İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Doğduğun Ev Kaderindir İzle

Doğduğun Ev Kaderindir İzle

Dogdugun Ev Kaderindir Izle

TV 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir izle dizisi gerek konusuyla, gerek oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dizinin takipçileri tarafından sıkça sorulan ve kısa sürede büyük ilgi toplayan TV 8 in iddialı yapımı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ve oyuncuları kimlerdir ? Doğduğun Ev Kaderindir dizisi nerede çekiliyor? 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu:

Mehdi ve Zeynep hayatları boyunca hem aileleri ile hemde içinde oldukları şartlar gereği oldukça zor günler geçirmişlerdir. Mehdi’nin de Zeynep’in de ruhu çocuklarından aldıkları yaralarla dolu olan bu ikili, aşk ve sahiplik hislerini birbirlerinde arıyorlar. Birlikte olup birbirlerinin yaralarını sarmaya ve birbirlerine ilaç olmaya çalışıyorlar. İkilinin bu yolculuğunda aşk için pek çok şey anlatıyor. Doğduğun Ev Kaderindir kitaptan uyarlanan bir dizi olmasına rağmen dizi bazı noktalarında kitapta gerçekleşen olayların dışına çıkıyor.
Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi Psikiyatrist olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun en çok okunan kitaplarından biri olan Camdaki Kız kitabından esinlenilerek Televizyona uyarlanmıştır. Çocukken zorluklar çeken Mehdi ve Zeynep’in zorlu geçen aşk efsanesi izleyiciyi karşısına kilitleyecek bir şekilde ekranlarda olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir İzle

Doğduğun Ev Kaderindir İzle Dizisi Nerede Çekiliyor ?

TV8 ekranlarında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi İstanbul’da gerçekleşiyor. Zeynep ve Mehdi’nin buluştuğu esnalarda çekimler İstanbul’un Eyüp ilçesinde yer alan Pierre Loti tepesinde yapıldığı dikkat çekiyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin oyuncuları :

Dizi tecrübeli ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Bu oyuncular
Demet Özdemir(Zeynep), İbrahim Çelikkol(Mehdi), Fatih Koyunoğlu, Nurşim Demir(Mehdi’nin Annesi), Zuhal Gencer Erkaya(Sakine), Senan Kara(Nermin), Engin Hepileri(Faruk), Sinan Demirer (Bayram), Nail Kırmızıgül(Ekrem), Zeynep Kumral(Müjgan)’dır.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ana karakterlerinden Zeynep(Demet Özdemir) kimdir ?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli’de doğdu. Ailesi Bulgaristan göçmenidir. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşındı.

Doğduğun Ev Kaderindir İzle

İlk televizyon deneyimini, 2013 yılında FOX TV’de yayımlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Aylin karakterini canlandırarak yaşadı. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise Demet karakterini canlandırdı. 2015 yılında Star TV’de yayımlanan Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandırdı. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynadı. 2016-2017 yılları arasında FOX TV’de yayımlanan No.:309 adlı dizide Lale karakterini canlandırdı. 2017 yılında Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde Aysel karakterini canlandırdı.

2018-2019 yılları arasında Star TV’de yayımlanan Erkenci Kuş adlı dizide Sanem karakterini canlandırdı. Erkenci Kuş dizisindeki performansı ile Murex D’or Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. 2019 yılının Aralık ayından itibaren TV8’de yayımlanan ve Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı gerçek bir romandan uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ana karaterlerinden Mehdi (İbrahim Çelikkol) Kimdir? 

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 tarihinde İzmit, Kocaeli de doğmuştur.
Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu. Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi ile oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.

Doğduğun Ev Kaderindir İzle

16 Şubat 2012’de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013 – 2014 yılları arasında Merhamet dizisinde Fırat Kazan’ ı canlandırdı. 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016’da başlayan Kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır.

Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Arap kökenlidir.

Doğduğun Ev Kaderindir İzle

Yorum Yap

Yorum Yap