İlginizi Çekebilir
Dsrz396XQAEUI78
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Dudullu Postası izle

Dudullu Postası izle
+ - 0

Dudullu Postası

Dudullu pek çokları için hayal kırıklıklarının başkentidir. Ancak, “duayen” gazeteci Asım Velioğlu için değil. Mesleğine yıllarını adamış Asım Velioğlu işinden ayrılmak zorunda kaldığında artık kendi gazetesini kurmaya karar verir ve Dudullu’ya yerleşir. Dudullu’da yerel bir gazete olan Dudullu Postası izle temellerini atar. Ancak, Dudullu halkı bu gazete için henüz hazır değildir. Semtte herkesin kendisine has bir sorunu vardır. Üstelik, bir süre önce halı sahada kaybolan babalar olayı yaşanmıştır. Yedi baba bir anda halı sahadan yok olup gitmişlerdir. Bu olay Asım Velioğlu’nun ilgisini çeker ve gazetesinde bu konuyu işlemeye karar verir. Dudullu’da yaşayan gençlerden kendisine acar bir ekip kurar.

Dudullu Postası izle, Dudullu Postası seyret, Dudullu Postası bölüm, Dudullu Postası bölüm izle, Dudullu Postası bölümleri, Dudullu Postası bölümleri izle, Dudullu Postası son bölüm, Dudullu Postası son bölüm izle, Dudullu Postası son bölümleri izle, Dudullu Postası full izle, Dudullu Postası blutv izle, Dudullu Postası kaçak izle, Dudullu Postası ücretsiz izle, Dudullu Postası seyret .

 

Ekibin en önemli isimlerinden Tayfur (Taner Ölmez) matbaacılık bölümünden yeni mezun olmuş ve Dudullu’ya dönmüştür. Kendisinin birçok gelecek hayali vardır ancak bu hayallerden en önemlisi, yıllardır aşık olduğu Melis ile dünya evine girmektir. Fakat, Melis’in ağabeyi daima vicdan azabı gibi tepelerinde dikilmektedir. Üstelik, Melis evinden çok fazla çıkabilen bir genç kız değildir. Tayfur, Asım Velioğlu’nun ekibine dahil olur ve Dudullu Postasında yer almaya başlar. Melis (Hazar Ergüçlü) ağabeyi ve annesinin yanında yaşayan, tek amacı bir an önce Dudullu’da kurtulmak olan bir kızdır. Tayfur kendisini çok sevse de genç kız Tayfur için çok yoğun duygular hissetmemektedir. Halı sahada kaybolan babalar olayında Melis’in babası da bu babalar arasındadır.

Yusuf (Erkan Can) mahallenin ağabeyi pozisyonundadır ve sık sık Asım ile fikir alışverişinde bulunur. Babalar Yusuf’un halı sahasında kaybolur ve o günden sonra lanetli olduğuna inanılır. Asım Velioğlu Dudullu Postası için halı sahayı kiralar ve arkadaşlıkları daha da ilerler. Eyüp (Bülent Şakrak) Melis’in ağabeyidir. Namusuna aşırı derecede düşkündür. Babası ortadan kaybolduktan sonra ailenin reisi kendisi olmuştur ve hem bacısını hem de anasını dış mihraklardan korumalıdır. Bunun için kimi zaman adam kaçırma ve dövme gibi sert önlemler de almaktadır. Özellikle de kız kardeşinin peşinden bir türlü ayrılmayan Tayfur’a ayrı bir siniri vardır.

Cem (Özgür Emre Yıldırım) mahallenin bıçkın delikanlılarından biridir. Tayfur’un en yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. Ancak, kendisi mahallenin tiki kızı Betül’e aşıktır. Betül ise tıpkı kendisi gibi zengin bebeleriyle gezmektedir. Cem birçok kez kızın peşine düşer ancak sürekli kendisini rezil eder. Çünkü, kendisi açlık sınırının altında bir yaşam sürdürmektedir. Bu yüzden Betül ile bir araya gelmesi imkansız gibidir. Cem de Tayfur ile birlikte Dudullu Postası ekibine katılır. Betül (Aslı Bekiroğlu) sürekli gezmede tozmada olan, havai kişiliğe sahip bir genç kızdır. Aslında Cem’in farkında bile değildir. Kendi arkadaş çevresiyle sürekli eğlencelerde olmayı ve barlarda gezmeyi sever. Genellikle Bağdat Caddesi civarlarında takılmaktadır ve sürekli dans etmektedir.

Dizide diğer rollerde ise Ayda Aksel, Gözde Cığacı, Levent Tülek, Bekir Çiçekdemir, Ahmet Rıfat Şungar, Mehmet Yılmaz Ak gibi isimler yer alıyor. Dudullu Postası yerli bir dijital platform için hazırlanan ilk dizilerden biri olma özelliğini taşıyor. Ünlü karikatürist Serkan Yılmaz’ın Penguen dergisinde yayınlanan aynı isimli karikatür serisine dayanıyor. Yönetmen Onur Ünlü seriyi çok seviyor ve bunu bir dizi haline getirmeye karar veriyor. Yayınlanacak platform olarak da Blu TV belirleniyor. Dudullu Postası izlemek için Blu TV üyesi olmak yeterli. Dizi yayınlanan tüm bölümleriyle platformda izleyicilerini beklemekte.

Tüm bölümleri BluTV ye üye olarak izleyebilirsiniz.
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Dudullu Postası izle

Yorum Yap