İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri
+ - 0

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriSokağın Çocukları

Sokaklarda büyümenin farklı tanımları var. Murat annesiyle yaşamakta, kardeşlerine kelimenin tam anlamıyla babalık yapmaktadır. Üç çocuklu dul bir kadın olan Beyza’ya da maddi manevi destek olmaktadır. Mahallenin abisi niteliğindeki Şehmuz Murat’a büyük alaka göstermektedir. Ancak, bu durum mahallenin diğer gençlerini de Murat’a düşman etmektedir.

Yarım Kalan AşklarEn Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri

Ozan ve Elif evlenmek üzere olan iki bıçkın gazetecidir. Fakat, Ozan çok önemli bir haberin peşinde gezerken tehlikeli insanların kuyruğuna basar ve öldürülür. Her şey bitti derken, Ozan başka birinin bedeninde yeniden hayat bulur. Bu yeni bedende geçmiş yaşamının intikamını almaya çalışırken Elif’i de Ozan olduğuna ikna etmelidir.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriSaygı

Behzat Ç’den tanıdığımız Ercüment Çözer ‘in kendi hikayesi. Adaleti sağlamak için kendince bir yol bulan Ercüment, tıpkı kendisi gibi düşünen iki genç olan Helen ve Savaş ile birlikte çalışmaya başlar. Tabii, Ercüment’in adalet anlayışı biraz daha farklıdır.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri

Sıfır Bir

Adana sokaklarında geçen bu dizide bir grup genç sokakların kontrolünü ellerine alıp kendilerince adil bir ortam yaratmaya çalışır. Ancak, karşılarında elbette düşmanları da olacaktır ve mücadele epey zorlu geçecektir.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriAlef

Kemal ve Settar zıt karakterde iki polistir. Kemal genç ve heyecanlı Settar ise meslekte eski bir kurttur. İstanbul’da işlenen bir cinayet vakası bu iki polisin hayatlarını tamamen değiştirecektir. Dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi önemli isimler yer alıyor.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriPavyon

Ankara’da eğlence sektöründe pavyonların büyük bir önemi vardır. Pavyonlar kendi başlarına bir kültür oluşturmuştur. Ancak, insanlar pavyon ortamına pek de iyi gözle bakmamaktadır. Bu dizide pavyon kültürünün derinliklerine inilmekte ve gerçekçi bir şekilde anlatılmakta.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriDoğu

Ailesi Doğu’dan mühendislik bölümünü bitirip sigortalı bir iş bulmasını beklemektedir. Ancak, Doğu’nun hedefi tamamen farklıdır. O çocukluğundan beri bir komedyen olmak istemektedir. Doğu her şeye rağmen hayallerinin peşinden koşmaya kararlı olsa da aslında kendisini çok ama çok zor bir yola soktuğunun farkında değildir.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri


Behzat Ç, Bir Ankara Polisiyesi

Ankara cinayet büro amirliğinde Behzat Amir ve ekibinin yaşadıkları olaylar ve baktıkları davaları anlatan efsane dizi. Tüm bölümleriyle BLU TV üzerinden izlemek mümkün.

 

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriUltrastories

Tribün çocuğu olmak bir başkadır. Taraftarlar destekledikleri takım için türlü çılgınlıkları yapabilecek kapasitedir. Bu yapımda da taraftarların maç öncesi ve sonrası neler yaşadıkları, sosyal hayatta neler yaptıkları konu ediliyor.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriAynen Aynen

Aşk konusunu bizlere çok farklı ve eğlenceli bir şekilde anlatan Nil ve Deniz’in hikayesi. Bu mini dizide başrollerde Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin yer alıyor. Onlar tuhaf durumlara düştükçe izleyenler ise kahkahalara boğuluyor.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriBozkır

İşinde deneyimli olan bir polis memuru Seyfi ve genç ortağı Pamir’in önüne bir çocuk cinayeti dosyası gelir. Olayın derinliklerine indikçe cinayetin ardındaki gizem de o derece artmaktadır. Bu cinayeti çözmek artık ikili için kişisel bir durum haline gelmiştir.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriAcans

Tuncay, mutlu, Ece, Can ve Burcu… Bir reklam ajansında çalışan bu ekip beyaz yakalıların günlük işlerini ve dertlerini bizlere absürt ama bir o kadar da gerçekçi bir biçimde anlatıyor. Her bölümde farklı bir hikayenin içine dalıyor.

 

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriHayaller Bizim İki Gözüm

Varoşlarda yaşayan insanların tek ortak derdi var. Bir an önce kısa yoldan yırtarak daha zengin ve daha rahat bir hayata kavuşmak. Bu da elbette çok kolay bir iş değil. Bu hikayede yırtma denen şeyin peşinde olan varoş öykülerini izliyoruz.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriBartu Ben

Bartu Küçükçağlayan çok fazla ünlü olmayan bir ünlünün, yani kendisinin öyküsünü anlatıyor. Menajerinin bulduğu tuhaf işler, hayatına bir anda giren kuzeni ve dayısı ve ilginç arkadaş çevresiyle bir az ünlü kişiliğin hayatını izliyoruz.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriDijital Flörtleşme

Günümüzde birçok işimizi internetten, mobil uygulamalardan ve web sitelerinden hallediyoruz. İlişkilerimizi bulmayı bile. Bu kısa yapımda dijital dünyanın ikili ilişkileri üzerindeki bariz etkisi masaya yatırılıyor.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri
Hiç

Birkaç üniversiteli gencin aslında tek amaçları arkadaşlarına yardımcı olmakken, başlattıkları ilginç girişim git gide büyüyerek bambaşka bir hal almaya başlıyor. Artık yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorundalar.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriMasum

Cevdet komiserlikten emekli olmuştur ve artık tek yapmak istediği uzak bir kasabada sessiz ve sakin bir hayat geçirmektir. Karısı da bu kararını destekler ve birlikte şehirden uzaklaşırlar. Ancak, bu huzurlu dönem çok kısa sürecektir. Bir gece oğulları çok ama çok önemli bir haberle kapılarına dayanır. Hayatları artık alt üst olmuştur.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriYaşamayanlar

Türkiye’nin ilk vampir konulu yapımı. Vampirler İstanbul’u ele geçirme planları yaparken küçük bir grup onlara karşı durmaya kararlıdır. Ancak, bu mücadelelerinde tamamen yalnızlardır.

 

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriYeşilçam

Semih yapım şirketini kaybeden bir film prodüktörüdür. Ancak, pes etmeye niyetli değildir. Dizi bizleri 60’lı yıllarda altın çağını yaşayan Yeşilçam’ın aslında ne kadar zorlu bir ortam olduğuna ve piyasada hayatta kalmanın hiç de kolay olmadığına ikna ediyor.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri
7Yüz

7 farklı karakter ve 7 farklı hikaye. Ortak noktaları var mı? Belki de var, ancak birbirlerinden haberdar değiller. Her hikayede karakterler kendi karanlık taraflarıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu da hiç kolay olmuyor.

 

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriDudullu Postası

Dudullu sadece bir mahalle değildir, bir yaşam stili, bir felsefedir. Matbaacılıktan mezun olan bir genç dudullu’da yerel gazete çıkartan Asım’ın yanında işe başlar. Bir yandan da sevdiceğine kendisini kabul ettirmeye çalışmaktadır. Fakat, gazetenin işleri pek iyi gitmemektedir. Dudullu gizemlerle dolu bir yerdir.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri
Kafalarına Göre

Ekibimiz Latin Amerika’yı ziyaret eder. Beş bölümlük bir seride onların Latin Amerika ülkelerindeki maceralarına tanık oluyoruz.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileriİlk ve Son

Deniz ve Barış boşanma aşamasında olan, 10 yıllık evli bir çifttir. Fakat, bu çift nasıl buralara kadar gelmiş ve boşanmaya karar vermiştir? Bu dizide çiftimizin on yıllık ilişkilerinde yaşadıklarına tanık oluyoruz.

En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileriİkizler, Memo – Can

Memo ve Can doğumlarına ayrılmış iki kardeştir. Memo fakir bir ailede Can ise çok zengin bir ailede lüks içinde büyümüştür, fakat yalnızdır. Bir gün ikiz kardeşlerin yolları kesişir ve hayatlarını takas etmeye karar verirler. Ancak, bu durum büyük karmaşaların ve tuhaflıkların da fitilini ateşler. İkizler bir şekilde durumu düzeltmek zorundadır.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriBunu Bi Düşünün

Doktor Ahmet Kenan hayatını derinden etkileyen bir ayrılık yaşamıştır. Bu ayrılık onu daha iyi bir dünyanın mümkün olup olmadığına dair düşüncelere sevk eder. Bu düşünceye kendi danışanlarını da karıştırarak büyük bir beyin fırtınası gerçekleştirirler.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriHayat Şarkısı

Bayram ve Salih çocuklarını beşik kertmesi yaparlar. Yıllar geçip çocuklar büyüyünce de bu sözlerinden asla caymazlar. Ancak, zaman artık çok farklıdır. Mecburi evliliklerinden kurtulmaya çalışan gençler şeytanın bile aklına gelmeyecek bir plana başvururlar. Tabii, bu planı uygulamak hiç de kolay olmayacaktır.

En Çok İzlenen BluTv Yerli DizileriKuzey Güney

Ağabeyinin yerine hapis yatan Kuzey cezası bitip eve döndüğünde kendi hayatını kurmaya çalışır. Ancak, ağabeyi Güney’in nişanlısına aşıktır. Güney ise çok hırslıdır ve hayatla alakalı bambaşka planları vardır.

Tüm BluTv Yerli Dizileri izlemek için lütfen BluTv adresine kayıt olarak izleme gerçekleştirebilirsiniz.En Çok İzlenen BluTv Yerli Dizileri

Yorum Yap