Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

En İyi Kore Yapımı Romantik Komedi Dizileri

 

En Iyi Kore Yapimi Romantik Komedi Dizileri

 

Cheolinwanghoo

Modern bir şef, Joseon döneminde bir kraliçenin vücudunda kapana kısıldığında, kaos başlar.

Oyuncular: Hye-Sun Shin, Kim Jung-hyun, Seol In-ah

 

Him-ssen yeo-ja Do Bong-soon

Do Bong-soon, sahip olduğu uzun kadın soyundan gelen insanüstü bir güçle doğmuş bir kadındır. Bir oyun şirketi olan ainsoft’un CEO’su Ahn Min Hyuk, onun gücüne tanık olduğunda, onu kişisel koruması olarak işe alır.

Oyuncular: Park Bo-Young, Park Hyung-Sik, Ji Soo

 

Sev Beni

Hayalleri için savaşan, bu süreçte aşkı deneyimleyen ve bulan ve yolun her adımında büyüyen bir grup üniversite sporcusu hakkında bir büyüme hikayesi.

Oyuncular: Lee Song-Kyoung, Nam Joo-Hyuk, Jae-yoon Lee

 

Sa-rang-eui bul-sa-chak

Yamaç paraşütü kazası nedeniyle Kuzey Kore’ye acil iniş yapan bir chaebol mirasçısı ile ona aşık olan ve onu saklayan ve koruyan bir Kuzey Koreli özel subayın mutlak çok gizli aşk hikayesi.

Oyuncular: Hyun Bin, Son Ye-jin, Seo Ji-hye

 

Kimbiseoga wae geureolkka

Kusursuz ama narsist ikinci nesil varis ile yetenekli asistanı arasındaki romantizm.

Oyuncular: Park Min-Young, Seo Jun Park, Lee Tae-Hwan

 

Ssam, Maiwei

Şu anda UFC’de kariyer peşinde olan bir lise tekvando şampiyonu olan Ko Dong Man ve arzusu ünlü bir spiker olmak olan dinamik bir kız olan Choi Ae Ra arasındaki hikaye.

Oyuncular: Seo Jun Park, Kim Ji-Won, Jae-hong Ahn

 

En Iyi Kore Yapimi Romantik Komedi Dizileri

 

Byeol-e-seo on geu-dae

400 yıl önce gezegenimize gelen bir uzaylı olan Do Min-Joon, 3 ay içinde gezegenine geri dönebilecektir, ancak ünlü aktris Chun Song-Yi ile tanıştığında, insanlardan uzaklaşmak için harcadığı tüm asırlar sona gelir.

Oyuncular: Jun Ji-Hyun, Kim Soo-hyun, Park Hae-Jin

 

Pooreun Badaui Junsul

Televizyon dizisi, akıllı bir dolandırıcı olan Heo Joon Jae ile ona aşık olan Shim Chung adlı bir deniz kızının aşk hikayesine odaklanıyor.

Oyuncular: Jun Ji-Hyun, Lee Min-Ho, Lee Hee-joon

 

Saikojiman Gwaenchanha

Bencil bir antisosyal çocuk kitabı yazarı ve bencil olmayan bir psikiyatri koğuşu bekçisi için duygusal iyileşmeye giden olağanüstü bir yol açılır.

Oyuncular: Kim Soo-hyun, Seo Ye-Ji, Oh Jeong-Se

 

Yeoshingangrim

Çirkin görünüşü nedeniyle zorbalığa uğrayan ve ayrımcılığa uğrayan liseli bir kız, kendini muhteşem bir “tanrıça”ya dönüştürür ve çevrimiçi öğretici videolar aracılığıyla makyaj sanatında ustalaştıktan sonra hızla ün kazanır.

Oyuncular: Moon Ga-young, Cha Eun-Woo, Hwang In-Yeop

 

Roboti Aniya

Kim Min Gyu zenginlik ve başarıya sahiptir, ancak insanlara karşı alerjisi nedeniyle izole bir hayat yaşar. Daha sonra, dahi bir robot profesörü olan eski erkek arkadaşı için robot taklidi yapan bir kızla tanışır ve ona aşık olur.

Oyuncular: Seung-eon Hwang, Se-wan Park, Yoo Seung-ho

 

Eung-dab-ha-ra 1988

Seul’de Ssangmundong adlı bir mahallede aynı sokakta yaşayan 5 ailenin hayatını takip ediyor. 1988 yılına nostaljik bir bakış atıyor.

Oyuncular: Hyeri Lee, Go Kyung-Pyo, Ryu Jun-Yeol

 

 

Hotel Del Luna

Ölü ruhlar için bir otel işletmek üzere davet edildiğinde, seçkin bir otelci, kuruluşun eski sahibini ve garip dünyasını tanır.

Oyuncular: Ji-eun Lee, Yeo Jin-gu, Shin Jeong-geun

 

W – Du gaeui segye

Otuzlu yaşlarının başındaki bir çiftin aşk hikayesi. Aynı çağa aitler ama alternatif gerçeklikler.

Oyuncular: Han Hyo-joo, Lee Jong-Suk, Jeong Eu-Gene

 

Jinsimi Dadda

Üçüncü nesil bir chaebol ile bir skandala karıştıktan sonra hayatı tepetaklak olan bir avukat ile üst düzey bir aktris arasındaki romantizm.

Oyuncular: Lee Dong-Wook, Sang-woo Lee, Sung Yoon Son

 

Soosanghan Pateuneo

Eun Bong Hee, ne yazık ki cinayet zanlısı olan bir savcı stajyeridir. Savcı olan Noh Ji Wook, Eun Bong Hee’ye yardım etmeye çalışır ancak bu süreçte işini kaybeder.

Oyuncular: Ji Chang-Wook, Nam Ji-Hyun, Choi Tae-Joon

 

Eitin Eogein

Eşinden boşanmanın eşiğinde olan 37 yaşındaki bir adam bir anda kendini 18 yaşındaki vücudunun içinde bulur. Çocuklarına daha yakın olmak ve onları korumak için yeni bir isimle yeni bir hayat yaşamaya başlar.

Oyuncular: Ha-neul Kim, Yoon Sang-Hyun, Lee Do-Hyun

 

O Ma-i Bi-neo-seu

Otuzlu yaşlarında, uzun bir ilişkiden çıkan bir avukat, çocukluğunda ciddi bir sakatlık geçirdikten sonra sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeyi saplantı haline getiren ünlü bir kişisel antrenörle tanıştıktan sonra vücudunu ve sağlığını yeniden kazanmaya karar verir.

Oyuncular: So Ji-seob, Shin Min-a, Sung Hoon

 

 

 

 

Geunyeoneun yeppeodda

Ji Sung-Joon gençken çirkindi. Büyüdükçe çekici bir görünüme sahip olmaya başladı. Kim Hye-Jin gençken güzeldi. Büyüdükçe çirkinleşti. Ji Sung-Joon ilk aşkını bulmaya çalışır.

Oyuncular: Hwang Jeong-eum, Seo Jun Park, Jun-hee Ko

 

Sil Baştan

Zengin bir ailenin 7 kişiliği olan oğlu Cha Do Hyun (Ji Sung) ve onun gizli psikiyatristi olan Oh Ri Jin (Hwang Jung Eum) arasındaki aşk hikayesi.

Oyuncular: Seong Ji, Hwang Jeong-eum, Kim Hee-Jung

 

Geunyeoui Sasaenghwal

Profesyonel görünümünün altında bir idol fan-kız olan Sung Duk Mi adlı yetenekli bir galeri küratörü hakkında romantik bir komedi. Bu arada, patronu Ryan onun tutkulu bir hayranı olur.

Oyuncular: Ahn Bo-Hyun, Park Jin-Joo, Bo-ra Kim

 

En Iyi Kore Yapimi Romantik Komedi Dizileri

Oh Naui Gwishinnim

Çekingen Na Bong Sun, bitmemiş bir işini Bong Sun’ın patronu ünlü şef Kang Sun Woo ile ilişki kurarak çözmeye çalışan kendine güvenen genç bir kadının hayaleti tarafından ele geçirilir.

Oyuncular: Park Bo-Young, Jo Jung-Suk, Ju-hwan Lim

 

Joogoonui Taeyang

Tae Gong Sil hayaletleri görme yeteneğine sahiptir, ancak sürekli yardım talepleri hayatını imkansız hale getirir, ta ki her şeyi parayla ölçen yakışıklı CEO Joo Jong Won ile tanışana kadar, ona dokunduğunda hayaletler ortadan kaybolur.

Oyuncular: Kong Hyo-Jin, So Ji-seob, Seo In-Guk

 

Ibeon Saengeun Cheoeumira

Ji Ho bekar bir kadındır. O dramaların yazar asistanı. O güçlü ve kararlı bir kadın. Ne yazık ki evini terk etmek zorunda kalıyor ve yaşayacak başka bir yer arıyor. Arkadaşları bir oda arkadaşı bulmasına yardım eder.

Oyuncular: Lee Min-ki, Jung So-Min, Esom

 

 

 

Hwarang

Eski Silla krallığının başkenti Seorabeol’de tutku ve aşkla büyüyen Hwarang adındaki seçkin bir erkek savaşçı gençlik grubu etrafında dönüyor.

Oyuncular: Seo Jun Park, Go Ara, Park Hyung-Sik

 

Gan Tteoleojineun Donggeo

İnsan olmak isteyen 999 yaşındaki Gumiho Shin Woo Yeo ve yanlışlıkla tilki boncuğu yutan Lee Dam’ın heyecan verici aşk hikayesi.

Oyuncular: Jang Ki-Yong, Hyeri Lee, Kang Han-na

 

Baekilui Nanggoonnim

Lee Yul bir uçurumdan düşer ve bir suikast girişiminde neredeyse ölür. Hafızasını kaybeder ve 100 gün boyunca yeni bir isim ve kişilik altında dolaşır. Bu süre zarfında Joseon’daki ilk dedektiflik bürosunun başkanı Hong Sim ile tanışır.

Oyuncular: Kyung-soo Do, Nam Ji-Hyun, Jo Sung-ha

 

Dan, Hanaui Sarang

Dan her zaman başı belaya giren kaygısız bir melektir. Cennete geri dönmek için, soğuk ve kararlı balerin Lee Yun Seo’ya gerçek aşkı bulma görevi verilir, ancak sonunda ona aşık olur.

Oyuncular: Hye-Sun Shin, Myung-Soo Kim, Dong-geon Lee

17 Görüntülenme
En İyi Kore Yapımı Romantik Komedi Dizileri

En İyi Kore Yapımı Romantik Komedi Dizileri

Kategori

Resimler 4