İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı film
  3. En İyi YouTube Originals İçerikleri

En İyi YouTube Originals İçerikleri

Youtube-Originals

YouTube Premium ile İzleyebileceğiniz En İyi YouTube Originals İçerikleri

YouTube Originals içerikleri, YouTube Premium’a neden abone olmanız gerektiğine değiyor. 2018’de Google, YouTube iki farklı bağımsız platforma ayırdı: YouTube Müzik ve YouTube Premium. Bunu yapmasının ardından çok farklı nedenler var ancak konumuz şimdi bu noktada kesişmiyor.

YouTube Premium, reklamsız videolar, çevrimdışı görüntüleme, arka planda oynatma ve YouTube Originals’a erişim sunar YouTube Premium olgunlaştıkça, YouTube Originals içeriklerinin sayısı da artıyor. Bu nedenle, bu makalede YouTube Premium’da izlenebilecek en iyi YouTube Originals içeriklerini göreceksiniz.

 

YouTube Originals Nedir?

Netflix ve Amazon ve HBO Max platformları gibi YouTube da kendi özel içeriğini oluşturdu ve geliştirmeye devam ediyor. Tüm bu içerikler, YouTube Originals adı altında sunuluyor. Çok çeşitli türlerde gösteriler ve filmlerden oluşuyor. Bu içeriklerde tanınmış aktörler ve ünlü YouTuber’ları görebilirsiniz. Bu türden içerikleri YouTube Premium’un sunulduğu herhangi bir yerde ve tüm cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz.

Başlamanıza yardımcı olmak adına, şu anda izleyebileceğiniz en iyi YouTube Originals içeriklerini burada bulabilirsiniz.

İşte izlenebileceğiniz en iyi YouTube Originals içerikleri:

Impulse

Bilim kurgu drama türlerinin bir harmanı olan Impulse, Steven Gould’un aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. İlk sezon, Haziran 2018 yılında, ikinci sezonun Ekim 2019 yılında yayınlandı. Şu anda 2 sezonu bulunan dizinin üçüncü sezonu için henüz bir bilgi geçilmedi. Konusuna gelince 16 yaşında Henrietta adında bir kız, duygusal rahatsızlık hissettiğinde ışınlanma gücüne sahip oluyor.

Step Up: High Water

Step Up: High Water, bir film serisinden büyük ölçüde yararlanan başka bir YouTube Originals dizisi.2006 ile 2014 yılları arasında yayınlanan beş Step Up filmi vardı. Bunlar dans drama türüne giriyor.
YouTube dizisi, bir aile krizi nedeniyle Atlanta’ya taşınmak zorunda kalan ikizler Tal ve Janelle’nin hikayesini anlatıyor. Yeni evlerine geldiklerinde, Sage Odom tarafından yönetilen ücretsiz bir sahne sanatları okuluna katılırlar. Burası şehirdeki en acımasız okul olarak biliniyor.

Bölümler boyunca çokça müziğe doyacak, çok sayıda komedi ve çok sayıda karanlık an ile karşılaşacaksınız. Serinin çıkış yapan yıldızı Channing Tatum, baş rol olarak oynuyor.

Kedi

Binlerce kedinin olduğu bir şehre bir grup belgesel yapımcısını yerleştirirseniz işe böyle bir yapım ortaya çıkıyor: Kedi.

Kedi,  melankolik müzikleri ile kalbinize işleyecek bir seslendirme ile, kedi severlerin mutlaka izlemesi gereken bir yapım. Hem de yerli!

Instant Influencer

YouTube Premium, sunduğu tüm harika içerikleri sıralıyorken, listede bu yapıma da yer verilmesi gerektiğini düşündük. Instant Influencer bir sonraki büyük takıntınız olacak. James Charles’ın sunuculuğunu yaptığı dört bölümlük dizi, altı genç ve gelecek vaat eden influencer’a 50.000 dolar kazanma şansı ve makyaj gurusunun kendisiyle bir video ortak çalışmasında başlama fırsatı veriyor.

Instant Influencer, güzellik süper starı olma potansiyeli ile ilgili. Sağlam konuk jüri üyeleriyle süper yetenekli yarışmacılardan oluşuyor.

Wayne

En iyi YouTube Originals içerikleri arasından bir sonraki yapım Wayne. Wayne, ölmeden önce babasından çalınan arabayı almak için yeni arkadaşı olan Del ile Boston’dan Florida’ya bir yol bisikletiyle yola çıkan on altı yaşındaki bir çocuğun hikayesidir. Bu aksiyon-komedi yapımında ihtiyacınız olan tüm drama ve iyi hissettiren anlar bir arada buluşuyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap