Ersan Kuneri Netflix Izle

Erşan Kuneri, Netflix İzle

Netflix Dizi Tem 21, 2022 Yorum Yok

Erşan Kuneri karakteri ilk olarak 2004 yapımı Cem Yılmaz filmi GORA’da karşımıza çıkmıştı. Kendisi bir yetişkin film yıldızı ve yönetmeniydi. Ancak, kaçak sigara bulundurmaktan hapse atılmıştı. 2022 yapımı Netflix dizisi Erşan Kuneri dizisinde karakterimiz 1 yıl sonra hapisten çıkıyor ve bir kariyer değişikliği yapmayı planlıyor. Artık o da normal filmler çekmek ve genel seyirciye ulaşmak, kısacası sanat yapmak istiyor. Çevresinde onu destekleyenler olduğu gibi bu karardan pek hoşlanmayanlar da var. Daha önceden çalıştığı isimlerin üzerine yeni isimlerle de anlaşarak birer birer aklındaki projeleri hayata geçirmeye başlıyor.

Erşan Kuneri İzle

Erşan Kuneri dizisinin Netflix platformunda şu ana kadar sadece 8 bölümü yayınlandı, ancak Cem Yılmaz yeni bölümlerin müjdesini Twitter hesabından duyurdu. Böylece sevenleri der yeni bölümleri merakla beklemeye koyuldu. Her bölümde karakterlerin yaşadıkları ufak tefek hadiselerden sonra yeni film gösterime giriyor. Tüm filmlerin konusu farklı. Korku, polisiye, sanat filmi, köy filmi hatta İran tarzı bir film bile mevcut. Filmlerin bazılarının isimlerinde de çeşitli kelime oyunları yapılmış. Ebenin Avı ve Faqbadi gibi… Dizi yayına girdiği andan itibaren kimileri tarafından sevilip kimileri tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu. Buna rağmen kısa sürede platformun en çok izlenen içeriklerinden biri olmayı başardı.

Erşan Kuneri(Netfilix)

Cem Yılmaz’a bu projede Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Özkan Uğur, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi isimler eşlik ediyor. Ağabeyi Can Yılmaz da Eryetiş karakterini canlandırıyor. Dizinin yönetmenliğini de bizzat Cem Yılmaz yapmış durumda. 80’li yılların erotik film furyasından kurtulup artık herkese uygun içerikler hazırlamak isteyen Erşan Kuneri her filmde başrolde karşımıza çıkıyor. Bazı filmler elbette diğerlerine göre ön plana çıkıyor. Özellikle Kooperatif Kemal en sevilen bölüm olarak görülüyor. Bu bölümde Çağlar Çorumlu’nun performansı da izleyenleri hem güldürüp hem de büyülüyor. Filmlerde aslında Yeşilçam’a da çeşitli eleştiriler ve dokundurmalar var. Dönem filmlerinde sıkça denk geldiğimiz klişelerle de alay ediliyor.

Erşan Kuneri Seyret

Erşan Kuneri dizisi Netflix platformunun bu yılki en iddialı içeriklerinden biri. Cem Yılmaz da ekibin geri kalanı da başarılı performanslar sergilemiş ve izleyiciyi güldürmeyi başarıyor. Yapılan eleştirilerin çoğu yersiz, keza Erşan Kuneri kendisini izleten ve izleyeni de güldürmeyi başaran bir yapım. Klasik Cem Yılmaz mizahı bölümlerin tamamına hakim. Konuya baktığımızda çeşitli absürdlüklerin de olması gayet doğal. İnsanlar bu diziyi farklı yapımlarla karşılaştırsa da özellikle prodüksiyon açısından çok daha büyük bir proje. Oyuncu kalitesi de en yüksek seviyede. Erşan Kuneri izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Platformda Cem Yılmaz’ın farklı yapımları da mevcut. Cem Yılmaz son zamanlarda Netflix için iş üretmeyi ya da üretilenleri Netflix’te yayınlamayı seviyor. Bu da hayranlarının ayrıca hoşuna giden bir durum.

 

Yorum Yok

Yorum Yap