İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle
+ - 0

ATV Ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi her Salı akşama ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?
Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu nedir ? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde karakterlere hayat veren oyuncuları kimdir?  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi nerede çekiliyor ?  İşte tüm bu soruların cevapları.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu :

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV ekranlarında yayınlanan ve senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı, baş rollerinde Oktay Kaynarca ile beraber Deniz Çakır, Yunus Emre Yıldırımer, Sanem Çelik,Ozan Akbaba, Can Gürzap ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı derin devlet ve mafya dizisidir.

Çocukluk denecek yaşta abisinden dolayı girdiği yeraltı dünyasının en tepesine doğru başarıyla tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adamın yaptığı haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Zamanla Güçlenip zenginleştikçe kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli tam bir sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmayıp Sevilmeyi de çok sever.
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından daha değerli ve ön planda tutar, onlar için çok fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur. çoğu kişi için Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adaletli, öfkesine yenik düşmeyip kontrolü kaybetmeyen ve cömert bir reistir.
Bu özellikleri normal şartlar altında onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında gün geçtikçe daha fazla yüceltir. Söylediği Sözlere güvenilir, kendisiyle daima iş yapılır bir adam haline gelmişken Türk devletinin radarına takılır. Devlet yeraltı dünyasında kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri kendisiyle beraber yürütmek için ondan daha iyi bir aday olmadığını düşünür. Ve bu teklif Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nerede Çekiliyor ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi İstanbul şehrinde çekilmektedir. Ve Avrupa yakasında çekilen sahneleri olsa da genellikle Anadolu yakasının ilçelerinde çekilir.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncularından olan Hızır Çakırbeyli(Oktay Kaynarca) Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ana karakteri olan Hızır Çakırbeyli 50 yaşında bir Mafya babasıdır. 20 yıldır evli ve dört çocuk babasıdır. Yeraltı aleminde Hızır Reis olarak tanınıyor. Hızır’ın ağabeyinin ondan istediği tek şey bir mühendis olmayı rafa kaldırıp, kendisinin intikamını alarak önce cezaevine sonra da yeraltı dünyasına giriyor. Mükemmelci bir adam olmasa da öyle görünen Hızır Çakırbeyli Kontrolünü kaybeder mi? Nadiren. İşle ilgili kontrolünü kaybettiğinde çok yıkıcı bir adama dönüşmekte olan Hızır Çakırbeyli Özel hayatıyla ilgili kontrolünü kaybettiği tek an ise metresi olan Nazlı’yı gördüğü ilk an. Sevdalanmayı biliyordu. Daha önce iki kez sevdalanmıştı. Karısı Meryemdi. Nazlı ile yakınlaşmasının Yanlış olduğunu biliyordu, bunun sonunda mutluluk olmadığını hem Nazlı’yı hem Meryem’i kaybedeceğini de biliyordu ama kendisini kontrol edemiyordu. Nazlı’nın da kendisine çocuklar vermesini istiyor. Yeraltı dünyasında Hızır’ın düştüğü sevda halleri bir zaaf olarak görülür. İnsanı zaafları hedef haline getirir. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi görür ve duyar. İçindeki ses ona en büyüklerden olacağını söylüyor ama aynı ses bir taraftan da hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Yeraltı dünyasında yükselirken karşısına sokaklardan Gülmezler çetesi, sonrasında Rüstem Fıstıkoğlu, Ekrem Yıldıran, İzzet Ağa ve Sınırsızlar çetesi gibi bir çok düşman çıkar ve Hızır Çakırbeyli bunların hepsini saf dışı etmiş, hatta en büyük patron olup masada Ünal Kaplan’ın yerine geçmiştir. Ancak sonrasında önünde CIA adına Ortadoğu’yu yöneten oluşumun başındaki Ahmet Dahlan ve ekibi vardır. Daha Ahmet Dahlan’ın yüzünü görmeden, ekibiyle çatışırken bile sevdiklerini kaybedip zorluk yaşayan Hızır, Ahmet Dahlan’ın kendisiyle birebir çok zorlanacağını bilmektedir. Ancak Hızır Reis’in her zaman olduğu gibi yine bir planı vardır.  Onu Öldürmek üzerine olmasa bile ölmek üzerine olan bir planı vardır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

 

 

Yorum Yap