İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle
+ - 0

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle

Fox TV ekranında artık Salı akşamları Evlilik Hakkında Her Şey tarafından domine ediliyor. Evlilik Hakkında Her Şey’in başrolleri ve hikayesi çok etkileyici. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altınmeşe, Tülin Ece gibi önemli isimleri bir araya getiren dizi, Split uyarlaması. İngiliz hukuk dizisi The Split, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gördü. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de özellikle kadın izleyicileri hedefleme konusunda oldukça başarılı olma ihtimali yüksek. Gökçe Bahadır’ı yıllar sonra yeniden ekranlara taşıyan dizinin ilk bölümünü 21 Eylül Salı 20.00’de izledik.

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle

Dizinin fragmanları etkileyici olduğu için hikayenin detayları da dikkat çekiyor. Milliyet Blog’da yazan Anibal Güleroğlu, dizi hakkında dikkat çekici bir değerlendirme yaptı. Kadın izleyicileri hedef alan yapımın oldukça başarılı bir seçim olduğunu yazan Anibal Güleroğlu, şu ifadeleri kullandı: “Evlilik Hakkında Her Şey bir kadının içindeki tüm potansiyelini çıkarmasını anlatan, kadın erkek ilişkilerinden çok daha ötesini gösteren bir yapım.” Özellikle kadın izleyicileri hedefleyen diziler daha kolay tutuyor, bu bir gerçek. Ancak, Evlilik Hakkında Her Şey aslında sadece kadınları değil erkekleri alakadar eden konulara da sahip. Sonuçta, aldatma denen şey tek başına yapılan bir eylem değil. Elimizde bir aldatan bir de aldatılan olması lazım.

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Salı akşamları Masumlar Apartmanı ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasında yükselmesi kimseyi şaşırtmıyor. Konusu ilgi çekici ve oyuncu performansları da hayli iyi. Kadını koruyan eserler günümüz kurgu cephesinde yükselen değer olduğu için dizi yeni sezon için doğru bir seçim gibi görünüyor. Olayların hukukçu bir kadının gözünden anlatılması ve bu avukat kadının da savunduğu kadınlarla aynı kaderi paylaşması dizinin temel konusunu oluşturuyor. Dizinin özeti ise temel olarak şöyle:

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve inatçı kardeşi Sanem ile birlikte uzun yıllardır İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu kişilerinin davalarıyla uğraşmaktadır. Şimdi Azra’nın bir sonraki adımı atma zamanı. Annesi Çolpan emekli olacak ve ofisin yönetimini kızı Azra’ya devredecek ama işler Azra’nın beklediği gibi gitmez. Azra ile annesi arasında çıkan şiddetli bir tartışma, Cevher ailesinde büyük bir şoka neden olur. Cevher ailesi paramparça geçmişleriyle yüzleşirken Azra evliliğini ve hayatını sorgulamaya başlar. Hayatı boyunca görmezden geldiği korkularla yüzleşmek zorunda kaldığında, ailedeki tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır. Geçmişten gelen sürpriz bir ziyaretçi, kararının arkasında durmasını zorlaştıracaktır.

Evlilik Hakkında Her Şey salı günleri Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Eğer bölümleri kaçırdıysanız Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm için kanalın resmi sitesine girebilir ve diziyi oradan kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sitede dizinin yayınlanan tüm bölümlerine ulaşmak mümkün.

 

Yorum Yap