İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Zayıflarım
  3. Exxen Nasıl Zayıflarım Programı

Exxen Nasıl Zayıflarım Programı

maxresdefault (8)

Exxen Nasıl Zayıflarım Programı

Exxen Nasıl Zayıflarım Programı 2021 yılının ilk ayında kullanıcılara sunulan büyük yankı uyandırdı. Acun Ilıcalı tarafından yayınlanan dijital film, dizi, program izleme platformu yayınlandığı ilk günden yüksek sayıda alıcı buldu.

İçeriğindeki pek çok merak edilen programlardan biri de Nasıl Zayıflarım Programı oldu. Sunuculuğunu daha önce yine Acun Ilıcalı ile hayatlarımıza giren Survivor programında yarışmacı olarak bulunan Avatar Atakan yapıyor. Ünlü bir şef olan Türev Uludağ ile zayıflama üzerine bir program. Avatar Atakan ve ekibi Uludağ’a sağlıklı bir biçimde nasıl zayıflanır sorusunun yolunu gösteriyorlar.

Obezite günümüzde birçok insanın yaşamak zorunda kaldığı en büyük fiziksel sorunlardan biri. Hem yaşama kalitesini hem de psikolojiyi olumsuz anlamda etkileyen obeziteden nasıl kurtulunur bunun üzerine olan programda hem etkileyici hem de ilhan veren hikayeler mevcut.

Yalnızca Exxen’de yayınlanacak olan Nasıl Zayıflarım Programı üyeler tarafından izlenebilir. Aylık belirli bir ücret karşılığında Exxen’e üye olma işlemi oldukça basit. Üye olduktan sonra hemen izlemeye başlayabilirsiniz. İlk üye olduğunuzda 7 gün bedel alınmadan izleme şansı elde edersiniz ve sonrasında dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal etme fırsatınız var.

Nasıl Zayıflarım Programı içerisinde Avatar Atakan ile birlikte uzman spor eğitmenleri de bulunuyor ve bir takım oluşturuyorlar. Zayıflamak isteyen kişiye zorlu bir program hazırlayarak başlıyorlar ve program boyunca kişi istenilen görevleri yapmak zorunda.

Zorlu bir zayıflama programı olduğu için bazen gerginlikler çıkabiliyor ve duygusal anlar da yaşanabiliyor. Nasıl Zayıflarım yolculuğu kesinlikle kolay değil fakat en sonunda sağlıklı bir yaşam için çekilen her zorluğa değiyor.

Zayıflamak isteyen kişi için hazırlanan program kişinin her hafta belirli bir kilo verebilmesini sağlıyor ve kilo verdikçe verilen görevler daha kolay gelmeye başlıyor.

Exxen Nasıl Zayıflarım Programı

İlk konuk olan Türev Uludağ oldukça fazla kiloya sahip, hayat kalitesi düşük ve zorlu bir yaşamı olan bir kişi fakat haftalar ilerledikçe ne kadar büyük yol kat edildiği canlı canlı izlenebiliyor. Programa zayıflamak için katılan kişi zorlu sporları yapmak zorunda. Örneğin boks ve ağırlık kaldırma gibi. Fazla kiloları sebebiyle bu tür sporları yapmak daha da zor olduğu için büyük bir gayrete şahit oluyoruz.

Katılımcı bu sporları ve görevleri yaparken bazen o kadar zorlanıyor ki kendinden geçebiliyor fakat bu program sunucusunu ve spor hocalarını pes ettirmiyor. Zorlu bir yolda güzel bir sonuç almak için hep birlikte katılımcı kişiye destek olmaya ve vazgeçmemeye devam ediyorlar. Spor hocaları ve özel diyetisyenlerin bulunduğu program her hafta yeni bir bölümle ekrana geliyor ve çok sıkı takipçileri oldu bile.

Nasıl Zayıflarım Programı boyunca hem zayıflamak isteyen kişiye destek olmak için hem de hoş bir hava katmak için ünlü konuklar katılıyor. Türev Uludağ’a destek olmak için gelen Somer Şef ile birlikte renkli ve bilgilendirici bir program yayını oluyor.

Obezite problemi ülkemizde de büyük bir sorun olduğu için bu tarz bilgilendirici bir program herkes için değişiklik ve güzel bir yapım oldu. Kilo problemiyle savaşan insanlar bu programda yalnız olmadıklarını gördüklerinde psikolojik olarak da bir birlik sağlanmış oluyor. Katılımcının verdiği emek ve asla vazgeçmemesi birçok kişi için ilham verici oluyor. Nasıl Zayıflarım Programı içerisindeki uzman spor hocaları ve diyetisyenler de oldukça bilgilendirici konuşmalar yapıyor.

Nasıl Zayıflarım programını izlemek bilgilendirici ve cesaret verici.

Nasıl Zayıflarım Oyuncuları

Kilo problemi yaşayan insanlara yalnız olmadığını ve kilonun verilebilecek bir şey olduğunu gösteren program Nasıl Zayıflarım Programı sıkı bir takipçi kitlesine sahip oldu. Sunuculuğunu Avatar Atakan’ın yaptığı program obezite sorunu yaşayan farklı kişileri ağırlıyor.

Kilo vermenin korkulacak bir şey olmadığını ve çok yüksek kilolara sahip bireylerin bile çok sıkı çalışmayla ideal kilosuna ulaşabileceğini izliyoruz. Çok zorlu bir yol olsa da sağlık için yürünmesi gereken bir yol. Diyet konusunda bilgilendirici konuşmalar ve spor hocalarından tavsiyeler ile sizin için oldukça bilgilendirici bir program.

Mobil uyumu sayesinde telefonunuzdan da rahatça izleyebileceğiniz Exxen uygulaması şimdiden çok fazla kullanıcıyı bünyesine katmış durumda.

Programın yönetimi Avatar Atakan’da olduğu için izleyiciye bilgilendirici konuşmaları da çoğunlukla kendisi yapıyor. Başarılı sporcu kilo verme konusunda nasıl sağlıklı bir yol izlenir izleyiciyle paylaşarak katılımcıya da her türlü desteği sunuyor.

Exxen Nasıl Zayıflarım Program Formatı

İzleyiciyle birebir iletişimde süren Nasıl Zayıflarım Programı bir nevi kilolu insanlara yalnız olmadıklarını hissettiriyor. Zorlu bir sürece başlamak en zor şey olabilir fakat bir kere başladığınızda önemli olan vazgeçmemektir. Programa kilo vermek için katılan kişinin ne kadar zor görevleri olursa olsun vazgeçmemesi insanlara güç veriyor.

Hem bilgilendirici konuşmalar hem de kilonun nasıl verildiğine dair katılımcı üzerinden gösterilen örnek olduğu için program oldukça bilgilendirici ve her kilo problemi yaşayan insanın izlemesi gereken bir program. Kilo problemi insanların sadece özel hayatlarını değil iş ve toplumsal hayatlarını da olumsuz yönde etkilediği için daha normal bir hayatın başlangıcının nasıl olabileceği canlı yayında izleyicilere gösteriliyor. Türev Uludağ hem programda zayıflamaya çalışacak olan kişi hem de Avatar Atakan ile sunuculuğu paylaşan kişi.

Böylece programın ne kadar ciddi bir format olduğu da kanıtlanmış oluyor. Kilo verdikten sonra sürecin nasıl işlediğini ve sağlık probleminin yaşanıp yaşanmayacağını da ilk elden izlemiş oluyoruz. Türev Uludağ ünlü bir şeftir ve fazla kilolar mesleğini yapmasına da engel olabilmektedir.

Zorlu ama güzel bir yolculuğa beraber çıkan ikilinin her anına şahit olma fırsatı yakalıyoruz ve çoğu kilo problemi yaşayan insan için örnek olabilecek bir format olduğu da çok açık.

Profesyonel kişiler ile birlikte yürütülen Nasıl Zayıflarım Programı doktorların kontrolünde ilerliyor ve yüzde yüz güvenli bir yol izleniyor. Yalnızca kişinin çok fazla kilosu olduğu için epey bir zorlanması gerekiyor.

Obezite problemi yaşayan bir kişinin normal kilosuna dönmesi mümkün mü program bize bunu uygulamalı olarak gösteriyor. Sporun hayatımızda ne kadar önemli bir yer tutmak zorunda olduğunu kanıtlıyor ve bu zorlu yolculukta insan psikolojisinin nasıl zorlandığını da birinci elden izlemiş oluyoruz.

Kilo problemi yaşayan katılımcı zorlu görevler karşısında pes etme noktasına geliyor ya da hırçınlaşabiliyor. Önemli nokta asla vazgeçmemek ve sonraki günlerde kilo vermeye başladığını gördükçe stresi ve sinirli hali biraz daha yumuşamaya başlıyor.

Obezite probleminden kurtulmak için en önemli adım ilk adım. İnsan karar verdikten sonra ve ilk görevlerin zorluğunu başarıyla geçebildikten sonra her şey daha hızlı ve kolay ilerliyor.

Kilo verdikçe hayatının nasıl olumlu anlamda etkilediğini gören katılımcı görevlere daha sıkı sarılmaya başlıyor ve bunu yaparken profesyonel kişilerden yardım alıyor. Fazla kilo problemi çoğu zaman psikolojik nedenlerden de kaynaklanabiliyor. Burada önemli olan kendinin farkına varmak kendini kabul etmek ve yolunu değiştirmeye karar vermek. İnsan beyni hem anlaşılması zor hem de bazen kişiyi güçsüz bırakabiliyor fakat bir kere adım atmayı başardıklarında her şeyin iyiye doğru değiştiği de bir gerçek.

Nasıl Zayıflarım Programı bize bunu kanıtlıyor ve bize benzer insanları yanımızda hissetmemizi sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap