1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

EXXEN platformunun sektöre girmesi ile milyonlarca insanı bünyesine katmayı başardı. Bu platformda pek çok iddialı dizi olsa da aralarında yer alan yeni bir dizi ise Ölüm Zamanı olacak. Merak edilen dizinin temasını ise kamptaki cinayetten sonra meydana gelen olayları içeriyor.

Bir kampta gerçekleşen cinayetin ardından meydana gelen olağan dışı olayların konu edindiği bir dizi olarak yayınlanan ilk fragmanı ile merak uyandırmayı başardı. Dört arkadaşın birlikte kamp yapmaya gitmesi ve yol boyunca bir karavanın onları takip ettiğini fark etmeleri neticesinde her ne kadar tedirgin olsalar da aldırış etmezler. Fakat sabah uyandıklarında içlerinden birinin kan içinde olduğunun farkına varırlar. Komiser Cevat’ın müdahalesi ile işler daha da karmaşık hale gelecektir.

Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

İlk Fragmanı Yayınlandı

Ölüm Zamanı dizisinin ilk fragmanı yakında Exxen’de yayınlandı. Dizi, şimdiden insanların merakını uyandıran, seyirciye gerilim ve heyecan getirecek bir yapıma benziyor.

Exxen platformunda 12 dizi yer alıyor ve yeni çalışmaların çekimleri de devam ediyor. Bu dizilerden biri de “Ölüm Zamanı”dır.

Exxen’de önümüzdeki süreçlerde izleyiciyle buluşmayı hedefleyen 20 dizi daha bulunduğu dile getiriliyor. Dizilerin merkezi olacak Exxen platformunda, insanların Ölüm Zamanı dizisine dair yüksek beklentileri var. Güçlü bir iş gücüne sahip olan dizinin yakında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Ölüm Zamanı Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Ölüm Zamanı dizisinde kadroda bulunan oyuncular arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Ece Yaşar, İdris Nebi Taşkan, Mert Ramazan Demir, Mert Yazıcıoğlu ve Nilsu Berfin Aktaş gibi başarılı isimler yer almakta.

Dizinin senaristi Zülküf Yücel iken yönetmenliğini ise Yunus Ozan Korkut, yapımcılığını ise Süreç Film üstlenmektedir.

Ahmet Mümtaz Taylan

Oyuncumuz Ankara doğumlu olup Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Devlet Tiyatroları Sanatçıları Derneği’nin kurucu üyesi olmakla birlikte, tiyatro oyunlarında yönetmenlik de yapmış, kamera karşısına çıkma deneyimi ise ilk olarak bir sinema filmi ile gerçekleşmiştir. İstanbul Kanatlarımın Altında adlı filminden sonra 2011 yılında yayınlanan Saklı Hayatlar filmi ile de ödül almıştır. Kırık Kalpler Bankası, Ölümlü Dünya, Organize İşler, Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, İşler Güçler ve Arıza gibi film ve dizilerde de rol alan usta oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın ” Kelebeğin Rüyası” filminde de yer almıştır. EXXEN platformunda yer alan Ölüm Zamanı dizisi ile başarısına yeni bir başarı daha ekleyecektir.

Ece Yaşar

Ece Yaşar, Ankara’da doğdu ve Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nde Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine “Kara Sevda” dizisi ile giren Yaşar, daha sonra Çukur dizisinde rol almaya başlamıştır. Yaşar, Çukur dizisinde Karaca Koçovalı rolünü oynadı ve adını başarıyla duyurdu.

Oyunculuğun yanı sıra, yönetmen asistanlığı ve seslendirme de yapmaktadır. Şimdi de EXXEN platformunda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinde rol alacak.

İdris Nebi Taşkan

Genç oyuncu İstanbul doğumludur ve 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. İdris Nebi Taşkan, Poyraz Karayel dizisinde rol almış ve daha sonra Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de büyük ilgi görmüştür. “Zalim İstanbul” dizisinin ardından EXXEN platformunda Ölüm Zamanı dizisinde sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mert Ramazan Demir

Genç oyuncu İstanbul doğumludur ve liseyi İstanbul’da bitirdikten sonra oyunculuk ajansında oyunculuk dersleri almıştır. Demir, “Aşkopat”, “Üç Harfliler Adak” filmlerinde rol almıştır. “Çıplak” adlı Blutv’daki ilk dizisi sonrasında FOX TV’de yayınlanan “Öğretmen” dizisinde Ateş rolü olarak tanınmaya başladı. Şimdi de EXXEN platformunda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinde rol alacak.

Mert Yazıcıoğlu

İstanbul doğumlu olan oyuncu, İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri alan Yazıcıoğlu, kamera karşısına ise ilk olarak 2011 yılında yayınlanan “Dedemin İnsanları” sinema filmi ile çıkmıştır. Kanal D ekranında yayınlanan “Kayıp Şehir” dizisinde rol alan genç oyuncu “Umuda Kelepçe Vurulmaz”, “Bir Litre Gözyaşı”, “Aşk 101” gibi dizilerde de yer alarak başarısını sergilemiştir. Şimdi de EXXEN platformunda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Nilsu Berfin Aktaş

Ankara doğumlu genç oyuncu, Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunu olup, 2018 yılında Hamdi Alkan, Nurgül Yeşilçay ve Fırat Parlak’ın jüri üyeliği ile Geleceğin Starı Yarışması’nda ünlenmiştir. Pantene ve Conetto gibi markaların reklamlarında da rol alan Aktaş, 2019 yılında “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım attı. Yeni sezonda EXXEN platformunda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı serisinde de yer alıyor.

Exxen Ölüm Zamanı Dizisi

Ölüm Zamanı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yayın tarihi henüz netlik kazanmayan dizinin ilk bölümünün ise Mart ayı içerisinde yayınlanacağı söyleniyor. Merakla beklenen dizi için henüz yayın tarihi açıklanmamıştır. Ancak afişinin internet üzerinden paylaşılması ile birlikte pek çok kişi tarafından ilgiyle ve de sabırsızlıkla bekleniyor.

Platformdaki diğer projeler arasında Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak ile ortaklaşa başlatılan Garaj programı, bilim ve illüzyonu eş zamanlı değerlendirecek Akıl Oyunları projesi ve genç oyuncuların yer aldığı Öğrenci Evi dizisi, Masterchef Junior, animasyon Kral Şakir, Gökhan Çınar ve uzman psikologlar Katarsiz X-TRA programı, Vahşi Şeyler, Yetiş Zeynep ve Hükümsüz dizisi Exxen platformunda yer alıyor. Aynı zamanda Reynmen ve Berkcan Güven de platform üzerinde bir projede birlikte yer alacaklar.

Exxen Üyelik

2021 yılı itibariyle internet platformunda yer almaya başlayan Exxen, birçok kişi tarafından hem içerikleri hem de üyelik ücreti konusunda merak konusu oldu.

Exxen platformunda iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Reklamlı içerik görüntüleme seçecek olursanız aylık üyelik ücreti 9,90 TL, içeriğe reklamsız erişim sağlamak isterseniz de abonelik seçeneği 19,90 TL olarak belirlenmiştir.

Exxen TV’ye üye olmak için https://www.exxen.com/tr tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfaya adınızı ve e-posta bilgilerinizi yazarak ücretsiz deneme sürümüne erişebilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümü, yeni EXXEN aboneliği için geçerlidir. Exxen’i Google Play ve App Store’dan da indirebilir ve bir aboneliğinizi kolayca başlatabilirsiniz.

 

Exxen Özellikleri Nelerdir?

Exxen, Ölüm Zamanı veya Sihirli Annem, Konuşanlar gibi pek çok kişi tarafından beğenilen ve takip edilen birçok dizi ve programlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu kadar çok kişi tarafından beğenilmesinin nedeni, reklamsız izleme imkanı sağlamasıdır. Ayrıca bilgisayar, tablet veya telefonla eşzamanlı olarak çalışabilir.

Tüm ülkelerden erişim haklarına sahiptir, orijinal içeriğe sahiptir ve dünya çapında birçok dizi ve filmin yaygın olarak bilinmesine ve de takip edilmesine yönelik bir amaçla hareket etmektedir.

Exxen tarafından sağlanan içerikten yararlanabilmek için üyelik oluşturulması gerekmektedir. Üye oluşturan web sitesinde neler olduğunu deneyimlemek isteyenler için 7 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. İçeriği beğenen ve satın almak isteyenler, ayda 19,90 TL (KDV dahil) ödeyerek reklamsız diledikleri zaman film veya dizi izleyebilecekler.

Üyelik oluşturulduktan sonra iptal etmek isteyenlere de bu hak sağlanır. Sitede herhangi bir sorun varsa, yardım sağlamak için kurulu müşteri hizmetleri merkeziyle iletişime geçmek gerekir. Bu sayede kısa sürede ilgili sorununuzu çözebilir ve de dizi, film keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap