İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Exxen’de En Çok İzlenen Diziler

Exxen’de En Çok İzlenen Diziler
+ - 0

Gibi

Başrolde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın yer aldığı dizide Yılmaz ve İlkkan adlı iki en yakın arkadaşın içine düştükleri absürt durumlar ve başlarından geçen maceralar anlatılıyor. Her bölümde farklı bir olayın işlendiği dizinin henüz tek sezonu yayınlandı. İkinci sezonun da çok yakında ekranlarda olacağı konuşuluyor.

İlginç Bazı Olaylar

İbrahim Büyükak’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı dizinin konusu 37 yaşında hala ailesiyle yaşayan İbo’nun hayatı. İbo hayalperest bir genç, ancak hayatın getirdiği bazı mecburiyetlerden dolayı bu hayallerinin çoğunu gerçekleştirememiş durumda. Peki bu durum değişseydi neler olurdu? Sorunun cevabı bu komedi dizisinde.

Leyla İle Mecnun

Efsane dizi Leyla ile Mecnun uzun bir sürenin ardından tekrar Exxen ‘de izleyicilerle buluştu. Kadro tamamen aynı. Ancak, yeni bir Leyla’mız var. Bakalım Mecnun bu sefer gerçek aşkı ve mutluluğu bulabilecek mi?

Yazgı

Farklı insanların farklı koşullar altında verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor. 8 farklı kişilik var ve yeni bölümler her cuma Exxen ‘de yayınlanıyor.

Ölüm Zamanı

Arkadaşlarınızla kamp yaparken birileri karavanıyla peşinize takılsa ve sabah uyandığınızda arkadaşlarınızın birinin üstü başı kan içinde olduğunu görseydiniz ne yapardınız? Üstelik bir de işin içine polis girerse. Büyük gizemlerin ve gerilimin olduğu bir dizi. Başrollerde Ahmet Mümtaz Taylan, Nilsu Berfin Aktaş gibi önemli isimler yer alıyor.

Olağan Şüpheliler

Ceren Moray, Yasemin Allen, Berk Hakman gibi isimlerin yer aldığı dizide olaylar üç kadın etrafında gelişiyor. Kocalarına sürpriz yapmak isteyen Feyza, Nehir ve Zühal’in bu iyi niyetleri bir felaketle sonuçlanır. Kadınlar bu felaketi bertaraf edebilecek midir?

Adım Başı Kafe

Bir kafe açma fikri çoğumuzun hayali. Peki hangimiz işletmecilik konusunda bilgi sahibiyiz? Büyük ihtimalle pek azımız. Adım Başı Kafe’de de kafe işletmek hakkında hiçbir fikirleri olmayıp da bu işe giren üç arkadaşın yaşadıkları anlatılıyor. Zeynep Çamcı ve Emrah Kaman başrollerde yer alıyor.

Bir Yeraltı Sit-com’u

Hasan Can Yaya komedyen olmak isteyen genç bir delikanlıdır. İstanbul’un varoşlarında büyümüştür ve hayallerini gerçekleştirebilmesi için önünde pek çok engel bulunmaktadır. Bakalım bu engelleri bir bir aşabilecek midir?

Şeref Bey

Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı gibi usta isimlerin yer aldığı dizide Şeref Bey usta bir aşçı olarak karşımıza çıkıyor. Kendisine ait olan ev pek de istediği tarzda kiracılara sahip değil. Şeref Bey’in bu konuda bir şeyler yapması lazım, ancak alacağı önlemlerin işe yarayıp yaramayacağı da kesin değil.

İşte Bu Benim Masalım

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve internet fenomeni Cemal Can Canseven’in başrollerde olduğu dizi tam da gençlere hitap ediyor. Henüz 17 yaşında ve çok yetenekli olan genç bir kız eğer başarılı olmak istiyorsa sahne korkusunu yenmek zorunda. Tabii, yanında ona yardımcı ve destek olacak arkadaşları da olmalı.

Hükümsüz

Bir cinayet birbirinden çok farklı iki kadının karşı karşıya gelmesine neden olur. Babasına ait hukuk firmasında patroniçelik oynayan esma ve henüz çiçeği burnunda bir avukat adayı olan Filiz. Kesişen bu yolların sonu felakete mi yoksa selamete mi çıkacak?

Sihirli Annem

Bir zamanların efsane çocuk dizisi Sihirli Annem yepyeni kadrosuyla Exxen ‘de yayınlanıyor. Sadık ile evlenen Betüş üvey evlatlarına gerçek bir anne gibi davranmaktadır. Fakat, onun küçük bir sırrı vardır. Kendisi sihirli bir alemden, periler diyarından gelen yetenekli bir peridir. Hem hayatına devam etmeli hem de bu sırrı saklamalıdır.

Vahşi Şeyler

Nurgül Yeşilay’ın başrolde olduğu dizide bir zamanlar karı koca olan iki insanın başından geçenler anlatılıyor. Tesadüfen bir suça karışırlar ve bu olay birbirlerinden kopmalarını engellediği gibi yeniden bağlanmalarına da sebep olur. Artık birlikte çalışmak zorundadırlar.

Öğrenci Evi

Öğrenci evleri birbirinden farklı gençlerin birlikte yaşadıkları evlerdir. Bu dizide de durum aynen böyle. Dört farklı ortamdan gelen dört farklı genç aynı evde yaşamaya başlarlar. Bu farklılıklar ortama zenginlik getirdiği gibi aslında kültürel farklardan doğan sıkıntılara da sebep olmaktadır. Bu genç arkadaşların yapmaları gereken ise bu sıkıntıları aşarak saygı çerçevesinde yaşamayı öğrenmektir.

Yetiş Zeynep

Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar gibi oyuncuların yer aldığı dizide okul harçlığını çıkartmak için birbirinden sorunlu altı çocuğa bakıcılık yapmak zorunda olan Zeynep’in öyküsü anlatılıyor. Zeynep tüm bu işleri yaparken ve çocuklarla ilgilenirken öğrenci olduğunu da saklamak zorundadır. Çünkü, işi kabul ederken bazı beyaz yalanlar söylemiştir

Son Dakika

Çocuklara yönelik olan bu dizide üç genç arkadaş okul dergilerinin devam edebilmesi için ilgi çekici haberler bulmak zorunda kalırlar. Bu başlarına komik ve eğlenceli olayların gelmesine neden olur.

Sesli Güldüm

Yıllar sonra mahallesine dönen Gül mahallenin çocuklarıyla Sesli Güldüm tiyatrosunu kurar. Bu dizide başrol de oyuncuların geri kalanı da tamamen şirin çocuklar.

 

Tabi bunların hepsini Exxen Türkiye’nin Dijital Platformundan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap