Face Swap izle

Face Swap Izle

Face Swap Gain İzle

Kısa filmler anlattığı konular itibariyle epey ilgi çekici olabiliyor. Birkaç dakikalık bir kısa filmden 2 saatlik uzun metrajlı bir filmden daha fazla keyif alınıp daha çok ders çıkarılabilir. Elbette bu senaryonun iyiliğine, oyuncuların performanslarına ve yönetmenin becerisine de bağlıdır. Kısa filmler için her yıl dünya çapında birçok yarışma düzenleniyor. Hatta, Oscar ödüllerinde bile yeri var. Tıpkı uzun metraj filmlerde olduğu gibi kısa filmlerde de konu sınırsız. Korku, aşk, gerilim, aksiyon, belgesel… Her tarzdan kısa filme rastlamak mümkün. Birçok ünlü yönetmen de sinema dünyasına ilk adımlarını kısa filmlerle atmış durumda. Yani, sinemanın bizzat kendisi için kısa filmlerin önemi büyük.

Face Swap filmi izle

Elbette kısa film çekmenin bazı dezavantajları da var. Sürenin kısa olması da bunlardan biri. Adı üzerinde, kısa film. En kısa sürede anlatmak istediğiniz ne varsa filme aktarmak ve izleyiciyi etkilemek zorundasınız. İzleyici filmin her anına dikkat edecek. Bu yüzden hata yapma şansınız yok. Bazı hatalar uzun metrajlı filmlerde gözden kaçabilir veya görmezden gelinebilir. Ama kısa film çekenlerin maalesef böyle bir şansı bulunmamakta. Seyirciyi birkaç dakika içinde korkutmalı, heyecanlandırmalı, üzmeli, güldürmeli, ağlatmalı ya da bilgilendirmelisiniz. Kısa film çekmek kolaymış gibi görünebilir, ancak en az uzun metrajlı bir film çekmek kadar zordur. Sinema izleyicileri bunun farkındadır ama tüketici olarak işin zorluğuna değil ortaya çıkan esere bakarlar.

Face Swap full izle

Ülkemizde de kısa filmler oldukça yoğun bir şekilde çekilmekte, ancak bunlara özel bir platform bulunmamakta. Kısa film tutkunları bu ihtiyaçlarını genelde Youtube gibi sosyal medya sitelerinden veya filmi çeken ekibin web sitesi ya da blog adreslerinden takip ediyor. Ülkemizde hem yerli hem de yabancı kısa filmlerin aslında alıcısı çok, ancak platform yetersizliğinden dolayı izlemede sıkıntılar yaşanabiliyor. Kısa filmlerin önemi kavransa da yayılması konusunda izleyenlere yardımcı olacak çok az platform yer almakta. Kısa film tutkunlarının yararlanabileceği en önemli ve içerik bakımından en zengin platform olarak da tamamen yerli bir ortam olan Gain karşımıza çıkıyor.

Face Swap kaçak izle

Gain’de pek çok kısa film yayınlanıyor ve birçok dizinin bölümleri de beş ya da on dakikalık. İnsanlar fazla zaman harcamadan eğlenebiliyor. Bu da günümüz dünyasında gayet büyük bir iş. Keza, herkes meşgul. Gain’de yayınlanan kısa yapımlar arasında da Face Swap ön plana çıkan bir eser. 2019 yapımı bu eğlenceli filmin yönetmen koltuğunda Einat Tubi, David Gidali gibiisimler var. Beş dakikalık filmin oyuncu kadrosunda ise Megan Gray, Einat Tubi, Turhan Caylak gibi isimler var. Filmde eşiyle cinsel hayatını canlandırmak isteyen bir koca anlatılıyor. Bir programa katılarak teknolojik imkanlarla insanlar eşlerinin yüzlerini değiştirip sanal bir gerçeklik oluşturuyor. Hatta, ünlü isimleri bile seçme imkanları oluyor.

Face Swap filmi

Fakat, bu iş her zaman planlandığı gibi gitmeyebiliyor. Zaten filmde de bu anlatılıyor. Bir adam karısını yeni bir yapay zeka denemesi için ikna ediyor, ancak işin sonunda beklediğinden çok daha farklı bir sonuç elde ediyor. Birkaç saniyeliğine George Clooney ve Rachel McAdams’ın bu filmin yapımında gerçekten rol aldıklarını düşünüyorsunuz. Geleceğin tuhaf bir şekilde nereye doğru gittiğini gerçekten merak etmemize neden olan bir durum ortaya çıkıyor. Bu 5 dakikalık kısa film, makine öğrenimi yüz değiştirme teknolojisini bir hikaye anlatımı aracı olarak kullanan ilk yapım olabilir. Elbette Face Swap izlemek için öncelikle Gain platformuna abone olmanız lazım. Platformda birçok ücretli ve ücretsiz izlenebilecek kısa film mevcut.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık