1. Ana Sayfa
  2. Fight Club
  3. Fight Club Exxen

Fight Club Exxen

fight-club-exxen

Acun Ilıcalı’ya ait yeni oluşturulan dijital platform olan Exxen, yayına start verirken yeni yarışma ve program konseptlerini hız kesmeden duyurmaya devam ediyor. Exxen, son olarak da “Fight Club” programının duyurusunu yaptı. Hepsi birbirinden yetenekli 11 dövüşçünün bulunduğu bir evde yaşayacağı “Exxen Fight Club” 1 Ocak 2021 tarihinde başlıyor. Peki Exxen platformuna ait “Fight Club” dövüşçüleri kimlerden oluşuyor?

Exxen, Acun Ilıcalı’ya ait dijital dizi, yarışma ve programların yayınlandığı yeni yılda hizmet vermeye başlayacak bir internet platformudur. 01 Ocak 2021 tarihinde erişime açılması planlanan www.exxen.com sitesi yayın tarihi yaklaştıkça yeni programları açıklamaya devam ediyor! Son olarak ise “Fight Club” programını duyurdu. Böylelikle Exxen, büyük merak uyandırmaya devam ediyor. Peki, Exxen “Fight Club” ne zaman başlıyor? Exxen Fight Club dövüşçüleri kimlerden oluşuyor? gibi sorular sıkça sorulan sorular arasında.

Fight Club Exxen

EXXEN FIGHT CLUB NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Exxen Fight Club programının tarihi 1 Ocak 2021 olarak belirlendi.

EXXEN FIGHT CLUB DÖVÜŞÇÜLERİ KİMLERDEN OLUŞMAKTA?

Exxen Fight Club programının konsepti gereği bu 11 dövüşçü bir evin içinde tutulacak ve bu evde fazlasıyla rekabetin yanında büyük bir heyecanın da yaşanacağı bekleniyor. Fight Club dövüşçüleri ise şöyle: Mehmet Ali Meriç, İsmail Uzuner, Muhammed Apaydın, Medeni Çelik, Enis Yunusoğlu, Onur Çelik, Kutluhan Sormageç, Berat Altıntop, Mükremin Güler, İsa Göçmen ve Hasan Demir! İşte Exxen Fight Club dövüşçüleri sizlerle!

Fight Club Exxen

MEHMET ALİ MERİÇ

Exxen’de yayınlanan Fight Club programının dövüşçülerinden Mehmet Ali Meriç asıl olarak Adana şehrindendir. Genç olan 20 yaşındaki, Mehmet Ali Meriç, Adana’nın Yüreğir ilçesinde 5 sene önce muaythai sporu ile karşılaşmış ve kendisini bu sporla geliştirmiştir. Ailesi hayvancılık  yaparak geçimini sağlamaktadır. Meriç, sporun yanında ailesine de yardım etmekte ve antrenmanlarını yapmaktadır. Adana’daki köy evlerinin samanlığında kum torbası ile spor aletleri getirmiş burada antrenmanlarını yapmıştır. Mehmet Ali Meriç, Güven Gücü Spor Kulübü desteği sayesinde katılabildiği yapılan organizasyonlarda iyi dereceler almıştır. Antalya şehrinde 2019’da düzenlenen Uluslararası Muaythai Şampiyonası yarışmasında büyükler 75 KG kategorisinde Avrupa şampiyonluğu maçlarını başarılı bir şekilde kazanmıştır. Mehmet Ali Meriç’in, bu aralar Exxen programında “Fight Club” yarışmasına katılacağı duyuldu!

Fight Club Exxen

İSMAİL UZUNER

Exxen “Fight Club” dövüşçülerinden İsmail Uzuner, 1985 tarihinde Yozgat şehrinde  dünyaya gözlerini açmıştır. 35 yaşında olan İsmail Uzuner,1995 yılında daha 10 yaşında iken sporcu kimliğine sahip olmuştur. Spor hayatına Kung Fu yaparak başlamış olan Uzuner, 3 yıl durmadan Kung Fu yaparak spor hayatına devam etmiştir. İlerleyen zamanlarda “Wushu Tao” müsabakalarına katılmış ve 7 yıl art arda şampiyonluk kazanmıştır. Sanda dalında ise 2012 senesinde Avrupa ikincisi olmuş, 2013 senesinde Dünya üçüncüsü olmuştur. 2014 yılında ise Avrupa Şampiyonu olmuştur. Wushu Tao’dan sonra Sanda, Muay Thai ve Kick Boks sporlarıyla spor hayatına devam etmiştir.

Fight Club Exxen

MUHAMMED APAYDIN

Exxen, “Fight Club” dövüşçüsü Muhammed Apaydın, Muay Thai sporuyla ilgilenmekte ve Muaythai dalında Türkiye şampiyonluğu bulunmaktadır. Muhammed Apaydın 25 yaşındaki genç bir sporcumuzdur.

MEDENİ ÇELİK

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü Medeni Çelik, Şırnak şehrinin Cizre ilçesinde hayatına devam etmektedir.Medeni Çelik, “”Boks”, “Wushu”, “Muay Thai”, “Güreş” ve “Jiujitsusu” dallarla spor hayatına devam etmektedir. Milli Sporcu unvanı bulunan Medeni Çelik, Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonluğu ve Balkan Şampiyonluğu elde etmiştir.

ENİS YUNUSOĞLU

Exxen “Fight Club” konseptinde bir diğer dövüşçü olan Enis Yunusoğlu, Türk milli atletizm sporcusu ve dövüşçüdür. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde spor eğitimi gören Yunusoğlu, 2014 senesinde “Muay Thai” Avrupa Şampiyonu olmayı başarmıştır. Yunusoğlu, 4 tane Türkiye Şampiyonluğu da kazanmıştır. Enis Yunusoğlu, 2019 senesinde Chungju’da düzenlenen “Dünya Dövüş Sanatları Ustalıkları” yarışmasında da başarı elde etmiştir.

Fight Club Exxen

ONUR ÇELİK

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü olan Onur Çelik, 10 kez Türkiye Kickbox Şampiyonu olmayı başarmıştır. Altı defa da Uluslararası Kickbox Şampiyonu olmuştur. Onur Çelik, 2 defa Avrupa Şampiyonluğu ve 2 defa da Dünya Şampiyonluğu müsabakalarında başarıları bulunmaktadır.

KUTLUHAN SORMAGEÇ

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü Kutluhan Sormageç, Türkiye milli “Muay Thai” sporcusu olarak biliniyor. Muay Thai müsabakalarında Türkiye Şampiyonluğu elde etmiştir. İsmail Kutluhan Sormageç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde Besyo eğitimi tamamlamıştır.

BERAT ALTINTOP

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü olan Berat Altıntop, Türkiye Milli Sporcusu ve Profesyonel Dövüşçüsüdür. Wako dalında Avrupa Şampiyonluğu, K1 Rules Yarışmasında ise 4 tane Türkiye Şampiyonluğu bulunmakta ve MMA’de 1 Türkiye Şampiyonluğu başarıları vardır.

MÜKREMİN GÜLER

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü Mükremin Güler, 1993 senesinde Sivas şehrinde dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan Mükremin Güler, 1.81 cm boyundadır. Türkiye milli dövüşçüsü Mükremin Güler, Kickbox sporuyla profesyonel olarak ilgilenmeye devam etmektedir.

İSA GÖÇMEN

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü İsa Göçmen, Türkiye milli dövüşçüsüsü ve sporcusudur. Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünde eğitim görmektedir. İsa Göçmen, İzmir’in Torbalı ilçesindendir. İsa Göçmen’in Kickbox Avrupa Şampiyonluğu bulunmaktadır. İsa Göçmen 21 yaşında bir sporcudur.

HASAN DEMİR

Exxen “Fight Club” dövüşçüsü olan Hasan Demir, Türkiye milli sporcusudur. Profesyonel bir dövüşçüdür. Hasan Demir Antalya şehrindendir. Birçok şampiyonluğu bulunmakta ve dövüşte başarı elde etmektedir. Hasan Demir, farklı bir alan olan aşçılıkla da ilgilenmektedir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap