İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Future Man izle

Future Man, Gain İzle

Future Man, Gain İzle
+ - 0

Future Man, Gain İzle

Gain platformu fantastik yabancı yapımlara da yer veriyor. Bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden birisi de kuşkusuz Future Man. Bir temizlik görevlisi dünyayı kurtarabilir mi? Bunu hep beraber Future Man dizisinde izliyoruz. Hikaye, alt sınıf bir hademe Josh Futturman ile başlıyor. Hala anne ve babasıyla yaşayan bir ezik. Yatak odasında, iki ziyaretçi birdenbire göründüğünde, en yalnız ve en samimi ergenlik yollarında, yenilmez olarak kabul edilen bir video oyunu olan Biyotik Savaşlara karşı kazandığı zaferi kutluyor. Bu oyunu daha önce kimse bitirememiş ve oyunu bitiren kişinin de seçilmiş kişi olacağı söyleniyor. Yani Josh’un omuzlarında artık çok büyük bir yük var.

Future Man, Gain İzle

Future Man sıradan bir hademenin kahramana dönüşmesiyle ilgili. Oyun tamamen gerçek. Oyun içindeki savaşlar da. Gelecekte dünya bazı varlıklar tarafından ele geçiriliyor ve oyun da bu savaşta asker toplamak için yapılmış bir simülasyon. En iyi asker de oyunu tamamlayabilen Josh. Tiger ve Wolf, savaşları kaçınılmaz kılan tarihi olayları savuşturmak için asi arayışlarına yardımcı olabilecek günümüz savaşçılarını bulmak için zaman yolculuğu yapıyor. Terminatör veya Twelve Monkeys, The Matrix veya Army of Darkness… Dizide hepsinden aslında ufak tefek parçalar var. Future Man’in yaratıcıları Evan Goldberg ve Seth Rogen. Bu ikili genelde absürd ve tepki çeken işleriyle meşhur.

Future Man, Gain İzle

Küfür ağırdır, seks her yerdedir ve boş şakalar bol. Future Man öyle herkese hitap edecek türden bir dizi değil. Tiger ve Wolf’un geçmişi değiştirme misyonunun hedefi, kendi uçuklarını tedavi etmek amacıyla Biotics’i icat eden bir bilim insanının suikastını içeriyor. Yani dünyanın yok oluş sınırına gelmesinin nedeni de biraz saçma. Ama bu ikilinin zaten diğer işleri de pek farklı değil. Superbad’i ele alalım. Aynı uçuk kaçıklık burada da mevcut. Diğer Rogen/Goldberg yapımları gibi kahkaha da garanti ve ortada hiçbir tabu yok. Yer yer politik göndermeler de en ağır şekilde yapılmış durumda. Ama, bunlar ağır olsa bile dizinin genel havası dolayısıyla izleyici pek ciddiye alamıyor.

Future Man, Gain İzle

Future Man Gain platformunda yayınlanan en cesur yapımların başında yer alıyor. İzleyenler ya bayılıyor ya da nefret ediyor. İkisinin bir arası yok. Ancak, Rogen’in yer aldığı diğer yapımları sevdiyseniz bunu da sevmeniz garanti. Josh Hutcherson, Futturman olarak ilham verici bir seçim. Açlık Oyunları serisinin yıldızlarından biri. İzleyicilerin tanıyıp sevdiği bir oyuncu. Onu böyle gayriciddi bir rolde görmek de ilginç. Daha önceki yapımlarda genelde ciddi genç bir adamı oynamıştı. Hutcherson, nefes kesen bir macera duygusunu sürdürmek için türe özgü bir duyarlılığa sahip. Bu role de tam oturmuş. Future Man ve daha birçok yerli ve yabancı yapım Gain platformunda izleyenleri bekliyor.

Future Man, Gain İzle

Yorum Yap