1. Ana Sayfa
  2. Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle | 11. Bölüm Tanıtımı İzle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle | 11. Bölüm Tanıtımı İzle
+ - 0

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle

Gençlerin konu edildiği diziler sadece genç izleyiciler tarafından değil her yaştan insan tarafından çokça izleniyor. Show TV‘nin yeni yapımlarından Gelsin Hayat Bildiği Gibi de Z kuşağı gençlerini temeline oturtmuş bir dizi. Ancak, daha gerçekçi bir bakış açısı ile konuya yaklaşıyor. Herkesin ikinci bir şansı hak ettiği mesajını veren dizide bir grup, talihsiz gencin Sadi Payaslı adlı bir adamla tanıştıktan sonra başlarına gelenler anlatılıyor. Sadi aslında oldukça kirli bir geçmişe sahip. Ancak, tüm bunları geride bırakarak bir lisede coğrafya öğretmenliği yapmaya başlıyor. Daha sonra gençlere kol kanat gerip yol gösteriyor.

Dizinin kadrosu daha çok genç oyunculardan kurulu olsa da usta oyuncular da onların yanında yer alıyor. Başroldeki Sadi Payaslı karakterini Ertan Saban canlandırıyor. Özge Özberk ise dizide Derya karakterini oynuyor. Yetenekli oyuncu Devrim Özkan, Songül rolünde karşımıza çıkıyor. Nilsu Berfin Aktaş Gizem karakterine hayat verirken Mustafa Açılan ise Araz karakterini oynuyor. Özgü Delikanlı’nın canlandırdığı karakterin ismi Mert. Ayşe Kırca ise Yeliz rolünde. Genç oyunculardan Sanem Babi Aylin rolünde oynuyor. Başka bir genç oyuncu Onur Özer ise Zülfikar rolünde. Rojbin Erden Melek karakterini oynarken Ali Berge ise Can karakteri ile karşımıza çıkıyor. Furkan Murat Uğur ise Bora karakteri ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle | 11. Bölüm Tanıtımı İzle

Dizinin senaryosu Kaygısızlar, Hayat Bilgisi gibi efsane olmuş dizilerin de senaryosunu yazan Gani Müjde’ye ait. Yapımcı ise Necati Akpınar. Dizi genel olarak İstanbul’un Avrupa yakasında çekiliyor. Şu ana kadar toplamda on bölümü yayınlanan dizi izleyici tarafından büyük ilgi gördü. Reyting konusunda da yayınlandığı günlerin sürekli olarak liderleri arasında. Konu ekranları başındaki insanlar tarafından benimsendi ve oyuncular da çok beğenildi. Dizinin bu kadar tutmasının ana nedenlerinden biri oyunculuklar ve senaryonun sağlam oluşu. Gani Müjde imzası taşıyan dizilerin çoğunun tuttuğu bir gerçek. Bu dizide de yeteneklerini gayet iyi bir şekilde kullanmış ve izleyenlerin yapım ile olumlu bir bağ kurmasını sağlamış.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Show TV’nin içinde bulunduğumuz dönem içerisindeki en iddialı yapımlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Coğrafya öğretmeni Sadi’nin gençler ile olan ilişkisi, öğrencilerin ellerine geçen ikinci şansı kullanabilmek adına çabaları ve tabii ki yer yer ortaya çıkan aşk ve romantizm… Tüm bunlar bir araya geldiğinde ortaya seyir zevki yüksek bir dizi çıkıyor. Dijital mecraların ön plana çıktığı bir dönemde TV için çok kaliteli işler yapmak gerekiyor. Yoksa izleyiciler soluğu internet platformlarında alıyor. Show TV bu dizi ile insanları televizyon başına kilitlemeyi başarmış gibi duruyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi izlemek için Show TV’yi açmak yeterli. Dizinin perşembe günleri yayınlandığını da ayrıca hatırlatmak gerekiyor. Ana Haber Bülteni’nden hemen sonra.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Seyret, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Video İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Full İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Tek Parça İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Tanıtım İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Shot İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Dizipal İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Dizibox izle,

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Exxen İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Exxen, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Exxen Seyret, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bölüm Exxen Full İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle Seyret, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizipal İzle, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizibox İzle

 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11. Bölüm Tanıtımı

 

 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzle

Yorum Yap