Giant Exxen Izle

Giant, Exxen İzle

Exxen, Giant izle Mar 02, 2022 Yorum Yok

Giant, Exxen İzle

Güney Kore dramaları son yıllarda tüm dünyada epey meşhur oldu. Bunun sebebini Squid Game’in global başarısına bağlayanlar olsa da aslında Kore dizilerinin ilgi görmeye başlaması çok daha önceye dayanıyor. Yaklaşık on yıldır Kore dizileri ülkemiz dahi tüm dünyada yayınlanıyor ve beğenilerek izleniyor. Birçoğunun kendisine has hayran kitleleri olduğu gibi oyuncuların da küresel anlamda sevenleri çok. Güney Kore yapımlarının başarısının sebeplerinden biri konuların çok iyi seçilip senaryolarının da ilginç olması. Bazı Hollywood dizileri bile Kore yapımlarının uyarlamaları. Tabii işin içine Hollywood girince dizilerin şöhreti daha da artıyor. İnsanlar orijinal yapımı da izlemek istiyor.

Giant, Exxen İzle

Türkiye’de Exxen platformu bazı ünlü Güney Kore yapımı dizileri izleyiciyle buluşturuyor. Bu yerli dijital mecrada izleyenlerin hoşuna gidecek bazı diziler var. Bunlardan biri de hiç şüphesiz Giant, yani Dev. Dizi izleyenleri kendisine bağlayacak cinsten. Giant kırk yıllık bir süre içinde üç kardeşin hikayesini anlatan altmış bölümlük bir Kore dramasıdır. Bir “destan” olarak tanımlamak mümkün. Giant, 1970’den 2010’a yayılıyor ve bu zaman diliminde insanların nasıl yaşadığını gerçekten düşündüren birçok tarihi an var. Bir sürü karakteri olan, hayalleri için mücadele eden ve savaşan kişiliklere sahip bir yapım. Lee Sung Mo (1953 doğumlu en büyük erkek kardeş); Lee Kang Mo (1958 doğumlu ikinci erkek kardeş); ve Lee Mi Joo (1962-1964 arasında doğmuş tek kız kardeş) babaları öldürüldükten sonra hayatta kalmak (ve intikam almak) için mücadele ederken on yıl ayrı kalırlar.

Giant, Exxen İzle

1970 yılında, üç kardeşin babaları ve hamile anneleriyle birlikte yaşadığı kırsal bir bölgede ilk bölümlerimizi izliyoruz. Ne yazık ki, babaları öldürüldüğünde ve aile kaçmak zorunda kaldığında işler daha da kötüye gidiyor. Ne yazık ki, anne hasta, bebek yetersiz besleniyor ve Lee Sung Mo, ailesinin peşindeki adamların dikkatini dağıtmak için annesini ve kardeşlerini terk etmek zorunda kalıyor. Annem erken ölüyor ve on iki yaşındaki Lee Kang Mo küçük kız kardeşiyle koca dünyada baş başa kalıyor.

Giant, Exxen İzle

Sung Mo sonunda hafızasını kaybetmiş taklidi yapıyor ve babasını öldüren Jo Pil Yeon için çalışmaya başlıyor. Sung Mo, bir gün intikam almayı umarken, aynı zamanda kayıp kardeşlerini ve annesini bulmayı da umuyor. Annesinin öldüğünden henüz haberi yok. Kang Mo, Mi Joo’yu evlatlık veriyor. O yaşta bir bebeğin bakımını gerçekleştiremiyor. İlerleyen dönemde ise ağabeyinin can düşmanının yanında işe başlıyor. Tabii birbirlerini tanımayan iki düşman çete üyesinin silahlarla karşı karşıya gelmesi kaçınılmaz oluyor. Devamı da spoiler olacağından şimdilik özeti burada kesiyoruz. Giant izlemek için Exxen üyesi olmak gerekiyor. Platformda tıpkı Giant gibi başka Güney Kore yapımları da mevcut, fakat aralarında en iyisi ve herkesçe sevileni kuşkusuz Giant.

Giant, Exxen İzle

Yorum Yok

Yorum Yap