Gibi Son Bolum Exxen Izle

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Exxen, Gibi Mar 12, 2022 Yorum Yok

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Gibi dizisi kısa sürede Exxen platformunun en çok izlenen yapımları arasında zirvedeki yerini aldı. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılıç’ın başrollerinde olduğu dizi iki yakın arkadaşın başından geçen, günlük hayattan fakat epey absürd olayları anlatıyor. Bazen bu ikiliye Ersoy adlı bir diğer arkadaşları da eşlik ediyor. Özellikle de ikinci sezonda Kürşat Öcalan’ın canlandırdığı Ersoy karakterine daha fazla yer veriliyor. Dizinin senaryosunu ise Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit birlikte kaleme alıyor. Sosyal medyada dizinin replik ve sahneleri izlenme rekorları kırıyor. Hal böyle olunca şöhreti de günden güne artıyor.

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Dizinin her bölümünün kendisine has bir konusu var ve özellikle ilk sezonda en çok ilgi çeken bölümlerden biri de kuşkusuz “Badana” adlı bölüm. Dizide badanacı olarak karşımıza Kurtlar Vadisi dizisinden Yahya Reis olarak tanıdığımız Yaşar Karakulak çıkıyor. Tok sesiyle kendisine has felsefesi olan bir boyacı, Ünal’ı canlandırıyor. Ünal badanaya haddinden fazla ciddiyetle yaklaşıyor. Öyle ki, badananın yalnızca cesurların işi olduğunu söylüyor. Yılmaz ve İlkkan odayı beyaza boyatmak istese de Ünal’ın kendine ait bazı fikirleri var. Fiyat konusunda da bazı anlaşmazlıklar çıkıyor. Tek odayı 20 liraya boyayan Ünal 3 odayı 75 liraya boyamak istemiyor. Çünkü bu fiyat çok düşük bir fiyat ve Yılmaz’ı başka yerde söylememesi için uyarıyor.

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Ünal’ın o gün eşi ölmüş olsa da hayat devam ediyor ve o çalışmak zorunda olan bir adam. aynı zamanda hali hazırda devam eden bir kan davası da var. Yılmaz bu konudaki çekincelerini dile getirse de Ünal badana yaparken ölmenin sahnede ölmek gibi olacağını söylüyor. İşine derinden bağlı bu adam aynı zamanda badanayı bir sanat dalı olarak görüyor. Yılmaz her ne kadar beyaz bir duvar hayal etse de duvarda maviden yeşile doğru ince bir geçiş yapacağını söylüyor. Ünal’ın diğer önemli özellikleri de yanında taşıdığı silahlar ve bitmek bilmeyen bardak çorba aşkı. Bardak çorbaya asla hayır diyemiyor.

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

İşin sonunda Ünal duvarı Yılmaz’ın istediği gibi beyaza değil daha sanatsal bir şekilde boyuyor. Bu yüzden Yılmaz ile arasında büyük bir tartışma yaşanıyor ve yine bardak çorbayla sakinleşiyor. Ancak Yılmaz bu rengin kendilerine uymadığı konusunda ısrar ediyor. Tek isteği beyaz bir duvar. Yılmaz ve İlkkan’ın buna benzer, hatta daha beter birçok macerası var. Bunların hepsini Exxen platformunda bulmak ve izlemek mümkün. Gibi dizisi birçok izleyici tarafından gelmiş geçmiş en iyi absürd içerikli komedi dizilerinden biri olarak görülüyor. Şu an ikinci sezonu yayınlanmakta olan dizinin bu kadar beğeniliyor olması üçüncü sezonun çekilme ihtimali konusunda da olumlu bir işaret. Gibi izlemek için Exxen üyeliğine sahip olmak yeterli. Farklı üyelik biçimleri farklı fiyatlara sahip.

Gibi 1. Sezon, Badana İzle

Yorum Yok

Yorum Yap