İlginizi Çekebilir
Gibi 11. Bölüm
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle
+ - 0

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

Kıvanç Kılınç ve Feyyaz Yiğit’in başrollerinde yer aldığı Exxen dizisi Gibi ikinci sezon finalini yapmışken dizinin hayranları şimdiden üçüncü sezon haberi ve duyurulması için beklemeye koyuldu. Gibi’nin başarısına baktığımızda yeni bir sezonun çekilme ihtimali hiç de uzak değil. Bu sebeple, ekstrem bir durum söz konusu olmadığı sürece yeni sezon çekimleri her an duyurulabilir. Yani, dizinin hayranları bu konuda müsterih olabilir. Tabii ki yeni sezon beklenirken izleyiciler teselliyi eski bölümleri tekrar tekrar izlemekte bulacak. Bu bölümler arasında da kuşkusuz en efsanelerinden biri ilk sezonun 4. bölümü olan Erasmusla Gelen Yamyam bölümü.

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

4. bölümün bir diğer önemli özelliği de bizi dizide daha sonra büyük bir rol oynayacak olan Ersoy ile tanıştırması. Ersoy karakteri İlkkan ve Yılmaz’dan sonra dizide en çok yer alan üçüncü karakter oldu. Bölümün bir diğer önemli karakteri ise Burak Güneş tarafından canlandırılan ve bir pop yıldızı olma hayali kuran Ümitcan. Bölümün başında Ahmet Kürşat Öçalan’ın hayat verdiği Ersoy’un babaannesinin cenazesini görüyoruz. Ümitcan, Yılmaz ve İlkkan’a kadının neden öldüğünü sorduğunda çok ilginç bir cevap alıyor. Zavallı kadının ölüm sebebi Erasmus öğrenci değişim programıyla gelen Hollandalı bir yamyam tarafından yenmesi. Bu üçlü arkadaşları Ersoy’un kafasının dağılması için çalışmalara başlıyor.

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

Babaannesinin ölümünden Ersoy kendisini sorumlu tutuyor çünkü Hollandalı yamyamı kendi elleriyle eve getirdi. İyice depresyonda olan Ersoy’u arkadaşları kahvaltıya götürüyor, eve davet ediyor ve onu içinde bulunduğu melankoliden kurtarmak için ellerinden geleni yapıyor. Ersoy en başta epey sakin görünüyor ancak içten içe kendisini tuttuğu da apaçık belli. Ersoy’un patlama noktası Ümitcan’ın klip çekimleri sırasında gerçekleşiyor. “Seni Yerim” parçasıyla çıkış yapmayı planlayan Ümitcan albüm çalışmasına ara vermeyince Yılmaz ve İlkkan tarafından da eleştiriliyor. Çünkü, onlar da cenaze var diye önemli işlerini ertelemişlerdi. Örneğin, evdeki tadilatlar gibi. Ersoy ve Ümitcan klip çekimleri arasında büyük bir kavga yaşıyor ve olayı sakinleştirmek Yılmaz ve İlkkan’a kalıyor.

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

Kavgadan sonra Ersoy’un içinin hırsla dolduğunu görüyoruz. Babaannesini yiyen yamyamdan intikam almak istiyor, fakat onu nerede bulabileceğini bilmiyor. Ersoy da intikam için yamyamı yemek istiyor. Bu sırada haberlerde Erasmusla Gelen Yamyam’ın başka birini daha yediği ortaya çıkıyor. Bu Ersoy için bir ipucu niteliğini taşıyor. Yılmaz ve İlkkan her ne kadar Ersoy’u sakinleştirmeye çalışsalar da olmuyor. Daha sonra polis tarafından yamyamın yakalandığı, ancak son kurbanın ailesi tarafından yendiği söyleniyor. Ersoy kendisi de bir parça yiyemediği için epey üzülüyor. Gibi izlemek için Exxen abonesi olmak en büyük şart. Platform ayrıca Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını da satın aldı ve Türk takımlarının yer aldığı bu turnuvaları da yayınlıyor.

Gibi 1. Sezon “Erasmusla Gelen Yamyam”, Exxen İzle

Yorum Yap