İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle
+ - 0

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle

Gibi’nin ilk sezonunun ilk bölümü olan Kokariç birçok izleyiciyi Feyyaz Yiğit ile ve Gibi ile tanıştıran bölüm olma özelliğini taşıyor. Bu bölüm bizlere gelecek bölümlerde nasıl bir dizi izleyeceğimizin de işaretlerini veriyor. Hatta kimi fanlara göre dizinin en iyi bölümleri arasında ilk sırada yer alıyor. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı Gibi’nin birinci sezon ilk bölümü Kokariç’te muhteşem ikilimiz Yılmaz ve İlkkan’ın tıpkı diğer bölümlerdeki gibi başlarına çok tuhaf bir hadise geliyor. Yaşanan belli olaylardan sonra ikilimiz resmen, aniden bir kokoreççi açmak tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle

Dizi İlkkan ve Yılmaz’ın bir kokoreççinin tabelasıyla dalga geçip fotoğraf çektirmesi ile başlıyor. Ancak, “kokariç” kelimesinin dükkan sahibi tarafından bilerek yanlış yazıldığından haberdar değiller. Dükkan sahibi işletmesiyle dalga geçildiği için sinirleniyor ve “atletik” çırağıyla birlikte ikiliye sert bir çıkış yapıyor. Şiddete maruz kalmak istemeyen Yılmaz ve İlkkan kendilerinin d kokoreççi açmak istediklerini ve tabelayı çok beğendiklerini söyleyince ortam biraz yumuşuyor, fakat bu durum onları kurtarmaya yetmiyor. Dükkan sahibi eğer böyle bir planları varsa kendilerine yardımcı olabileceklerini söylüyor ve arkadaşları dükkana davet ediyor. Yılmaz ve İlkkan bir anda kendilerini açacakları işletme için tabela seçerken buluyor. Ve yine dayak yemekten korktukları için tabelanın siparişini bile veriyorlar.

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle

Yalanlar yalanları doğuruyor ve Yılmaz ve İlkkan aslında satışları bir minibüsten yapmak istediklerini söylüyor. Dükkan sahibinden bu yolla kurtulacaklarını düşünseler de bu da ters tepiyor ve bir anda kokoreççinin önünde ikilimize satılmayı bekleyen bir minibüs ortaya çıkıyor. İşler bir anda daha da ciddiye binmeye başlıyor ve bu iki kafadar kokoreççi açmaktan polisleri arayarak kurtuluyor. Gece karakolda sonuçlanıyor. Yılmaz ve İlkkan’ın bu ilk maceraları büyük bir izleyici kitlesini kendilerine çekmeyi başardı. Nitekim, Exxen platformunun en çok izlenen dizisi şu anda kuşkusuz Gibi. İkinci sezonu da hali hazırda yayınlanmakta olan dizinin her bölümü sosyal medyada yankı uyandırmayı başarıyor.

Gibi 1. Sezon, Kokariç Exxen İzle

Gibi izlemek için Exxen üyesi olmak şart. Dizinin ana karakterleri Yılmaz ve İlkkan’a Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç hayat veriyor. İlk sezon birkaç bölümde, ikinci sezon ise hemen hemen tüm bölümlerde karşımıza çıkan Ersoy karakterini ise Ahmet Kürşat Öçalan canlandırıyor. Ersoy karakteri bu ana ikiliden sonra dizide en çok yer bulan karakter olma özelliğini taşıyor. Yakın zamanda ikinci sezonu da final yapan dizinin yönetmeni Ömer Sinir. Dizinin üçüncü sezonu ile alakalı şu an net bir bilgi yok, fakat Exxen’den onay alacağına ve yakın zamanda çekimlerin başlayacağına dair izleyenler ve dizinin fanları kendilerinden gayet emin. Gibi absürd komedi alanında en iyi yapımlardan biri ve dizi piyasasında birkaç rakibi dışında bir benzeri de yok.

Yorum Yap