İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle
+ - 0

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle
Gibi’nin ikinci sezonu henüz sona ermişken dizinin fanları bir an önce üçüncü sezondan haber almak istiyor. Ancak, henüz bu tarz haberler için çok erken. Keza şu an çekilmeye başlasa bile yeni sezonun gelmesi en az altı ay ya da bir yıl gibi bir süreye denk gelecek. İzleyiciler haklı olarak bu sürenin asgari derecede uzamasını diliyor. Gibi’nin popülerliğine bakarsak üçüncü sezonun çekilecek olması garanti diyebiliriz. Tabii bu biraz da Exxen platformu, Feyyaz Yiğit ve prodüksiyon şirketi arasındaki anlaşmaya bağlı. Ancak, şimdilik olumsuz bir haber ya da gelişme yok.

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle
Gibi’nin her bölümü sosyal medyada geniş yer buldu ve diziden video ve görseller sayısız kez paylaşılıp beğenildi. Bu absürd yapım bir anda fenomen oldu ve adına Twitter, Instagram, TikTok ve Facebook hesapları açıldı. Hepsinin takipçi sayısı kısa sürede yüz binlere yükseldi. Diziden sahnelerle capsler ve “meme”ler yapıldı. Bunda Gibi’nin senaryosunun ilgi çekici olmasının etkisi çok büyük. Dizinin başrolünde yer alan Feyyaz Yiğit senaryoyu Aziz Kedi ile birlikte yazıyor. Ayrıca, dizinin yönetmen koltuğunda da Ömer Sinir oturuyor. Dizide Feyyaz Yiğit’ten başka Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan gibi isimler yer alıyor. Her bölüm farklı bir konu ve durum işeniyor.

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle
Gibi 1. Sezon 2. Bölüm olan Vatka adlı bölüm de bu ilginç konulardan biri. Yılmaz televizyonda izlediği bir 70’ler – 80’ler temalı filmden etkileniyor ve oradaki erkeklerin vatka giydiğini fark ediyor. Kendisine de vatkanın çok yakışacağını düşünse de İlkkan ve diğer arkadaşları bunu yapmamasını söylüyor. Yılmaz onları moda nazisi ilan ederek terziye gidip vatkalı bir ceket sipariş ediyor. Terzi de kendisini vatka knusunda uyarıyor, ancak Yılmaz bu uyarılara kulak asmıyor. Vatkalı ceketini giyerek dolaşmaya ve sosyal ortamlara girmeye başlıyor. Ancak bu noktada başına gelmeyen kalmıyor. Herkes ona ayıplar ve tiksinir gözlerle bakıyor, hatta garson kendisine çay bile vermiyor.

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle
Yılmaz yağmurlu bir havada, sokaklarda vatka yüzünden yaşadığı travmaları atlatmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Çünkü vatka hem bu çağa ait değil hem de herkesin üzerinde iyi duran bir aksesuar olma özelliği yok. Yılmaz bunu daha sonra fark etse de artık iş işten geçmiş oluyor. Gibi’nin Vatka bölümünü izlemek için Exxen abonesi olmak yeterli. Tıpkı Vatka gibi birçok farklı ve absürd bölüm platformda izleyicileri bekliyor. Gibi gayet güzel ve eğlenceli bir yapım. Diğer komedi dizilerine göre çok farklı bir havası var. Süregelen, sabit bir konu yok. Yılmaz ve İlkkan ikilisi her bölüm başka maceralara atılıyor. Bu maceralarda yer yer Ersoy karakteri de kendilerine yarenlik ediyor. Özellikle de ikinci sezonda Ersoy karakteri ilk sezona göre daha fazla yer alıyor.

Gibi 1. Sezon Vatka Bölümü, Exxen İzle

Yorum Yap