İlginizi Çekebilir
Gibi 11. Bölüm
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 10. Bölüm izle

Gibi 10. Bölüm izle
+ - 0

Gibi 10. Bölüm

Exxen 2021 yılı başında hayatımıza giren bir dijital yayın platformu. Yayınlandığı ilk günden itibaren binlerce izleyicisi oldu ve sayı güç geçtikçe artıyor. Birçok dizi, film ve reality show’u bünyesinde barındırıyor.

Meraklanan beklenen dizilerden biri de Gibi dizisi. Gibi dizisinin başrolünde sevilen oyuncu Feyyaz Yiğit bulunuyor. Dizi skeçlerden oluşuyor ve izleyicilerin merakla beklediği programlardan biri. Dizinin diğer başrol oyuncusu Kıvanç Kılınç. Sevilen ikili insanların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.

Gibi dizisi Exxen’de yayınlanmadan önce Tv8 ekranlarında yayınlandı. Komedi türünde içerik yayınlayacak olan dizi özellikle Feyyaz Yiğit hayranlarının dört gözle beklediği bir program oldu. Dizinin yönetmeni Ömer Sinir. Kısa skeçlerden oluşan dizi bölümleri için bir nevi tiyatroyu andırıyor diyebiliriz. Dizinin konusu iki başrol üzerinden devam ediyor.

İki yakın arkadaşın başlarına gelen hem hüzünlü hem de komik olayların derlemesinden oluşuyor. Yani bir miktar trajikomik diyebiliriz. İki başrol hem çok yakın arkadaş ama hem de aralarında sürekli bir tartışma da dönüyor ve birbirleriyle tatlı söz dalaşlarına giriyorlar.

Hayat bu iki arkadaşın yüzüne pek de gülüyor diyemeyiz. Hayatları alt üst olan arkadaşlar ne kadar çabalarsa çabalasın hep bir problem çıkıyor. Toplam 12 bölümden oluşan Gibi her bölümünde iki arkadaşın başına gelen değişik bir olayı anlatıyor. Olaylar içerisinde komedi barındırıyor ve izleyenleri kahkahaya boğacak şekilde ilerliyor. Hem gülerek hem de onlar için üzülerek bu iki arkadaşın maceralarını izliyoruz.

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç komedi dünyasında hayran kitlelerine sahip iki başarılı komedyen oyuncu. Gibi dizisinin çok tutmasına da bu iki yetenekli oyuncunun beğeni toplayan performansları etki ediyor. Daha önce iki oyucu da başarılı komedi yapımlarında rol aldılar.

Gibi 10. Bölüm izle

Esprili ve farklı bir dili olan dizide daha önce hiç duymadığınız türden espriler mevcut ve farklı bir şey izlediğiniz kanısı daha ilk bölümden oturuyor. Bu sebeple yorgun geçen bir günün ardından biraz rahatlamak için ya da arkadaş grubunuzla eğlenceli vakit geçirmek için aradığınız dizi olduğu kesin. Exxen üyeliği ücretli bir platform. Üye olduğunuzda ilk 7 gün izlemek bedava sonrasında her ay belirli bir ücret ödeniyor. İçeriğindeki birbirinden farklı diziler ve yapımlar ile paranızın boşa gitmeyeceğinden emin olabileceğiniz kesin.

Yakın zamanda Amerika’da da yayına girmeyi hedefleyen yayın platformu Türkiye’de şimdiden yerini sağlamlaştırdı. Zorlu geçen bir senenin ardından içerisinde farklı programlar izleyebileceğiniz bir yayın platformu oluşturulması herkese iyi geldi. Gibi dizisi de bu dizilerden biri kesinlikle.

Tanınmış ve başarılı oyuncuları sayesinde Gibi adından çok faz söz ettirmeyi başaran bir dizi oldu. Ülkemizde normal bir dizinin bölümü en az iki saat sürüyor fakat Gibi bu konuda tamamen farklı bir yol izliyor. 12 bölümden oluşan dizinin bölümleri kısa skeçler halinde ve tamamen güldürmeye odaklı. Biraz dizi oyuncularına da tanıyabiliriz.

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit içinde yer aldığı başarılı yapımlar ile ve farklı tarzıyla herkesin gönlünü kazanmış biri. Komedi alanında hem kendi yazdığı metinler hem de girdiği roller akılda kalıcı oldu kendisiyle özdeşleşti. Unutulmaz karakterlere hayat verdi. 1988 doğumlu olan başarılı oyuncunun kendisi de bir senarist. Ayrıca yayınladığı üç kitap ile yazarlık yeteneğini de ortaya koymuştur.

En çok adından söz ettiren filmleri Cinayet Süsü ve Ölümlü Dünya. Özellikle Ölümlü Dünya filminde hayat verdiği karakter filmin yayınlanmasından çok sonra bile akıllarda ve unutulmayan replikleri bugün bile sosyal medya olsun normal hayat olsun her an karşımıza çıkabiliyor. Yeni projesi de Exxen bünyesinde olan Gibi dizisidir ve burada da yeteneğinden söz ettirdiği kesindir. Diziyi Feyyaz Yiğit hayranları da merakla beklemiştir ve sırf onun için izleyenler az değildir.

Tavırları, kendine has üslubu ve sempatik tavırlarıyla başarılı oyuncunun hayatımızda uzun süre bizimle olacağı kesin gibi ve bizleri güldüren pek çok işe imza atacağı da şüphesiz.

Gibi 10. Bölüm izle

Kıvanç Kılınç

Gibi dizisinin bir diğer başrol oyuncusu Kıvanç Kılınç 1982 doğumlu. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu başarılı işlere imza atmış. Diriliş, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak gibi sevilen dizilerde yer almıştır. Exxen’de Gibi kadrosuna katılan oyuncu Feyyaz Yiğit ile güzel bir ritim yakalamayı başarmıştır.

Ayrıca şu an Fox Tv’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde de rol alan oyuncu komedi, dram, tarihi diziler gibi pek çok alanda rol almış ve her rolünün altından kalkmayı başarmıştır.

Gibi dizisinin farklı ve eğlenceli bölümlerinde iki yakın arkadaştan birini canlandıran oyuncu performansıyla büyük beğeni almıştır. Kendine özgü bir tavrı ve konuşması olan oyuncu diziye kendinden de birçok şey eklemiştir ve samimi oyunculuğu dizinin beğenilen ögelerinden biridir.

Dizinin bölüm süresi yarım saat olarak yayınlanmıştır. Bu günümüzdeki dizilerden farklılık gösteren bir durumdur ve izlemeyi hem daha eğlenceli hem de daha kolay hale getirir. Her bölümün tadı izleyicinin damağında kalır.

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın sahip olduğu takipçi ve sevenler de dizinin yayınlanacağı ilk günü merakla beklediler ve dizi yayınlandığında büyük yankı uyandırdı.

Gibi 10. Bölüm izle

Senaryosunun yazımı Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’ye ait. İki talihsiz ve şanssızlığı üzerine çeken arkadaş üzerinden olaylar anlatılıyor. Ne yaparlarsa yapsınlar illaki başlarına kötü olayları çekiyorlar ve bu kötü olaylarla mücadele ederken sürekli birbirleriyle de mücadele ediyorlar. Hayatlarında gerçekleşen ufak bir olayı bile sakarlıkları ve kötü şansları sebebiyle büyük bir felakete dönüştürmeyi başarabiliyorlar.

Hayatımızı oluşturan ve herkesin başına gelebilecek talihsizlikleri bizlere eğlenceli bir dille anlatmayı başarıyorlar. 12 bölüm boyunca hem gülüyor hem de iki yakın arkadaşın hallerine üzülüyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosu şu şekildedir:

  • Feyyaz Yiğit
  • Kıvanç Kılınç
  • Necat Bayar
  • Hacı Mustafa Develi
  • Hüseyin Baylan
  • Rasim Can Güneş
  • Mustafa Erkan
  • Şükrü Şengül

Başarılı oyuncu kadrosuyla samimi bir içimizden hikayesi. İzleyen herkes dizide kendinden bir parça bulabilir ya da başına gelen bir talihsizliği gülümseyerek hatırlayabilir. Tanıtım ve fragmanlarını internetten izleyebilir ya da hemen diziyi izlemeye başlamak için Exxen üyesi olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerini tamamladığınız an dizileri ve diğer içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Adıyla da insanlara farklı gelen ve büyük merak uyandıran Gibi dizisi büyük beğeni topladı ve hayran kitlesi oluşmaya başladı bile. İkilinin başına gelen felaketlere komik skeçler halinde izleyerek şahit oluyoruz ve dizi aslında sırf komedi ögelerinden oluşmuyor. Çünkü ikilinin başına gelen her şey bizim de başımıza gelebilir. Bu sebeple güldürürken bir yandan da düşündürüyor da.

Hayatımızdaki ufak olaylar bizim için büyük etkilere ve kötü sonuçlara sebep olabilir ve bu hayatın bir gerçeğidir. Gibi dizisi de bu gerçeğe komik bir açıdan bakmamızı belki de bir nebze olsun sorunlarımızdan uzaklaşmamızı sağlıyor. Kendi haline gülmek diyebiliriz bu duruma ve şu zor zamanlarda belki de herkesin ihtiyacı olan şeylerden biri de buydu.

Gibi dizisi yetenekli oyuncuları ile aldığı olumlu yorumları kesinlikle hak ediyor.

Yorum Yap