İlginizi Çekebilir
Gibi 11. Bölüm
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle
+ - 0

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

Herkesin değişik fantazileri vardır. Bunlar bazen çok uç ve ekstrem görünebilir. Kimseye bir zararları yoksa yargılamak bize düşmez. Gibi dizisinin ikinci sezon ikinci bölümü de bu fantazilerden biri olan kölelik ile alakalı. Bazı erkekler kendilerine bir sahibe bulup köle olmayı tercih ediyor ve bundan büyük keyif alıyor. Her ne kadar şaşırtıcı olsa da böyle bir gerçek var. Ancak, bazı yanlış anlaşılmalar işi bambaşka boyutlara taşıyabiliyor. Tıpkı kölelik konusunda İlkkan’ın başına gelen ve onu çok zor ve içinden çıkılmaz bir duruma sürükleyen olaylar silsilesi gibi.

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

Gibi’nin bu bölümünde Ersoy ve Yılmaz’ın mahallede sakat bir çocuk için büyük miktarda para topladığını görüyoruz. Amaçları bu genç adama yardımcı olmak. Ancak, Yılmaz İlkkan ile alakalı bir tuhaflık seziyor. Borç batağındaki İlkkan sürekli evden bir şeyler satmaya başlıyor. Bu konuda Yılmaz ve Ersoy ile tartıştıktan sonra bir süreliğine gözden kayboluyor. Yılmaz ve Ersoy da bu arada yaptıkları bağış hareketi için çevreden takdir toplamaya devam ediyor. Yaklaşık dört gün sonra İlkkan perişan bir halde geri dönüyor. uzun ikna çabaları sonucunda başına gelenleri arkadaşlarına anlatıyor. Borcunu ödemek için bir sahibeye dört gün boyunca kölelik yapmış, fakat parayı kendisine ödenecek zannetmiş. Yani, borcunun epey katlandığını öğreniyoruz.

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

Ersoy ve Yılmaz bu konuda büyük bir ikileme giriyor. Ya genç çocuk için toplanan parayı arkadaşları İlkkan için sahibeye verecekler ya da İlkkan’ın köleliği boyunca yaşadıklarını içeren videolar internete verilecek ve rezil olacak. Yılmaz ve Ersoy parayı sahibeye vermeye karar veriyorlar. Bunun karşılığında videoların olduğu taşınabilir belleği alıyorlar. Ancak, para topladıkları çocuk bu durumdan hiç hoşlanmıyor. Onu ziyaret ettiklerinde belleği düşürüyorlar ve görüntüler çocuğun eline geçiyor. Çocuk şantaj yapmaya başlıyor. Fakat, tamamen tesadüf eseri çocuğun da aslında sakat olmadığını öğreniyorlar. Tamamen numara yapmış ve Yılmaz ve arkadaşlarının eline de çocukla alakalı böyle bir koz geçiyor.

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

İki taraf da ifşa olmamak için anlaşıyor ve olay böylece tatlıya bağlanıyor. Bu arada İlkkan’ın kölelik yaparken kullandığı takma ismin Kuki olduğunu öğreniyoruz. Zaten bölümün adı da buradan geliyor. Bölüm dizinin en eğlenceli ve en komik bölümleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çünkü, böyle insanlar gerçekten var ve gerçek hayatta, aramızda dolaşıyorlar. Sosyal medya bunlarla dolu. Gibi bu olayı mizahi bir dille anlatmış. İkinci sezonunun finalini yapan dizinin üçüncü ve dördüncü sezon için onay aldığı söyleniyor. Gibi izlemek için Exxen abonesi olmak yeterli. Platformun en çok izlenen içeriklerinin başında yer alıyor. Reklamlı ve reklamsız üyelik seçenekleriyle üye olunabilir. Ayrıca Exxen’de spor paketi sayesinde Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları da izlenebilir.

Gibi 2. Sezon 2. Bölüm Kuki, Exxen İzle

Yorum Yap