İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle
+ - 0

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

Gibi dizisi ikinci sezona da veda ederken geride birçok efsane bölüm bıraktı. İki sezonda da herkesin farklı favori bölümü var, ancak ikinci sezon özelinde beşinci bölüm, yani Çaça ve Cosplay bölümü büyük bir önem taşıyor. Çoğunluğun fikrine göre sezonun en iyi ve en komik bölümü. Bazılarına göreyse şimdiye kadarki tüm bölümler içerisinde en iyisi. Bu bölümde Ersoy, Yılmaz ve İlkkan üçlüsünü yine tuhaf bir macerada buluyoruz. Aslında çıkan sorunların büyük çoğunluğu Ersoy ve İlkkan kaynaklı. İkisi de kız arkadaşlarının hobilerine kapılmışlar.

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

İlkkan’ın sevgilisi dansçı bir kız ve çaça hayranı. Dolayısıyla İlkkan da kendisini çaça dünyasının içinde bulmuş durumda. Ersoy’un sevgilisi ise cosplay yapıyor. Ersoy da anime ve oyun dünyasının kostümlerine gönlünü kaptırıyor. Tabii ikisinin de bunlarla uğraşmalarının tek sebebi kız arkadaşları. Yılmaz bu gerçeği yüzlerine vurduğunda hiç de hoşlarına gitmiyor. Onu dar kafalılıkla suçluyorlar. Yılmaz ise dostlarını kişiliksiz olmakla suçluyor ve aralarında tartışmalar yaşanıyor. Yılmaz arkadaşlarının sevgililerinin kıyafetleri için terziye gittiğinde ufak bir karışıklık oluyor. Her ne kadar Yılmaz tam olarak istedikleri şeyleri terziye iletse de kıyafetlerde bazı sorunlar ortaya çıkıyor. Arkadaşlarıyla bu yüzden de tartışma yaşıyor.

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

İşlerin kopma noktası ise hem Ersoy hem de İlkkan’ın evde cosplay ve çaça partisi vermeleri. Yılmaz ilk başta durumdan rahatsızken cosplay yapan bir kıza abayı yakınca kendisi de üzerine bir şeyler geçiriyor. Ancak, bir yanlış anlama sonucu kızın sevgilisi olduğunu zannediyor ve bu sefer çaça yapan başka bir kıza yöneliyor. Arkadaşları Yılmaz ile dalga geçtiğinde libidosuna göre hareket etmesinin kişiliksizlik olmadığını savunuyor. Ancak, çaçacı kız ile odasında çaça yapacakken zorluk yaşaması onun tüm şevkini kırıyor. Bir sonraki sahnede İlkkan ve Ersoy balkonda kahvaltı yaparken Yılmaz’ı gayet rahatlamış bir şekilde “bir arkadaşın” yanından dönerken izliyoruz. Üzerinden büyük bir yük kalkmış gibi görünüyor.

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

Yılmaz, İlkkan ve yer yer Ersoy’un maceraları devam edecek gibi duruyor. Konuşulan haberlere göre Exxen dizinin yapımcılarıyla iki sezon daha anlaşmış durumda. Yani sadece üç değil dördüncü sezon da bir aksilik çıkmazsa izleyiciyle buluşacak. Henüz çekimler için bir takvim belirlenip belirlenmediğini bilmiyoruz. Belki bu yıl bitmeden üçüncü sezon seyirciyle buluşabilir. Herkes Feyyaz Yiğit’ten gelecek müjdeli haberleri bekliyor. Dizi son yılların en başarılı komedi yapımları arasında gösteriliyor. Farklı platformda da komedi dizileri var ancak hiçbiri Gibi kadar ilgi görmüyor. Gibi izlemek için Exxen üyesi olmak şart. Platformun reklamlı ve reklamsız üyelik seçenekleri mevcut. ayrıca bir de spor paketi var. İzleyenler bu paketlerden birini seçip Gibi ve diğer Exxen yapımlarını gönüllerince izleme şansına sahip.

Gibi 2. Sezon 5. Bölüm Çaça ve Cosplay, Exxen İzle

Yorum Yap