İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

Gibi 2. Sezon Exxen İzle
+ - 0

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

İlk sezonda büyük bir beğeni ve hayran kitlesi oluşturan Gibi’nin ikinci sezonu da nihayet Exxen platformunda yayınlandı. İlkkan ve Yılmaz’ın absürd maceraları ve başlarından geçen tuhaf durumlar hızını kesmeden devam ediyor. Tabii Gibi dizisi sadece Yılmaz ve İlkkan’dan ibaret değil. Arada Ersoy gibi başka karakterler de dizide görülüyor. Ersoy da ilk sezonda izleyicilerin favori karakterleri arasında yer almıştı. Bu sezonun ilk iki bölümünden anladığımız kadarıyla yine bölümlük, tuhaf karakterler göreceğiz. Tıpkı ilk bölümde gördüğümüz, İlkkan’ın yeğeni olduğunu öğrendiğimiz Vücutçu Yalvaç gibi. Yalvaç’ın performansı hayli iyiydi ve genel anlamda ilk iki bölüm bize bu sezon da epey eğleneceğimizi gösterdi.

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

İlk bölümde yer alan Yalvaç body building sporu yapan, sürekli terleyen ve günlük rutinleri açısından epey temkinli ve disiplinli bir genç olarak karşımıza çıktı. Dayısı İlkkan da onu sürekli destekliyordu. Yılmaz bazı alışkanlıklarından hoşlanmasa da aslında Yalvaç’a karşı pek de olumsuz değildi. Aksine, Belçika’dan gelen genci mahalle baskısından kurtarmak için epey mücadele etti. Yalvaç hem görüntüsü, hem kılık kıyafeti hem de yaptığı hareketler açısından mahalleli tarafından pek sevilmedi. Hatta linç edilmeye bile çalışıldı. Neyse ki, olayların aslında çok farklı bir temelden kaynaklandığı görüldü ve işin sonunda her şey tatlıya bağlandı. Yalvaç tüm önyargıları yıktı.

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

İkinci bölümde ise olayların merkezinde İlkkan vardı ve bölümün adı da Kuki’ydi. İlkkan, Yılmaz ve Ersoy’un başlattığı yardım kampanyasını büyük tehlikeye atan bir işe girişti. Ancak, daha sonra yardım kampanyasının ardında çok gizli işlerin döndüğünü de öğrendik. İlkkan’ın para bulmak için giriştiği iş ve büyük yanlış anlaşılmalar onu büyük bir sıkıntıya soktu. Halbuki tek arzusu babaannesinden kalan evin tapusunu üzerine almak için miras işlemleri parasını ödemekti. Neyse ki Ersoy ve Yılmaz İlkkan’ı içinde bulunduğu zorluktan kurtarmakla kalmadı, yardım kampanyasıyla alakalı olayları da çözdü. Bölümün sonunda karakterlerimiz yine kendilerini kurtarmayı başardı. Her ne kadar bazı tesadüfler işlerini daha da kolaylaştırmış olsa da…

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

Exxen’de yayınlanan Gibi’nin ikinci sezonunda yeni bölümler her hafta yayınlanmaya devam edecek. Dizinin başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer alıyor. Yılmaz ve İlkkan adlı iki kafadarı canlandırıyorlar. Ersoy Kürşat Öcalan dizide yer yer Ersoy karakteriyle karşımıza çıkıyor: Celal Öztürk, Ber karakterini oynarken Rasim Can Güneş de Erdem karakterine hayat veriyor. Ferda Işıl’ı da Asiye karakterinde görüyoruz. Dizinin ilk sezonunda Burak Güneş’i de Ümitcan rolünde izlemiştik. Dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Sinir oturuyor. Senaryo ise Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’e ait. Gibi dizisini izlemek için Exxen platformuna üye olmak gerekiyor. Platformun farklı üyelik türleri mevcut. Reklamlı ve reklamsız üyeliklerden birini seçip tüm içerikler kolayca izlenebilir.

Gibi 2. Sezon Exxen İzle

Yorum Yap