1. Ana Sayfa
  2. Gibi

Gibi 7. Bölüm

Gibi 7. Bölüm
0

Gibi

Gibi (7. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan GİBİ Programı sizleri eğlendirecektir.

Exxen de farklı bir proje , GİBİ ! gibi ile kahkaha atacağınız bir kısa kesitli dizi. Gibi de başrol olarak komedi ikilisi oluşturulan Feyyaz Yiğit Ve Kıvanç KILINÇ’ın bulunduğu GİBİ programı sürükleyici iki komik insanın yaşam hikayeleri, hayatlarında yaşadıkları ilginç olayları baz almaktadır.

Exxen Gibi Dizisi

Gibi dizisi, ilk bölümü Tv8’de yayınlandı daha sonraki bölümleri çevrimiçi içerik izleme platformu exende yayınlanmaya başlandı. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın skeçlerinin birleşmesiyle oluşan bu dizi özellikle adıyla izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Gibi izleyiciler tarafından aşırı benimsenen bir dizi oldu. Dizide iki arkadaş yanlışlıkla saçma bir durumun içerisine giriyorlar. Daha sonra bu durum bölüm ilerledikçe büyüyor. Oluşturduğu bu garip dünyanın içerisine sizi çekiyor. Exxen’de komedi türünde izlenebilecek diziler arasına eklemeniz gereken bir dizidir. Exxen platformunda yayınlanan gibi dizisinin bölüm süresi yarım saatir. Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan bu dizinin daha ne kadar süreceği hakkında bir bilgi paylaşılmadı.

2021’nin başında kurulan exxen platformunun ilk günlerden en sevilen ve beğenilen dizisi olan Gibi dizisidir. Başrolünü komedi dünyasından isimlerine aşina olduğumuz Kıvanç Kılınç ve Feyyaz Yiğit ikilisi paylaşıyor. İlk 6 bölümü exxen platformunda en çok izlenen içerikler arasına giren Gibi dizisi ilk haftalarda izleyicilerin ilgisini çekti. Gibi dizisinin içeriğine ve detaylarına bakalım.

Exxen Gibi Dizisi Konusu

Exxen Gibi dizisi kısa skeçlerin birleşmesinden oluşan bir komedi dizisidir. İzleyicileri güldürmek amacıyla durum komedilerinin bulunduğu bu dizi komedi dizilerine yeni bir soluk getirdi. Dizinin konusu, Yılmaz ve İlkan adında iki arkadaş sürekli birbirleriyle tartışırlar. Bu iki arkadaşın en büyük özelliği sıradanlaşmış hayatlarını alt üst edecek olayları sürekli üzerlerine çekiyor olmalarıdır. Başlarından geçmiş büyütülmeyecek küçücük olayları bile usta bir şekilde büyütüyorlar. Hatta öyle bir raddeye geliyor ki olaylar saç baş yolduruyorlar. Aslında onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, kötü ve tuhaf olayların vücut bulmuş halidir. Yılmaz ve İlkan’ın 12 farklı yaşam hikayesi dizide anlatılacaktır. Bu diziyi izlemek için exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir. Exxen’de gibi dizisi paylaşıldığından beri on binlerce kişi tarafından izlenildi. Gelen ilk tepkiler dizinin çok güzel olduğunu mutlaka izlenilmesi gereken bir dizi olduğunu söylüyor . İki ana karakteri olan Yılmaz ve İlkan yok artık denilecek hayat hikayelerini izlemek için Exxen’e 7 gün ücretsiz şekilde kayıt olabilir Gibi dizisine başlayabilirsin.

Gibi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Gibi dizisi yayınlandığından beri çoğu kişi tarafından ilgiyle takip edilen bir dizidir. Exxen dizileri arasından en çok izlenen Gibi dizisi oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Yılmaz, Feyyaz Yiğit

İlkkan, Kıvanç Kılınç

Ersoy, Ahmet Kürşat Öçalan

Çetin, Volkan Aktan

Besim, Kerem Aktı

Meryem, Elçin Atamgüç

Ersin, Necat Bayar

Ramazan, Hüseyin Baylan

Güngör, Mustafa Develi

Yılmaz’ın Annesi, Mukkader Emirosmanoğlu

Soysal, Mustafa Erkan

Ümitcan, Burak Güneş

Erdem, Rasim Can Güneş

Nurettin, Musa Has

Asiye, Ferda Işıl

Suphi, Mehmet Kaçira

Abidin, Zeki Ocak

Tülin, Arzu Oruç

Muhsin, Erdal Parmaksızoğlu

Murat, Demir Parscan

Fahri, Fırat Şahin

Nabukadnezar, Haydar Şahin

Ekrem, İbrahim Şahin

Ümran, Ümran Şakir

Terzi, Tayfun Sav

Kasap, Şükrü Şengül

Nermin, Havva Seziş

Sarı Selim, Sait Seçkin

Ercan, Kevok Türkler

Tezgahtar, Ceyhun Yağmurlar

Şefik, Nevzat Yılmaz

Gözde, Şükran Çağman

Hanife, Asya Özkök

Emrullah, Salih Ünal

Feyyaz Yiğit Kimdir?

Gibi dizisinin hem yazar hemde oyuncu koltuğunda oturan Feyyaz Yiğit kimdir? 1 Temmuz 1988’de Düzce’de doğdu. Güzel sanatlar lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe’de Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünü kazandı. Bu bölümü kazandıktan sonra hayatını komple değiştirecek olay oldu ünlü oyuncu komedyen Okan Bayülgen’in programında yazdığı skeçlerle adını duyurmayı başardı. Feyyaz Yiğit üniversiteyi tamamladıktan sonra Okan Bayülgen tarafından sunulan Disko Kralı programının içerik üreticileri kadrosuna katıldı. İlerleyen süreçte müzik gruplarında gitaristlikte yapmıştır. Disko Kralı programında özellikle performansı ve mizah gücüyle izleyicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Feyyaz Yiğit, mizah gücünün yanı sıra kalemi de çok kuvvetli biridir. Birçok dergide yazarlık yapmış ve 3 adet kitap yazmıştır. Feyyaz Yiğit bu sıralar hem senaristlik hemde oyunculuğunu yaptığı Gibi projesiyle adını daha da duyurmayı başardı.

Feyyaz Yiğit’in yayınlanmış 2 adet filmi bulunmaktadır bunlar Cinayet süsü ve Ölümlü dünya adında sinema filmleridir. Yazarlık yaptığını değinmiştik Feyyaz Yiğit’in 3 adet kitabı bulunmaktadır. 

Kıvanç Kılınç Kimdir?

Gibi dizisinin hem yazar hemde oyuncu koltuğunda oturan Kıvanç Kılınç kimdir? 19 Ağustos 1982’de Düzce’de doğdu. Sinema ve dizi film oyuncusu, seslendirmen sanatçısı olarak meslek hayatına başlayan Kıvanç Kılınç Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Türk dizilerinin eksilmeyen yüzü olan Kıvanç Kılınç Gibi dizisinden önce Fox Tv’de yayınlanan “Kalbimdeki Deniz” dizisinde oyunculuk yaptı. Kalbimdeki Deniz dizisinde Artun karakteri ile gözleri üzerinde toplayan Kıvanç Kılınç en son projesi Exxen’de yayınlandı. Exxen’de yayınlanan Gibi dizisinin başrolünde ve yazar kadrosunda yer almaktadır. Gibi dizisinde İlkan karakterine can veren Kıvanç Kılınç tüm kötü olayları başına çeken ve o olayları gereksiz bir şekilde büyüten bir karakteri canlandırmaktadır. Kıvanç Kılınç birçok başarılı projeye imza attığından Acun Ilıcalı’nın radarından kaçmadı. Gibi dizisinin izleyicilerinin en çok araştırdığı şey Kıvanç Kılınç’ın hangi dizilerde rol aldığı sorusudur. Kıvanç Kılınç rol aldığı diziler; Kanun adına, Filinta, Diriliş, Ulan İstanbul, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl, Yer gök aşk ve Kız Takımıdır.

Exxen Nasıl Üye Olunur?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı 1 Ocak 2021 tarihinde çevrimiçi dizi izleme platformu olan Exxen’i kullanıma açtı. 1 ay gibi kısa bir sürede 500 bin üye sayısına ulaşan bu içerik platformu rekor üstüne rekor kırdı. Birçok kategoride yayınladığı onlarca içerik ile kullanıcılarının en iyi şekilde hizmet almasını sağlıyor. Özellikle komedi dizileri arasında yer alan Gibi dizisi bu platformda en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. Dizinin fragmanlarını görenlerin aklında tek soru vardı Exxen Nasıl Üye Olunur. Exxen’e üye olmak için sitesine gidip üye ol kısmına basmanız ve gerekli bilgileri girmeniz yeterlidir. Yüzlerce içeriğe sahip olan Exxen’de dolu dolu vakitler geçirebileceksiniz. Özellikle fenomenlerin serileri platformun en çok takip edilen içeriklerindendir.

Exxen Üzerinden Gibi İzlemenin Fiyatı Ne Kadar?

Exxen, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren reklam açısından ve ekonomik açıdan fiyatları oldukça konuşulan bir platformdur. Exxen’e kayıt olma fiyatı diğer firmalar ile karşılaştırıldığında internet platformu içerisindeki fiyatlardan oldukça ucuzdur. Ancak uygulama içinde ekstra olarak reklam izleme gibi bir özellik bulunmaktadır. Eğer reklamları izlemek istemiyor iseniz premium üyelik satın alabilirsiniz. 

Normal fiyatı 9.90 TL olan Exxen üyeliğini reklamsız bir şekilde kullanmak istiyorsanız premium üyeliği 19.90 TL’ye alabilirsiniz. Diğer firmalar ile kıyas yapıldığında reklamsız bir şekilde kayıt olma ücretinin aynı değerlere sahip olduğu görülmektedir.

Peki Exxen üzerinden başrollerini oynadığı Kıvanç Kılıç ve Feyyaz Yiğit‘in dizisi olan Gibi dizisi izlemenin ücreti ne kadar? Exxen platformunda alınan bir üyelik ile içerisinde bulunan bütün filmlerin, programların, yarışmaların ve dizilerinde kilidini açmış oluyorsunuz. Bu yüzden reklam görsem sıkıntı olmaz diyorsanız 9.90 TL, ben reklam görmek istemiyorum diyorsanız da 19.90 TL’lik bir ödeme yapmanız gerekmektedir.

Gibi 7. Bölüm İzle, Gibi Video izle, Gibi Yeni Sezon Tek Parça, Gibi Exxen 7. Bölüm Seyret, Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap