İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Gibi Son Bölüm İzle

Gibi Son Bölüm İzle
+ - 0

Gibi Son Bölüm İzle

Gibi 2. Sezon 7. Bölüm, Gelin Başı, Exxen İzle

İlk sezonda büyük ilgi gören Exxen dizisi Gibi 2. sezonunda çok geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Öyle ki, insanlar sırf Gibi dizisi için Exxen üyelikleri almaya başladı. 2. sezon bittikten sonra da bir an önce 3. sezon için beklentiye girildi. Kulislerde dolaşan haberlere göre Exxen platformuyla iki sezon için daha anlaşmaya varıldı. Yani, önümüzdeki dönemde dizinin hayranları iki sezon daha izleyecek. Bu durum elbette fanların çok hoşuna gitti. Diziyle alakalı videolar sosyal medyada paylaşım rekorları da kırmaya başladı. Kendi tarzında çekilmiş en iyi dizilerden biri olarak görülmeye başlandı.

Gibi 2. Sezon 7. Bölüm, Gelin Başı, Exxen İzle

Gibi Son Bölüm İzle olarak Her bölüm farklı olayların yaşandığı Gibi’de ana karakterler Yılmaz ve İlkkan. Yılmaz’ı Feyyaz Yiğit, İlkkan karakterini de Kıvanç Kılıç canlandırıyor. Dizide bu ikiliden sonra en çok gördüğümüz karakter ise Ahmet Kürşat Öçalan tarafından canlandırılan Ersoy karakteri. Dizinin bazı bölümlerinde Ersoy baş karakter olarak karşımıza çıkıyor ve olaylar onun etrafında ya da onun yüzünden gerçekleşiyor. 2. sezonun 7. bölümü olan Gelin Başı bölümü de bunlardan biri. Bu bölümde Ersoy’un çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda aşık olduğu bir kızın evleneceğini öğreniyoruz. Ersoy da düğün için ona çeşitli jestler hazırlamak istiyor. Tabii Yılmaz ve İlkkan da burada devreye giriyor.

Gibi 2. Sezon 7. Bölüm, Gelin Başı, Exxen İzle

Yılmaz ve İlkkan gelin başını Ersoy’un yaptıracağını öğrendiklerinde Ersoy’a iyilik yapmak için bir yarışa girişiyorlar. İlkkan fotoğrafları kendisinin çekeceğini söylüyor. Yılmaz da gelin başının yanında İlkkan’ın altında kalmamak için çeşitli fikirler arıyor. Bu sırada yazılıp hiç gitmediği tekvando kursundan parasını almaya giden Yılmaz kursun battığını öğreniyor. Hocası en iyi öğrencisinin parasının karşılığında onun için bir tekvando gösterisi yapabileceğini söylüyor. Bu fikir Yılmaz’a mantıklı geliyor ve genç tekvandocuyu düğünde bir etkinlik olarak kullanmayı planlıyor. Bu şekilde Ersoy için İlkkan’dan daha fazla şey yapmış olacağını düşünüyor. Ancak işin içinde bu üçlü olunca elbette işlerin rast girmesi pek de mümkün olmuyor.

Gibi 2. Sezon 7. Bölüm, Gelin Başı, Exxen İzle

İlkkan gelin ve damat için bir dış çekim planlıyor. Gelini ve damadı bir uçurumun kenarına, manzarası çok güzel bir yere götürüyor. Ancak, İlkkan’ın direktifleri ve gelin başında aşırı ağırlık kullanılması sonucu gelin hanım dengesini kaybediyor ve olay hastanede sonlanıyor. Hastanede damat bizim kafadarları haşlarken o sırada doktor ilginç bir haberle geliyor. Gelinin hamile olduğunu söylüyor. Ancak, çocuk damat beyden değil. Bu yüzden damat ve ailesi hastaneyi sinirle tekr ediyorlar. Ersoy da sevdiği kızın hamile olduğunu öğrenince biraz üzülüyor. Ancak, hastane odasında gelin hanım teselli ediliyor. yılmaz yanında getirdiği tekvandocu gence hastane odasında bir şov yaptırarak ortamdaki negatif elektriğin dağılmasını sağlıyor.

Gibi 2. Sezon 7. Bölüm, Gelin Başı, Exxen İzle

Gibi Son Bölüm İzle de elbette tıpkı diğer bölümler gibi olabilecek en absürd olaylara sahne oluyor. Zaten Gibi dizisinin en önemli özelliklerinden ve belki de bu kadar sevilmesini sağlayan özelliklerinden biri de bu. Yaşanabilecek ancak yaşanması imkansıza yakın olayları anlatması. Gibi’nin yeni sezonunun henüz ne zaman yayınlanacağı net olarak belli değil. Çekimlerin başlayıp başlamadığı konusunda da henüz net bir haber yok. Ancak, üçüncü sezonun geleceği kesin. Dizinin hayranları bir an önce yeni bölümlere kavuşmayı arzularken bir yandan da eski bölümleri yeniden izlemeye devam ediyor. Gibi izlemek için Exxen üyesi olmak gerekiyor. Exxen’de farklı üyelik çeşitleri yer almakta. Bunlar reklamlı ve reklamsız üyelikler. Ayrıca spor paketi alındığında Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları da izlenebilir.

Gibi Son Bölüm İzle

Gibi Son Bölüm İzle, Gibi Serisi İzle, Gibi Bölüm İzle, Gibi Bölüm Seyret, Gibi Bölüm Video İzle, Gibi Bölüm Full İzle, Gibi Bölüm Tek Parça İzle, Gibi Bölüm Tanıtım İzle, Gibi Bölüm Shot İzle, Gibi Bölüm İzle, Gibi Bölüm Dizipal İzle, Gibi Bölüm Dizibox izle, Gibi Bölüm Exxen İzle, Gibi Bölüm Exxen, Gibi Bölüm Exxen Seyret, Gibi Bölüm Exxen Full İzle, Gibi Dizisi İzle, Gibi İzle Seyret, Gibi Dizipal İzle, Gibi Dizibox İzle

 

Gibi Serisi İzle

Yorum Yap