İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı film

GODZİLLA VS KONG FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

GODZİLLA VS KONG FİLMİ VİZYONA GİRİYOR
+ - 0

MERAKLA BEKLENEN GODZİLLA VS KONG FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

Pandemi sebebi ile neredeyse tüm filmlerin vizyon tarihleri ertelenmeye devam ederken, Warner Bros ekibinden sürpriz bir haber geldi. Merakla beklenen ve sinema tarihinin en büyük canavarları olan Godzilla ve King Kong’un karşı karşıya geleceği Godzilla Vs. Kong filminin yayın tarihi 26 Mart’a çekildi.

Bu iki efsanevi titan 26 Mart tarihinde sinemalarda ve HBO Max yayın hizmetinde yerini alacak.

Godzilla Vs. Kong Filmi Türkiye’de Ne Zaman Vizyona Girecek?

Normal şartlarda Mart 2020’de yayında olması beklenen film, corona virüs salgınının bitmemesi sebebi ile önce Kasım 2020’ye, daha sonra Mayıs 2021 tarihine ertelenmişti. Ancak Warner Bros ve Legendary şirketlerinin filmin vizyon tarihinde anlaşmaları sonucu merakla beklenen filmin vizyon tarihi Mart 2021’e çekildi.

Ancak IMD sayfasında geçen bilgiye göre filmin Türkiye’de ki gösterim tarihi 21 Mayıs 2021’dir. Yani filmin, ABD ve HBO Max’te yayınlandıktan 2 ay sonra Türkiye’de vizyona girmesi beklenmektedir.

Godzilla Vs. Kong Filminin Konusu

Godzilla ve King Kong efsaneleri, bu sefer tek bir film ile beyazperde de buluşacak. Efsane düşmanlar, dünyanın kaderini değiştirecek bir çarpışması karşı karşıya olacaklar. Kong ve koruyucuları, gerçek evlerini bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar ve yanlarında eşsiz ve güçlü bir bağ kurdukları genç yetim kız Jia’da vardır. Ancak yolları öfkeli Godzilla ile kesişir ve dünya çapında yıkım oluşturacak olan mücadele başlar. Görünmeyen güçler tarafından kışkırtılan iki titanın arasında savaş, dünyanın çekirdeğinin derinliklerinde yatmakta olan gizemin sadece başlangıcıdır.

Yorum Yap