Gözcü Netflix İzle

Gözcü Netflix İzle

Netflix Dizi Eki 14, 2022 Yorum Yok

Gözcü Netflix İzle

Gözcü Netflix İzle ile Ryan Murphy Netflix için birçok başarılı proje üretiyor. Bunun son örneği Evan Peters’in başrolde olduğu Dahmer dizisiydi. Gözcü de benzer bir çalışma. New Jersey’de gerçek bir hikayenin cam ekrana uyarlanmış hali. Sıradan bir banliyö ailesinin, kendilerine “Gözcü” diyen ve çocuklarının yakında kan kurbanı olarak kullanılacağını ima eden isimsiz bir takipçinin mektuplarıyla terörize edildiği bir yapım. Hemen baştan görünen gizem ve net bir sonucun olmaması göz önüne alındığında, Murphy’nin hikayeyle ilgilenmesine şaşmamalı. İyi bir oyuncu kadrosu ile ortaya çıkan dizi en az Dahmer kadar ilgi göreceğe benziyor. En çok izlenenler listelerine girdi bile.

Dizi fazlasıyla akıcı bir gerçek suç hikayesi. Tabii ki, “kurbanlar” göreceli bir terimdir. Hikayenin kalbinde yer alan Broaddus ailesi aslında sıradan bir aile hayatı yaşıyor. Bu isim ailenin gerçek adı. dizide değiştirilmiş ve Brannock olmuş. Ebeveynler Dean (Bobby Cannavale) ve Nora (Naomi Watts), çocuklar Ellie (Isabel Gravitt) ve Carter (Luke David Blumm). Tehdit aldıktan sonra ailenin bütün hayatı değişir. En yakınlarına bile güvenemezler ve komşularının da hepsi birer şüphelidir. Dean’in tehditleri araştırmak için tuttuğu özel dedektif bile Theodora (Noma Dumezweni), kendi iyiliği için biraz fazla esrarengiz görünüyor. Aslında herkes şüpheli listesine girmekte haklı, keza herkes bir tuhaf davranıyor.

Gözcü Netflix İzle Tek Part

Naomi Watts başta olmak üzere dizide pek çok önemli isim yer alıyor. Kadro oldukça sağlam tutulmuş. Tasarruflarının her kuruşunu eve yatırdıktan kısa bir süre sonra, bu banliyö mahallesinin hiç de hoş olmadığını anlayan ailenin işleri epey zorlaşıyor. Gözcü adlı biri mektuplar yollamaya başlıyor ve bu mektuplar aileyi endişelendiriyor. “Gözcü”den gelen mektuplar, Brannock’ları kırılma noktasına kadar hızla korkutuyor. Hem çok özel bilgiler hem de tehditler içeriyor. Evde ne yaşasalar Gözcü bundan haberdarmış gibi duruyor. Baba Dean Brannock hemen bir araştırmaya girdiğinde bu mahallede yaşanan tek tuhaf hadisenin bu olmadığını fark ediyor. Aslında muhitte yaşayan herkesin kendisine has bir sırrı var.

Hikaye güzel, oyuncular iyi ve oyunculuklar da harika. Olayların gerçek yaşamdan uyarlanması ise bazı izleyiciler için özellikle seyretme nedeni. Dizinin toplamda 7 adet bölümü var ve bir solukta bitiyor. Gerilim ve korku hat safhada. Ayrıca bazı komşuları ve yaptıklarını acayip derecede rahatsız edici bulmak da mümkün. İzlerken sinir harbi yaşayabilirsiniz. Biraz paranoyak olmaya hazır olmak ve oturduğunuz muhitin kıymetini bilmek lazım. Böyle bir yerde de yaşayabilirdiniz. Bu diziyi izlemek size işlerin çok daha kötü olabileceğini kesinlikle gösterecek. Bunların birilerinin başına geldiğini bilmek bile aşırı derecede ürkütücü. Gözcü izlemek için Netflix aboneliği yeterli. Platformda gerçek suç temalı daha birçok dizi ve film de yer alıyor. Gözcü de bunlardan biri.

 

Gözcü Netflix İzle, Gözcü Netflix. Bölüm izle, Gözcü Netflix Alt Yazılı İzle, Gözcü Netflix bölüm, Gözcü Netflix bölüm full izle, Gözcü Netflix bölüm izle, Gözcü Netflix bölüm izle dizibox, Gözcü Netflix bölüm izle kaçak, Gözcü Netflix Dizibox izle, Gözcü Netflix Dizipal İzle, Gözcü Netflix Ekşi, Gözcü Netflix Exxen, Gözcü Netflix Exxen Full İzle, Gözcü Netflix Exxen İzle, Gözcü Netflix Exxen Seyret, Gözcü Netflix Fragman, Gözcü Netflix Full HD İzle, Gözcü Netflix Full İzle, Gözcü Netflix İmdb, Gözcü Netflix İzle, Gözcü Netflix kaçak izle, Gözcü Netflix Seyret, Gözcü Netflix Shot İzle, Gözcü Netflix Tanıtım İzle, Gözcü Netflix Tek Parça İzle, Gözcü Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Gözcü Netflix Video İzle, Gözcü Netflix Tanıtım, Gözcü Netflix İzle

 

https://www.youtube.com/watch?v=A0fDYf8Mxkw

İzlemedia Netflix İzle

 

Yorum Yok

Yorum Yap