Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Grj Dans

Grj Dans (3. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan GRJ DANS Programı sizleri eğlendirecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=9hb6V9SOym0

GRJ Dans

GRJ dans, exxen platformunda yer alan belgesel tadında dans programıdır. Acul Ilıcalı’nın 2021 bombalarından biri olan Exxen yepyeni programları ile insanlara yeni bir dünya sunmaya devam ediyor. GRJ dans programı, içeriği itibari ile dans seven kitlenin yoğun ilgisini çekmiş durumdadır. Dünyanın farklı dans kültürlerini ele alan yoğun bir programdır.

Exxen platformu Exxen.com adresi üzerinden yayına açıldı. Farklı konseptlerde onlarca programın yer aldığı Exxen, 1 hafta bedava izleyebileceğiniz bir platformdur. Sonrasında da düşük ücretler ile aylık üyelik seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Diziler, talk Showlar, belgeseller, yarışmalar ve daha bir çok türe ait programlar Exxen içinde yer alıyor.

EXXEN GRJ Dans 3. Bölüm

Enese Abdulla ve bir çok yetenekli dansçı eşliğinde farklı danslarda oldukça yetenekli 6 dansçı ve 2 takımın yer aldığı program sizlere dans dünyasında daha önce görmediğiniz etkinlikler sunuyor. Dans dünyasının iç yüzüne tanık olmak için Exxen GRJ dans 1. Bölüm ve diğer bölümleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Programda birbirinden yetenekli dans eğitmenleri bulunuyor. Yerli dansçılar kim diye merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere açıklayacağız. Ülkemizde dans ile alakalı son zamanlarda büyük atılımlar yapılıyor. Bu anlamda Exxen platformunun da önemli bir adım attığını ifade etmek mümkündür.

Bu program, sizlere dansçıların şovlarını sunmaktadır. Belgesel niteliğinde bir yayın olduğunu ifade edebiliriz. Dünyada bütün popüler dans akımlarını buradan takip edebilirsiniz.

Exxen GRJ Dans Nedir?

Grj Dans, Garaj Dance Center’ın kısaltılmış halidir. Aynı zamanda Garaj Dans Stüdyosu olarak da bilinmektedir. Program içinde dansçıların gerçekleştirdiği dans şovları yer almaktadır. Belgesel niteliği taşıdığını ifade etmek mümkündür. Dünyanın pek çok ülkesinde, kültürlere özgü dansları tanımanız için oldukça etkili yayınlardan biridir. En popüler dans akımlarını izleyebileceğiniz GRJ dans, en yetenekli dansçıları dansa hazırlanma süreçlerini sizlere adım adım gösterir.  Kısacası dans hakkında aradığını her şeyi bu programda rahat bir şekilde bulabiliyorsunuz.

Exxen platformu 1 Ocak 2021 tarihinde açılmıştır. Garaj Dans programı ise o tarihten bu yana izleyenleri için eğlenceli programları sunmaya devam ediyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra çok hızlı bir şekilde Exxen üyesi olabilir ve tüm programları rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Exxen GRJ Dans Dansçıları Kimlerdir?

Exxen GRJ dans programında son derece yetenekli dansçı isimler yer almaktadır.

  • Akay Üstünel
  • Enes Abdulla
  • Zafer Tunç
  • Melisa Sahra Katılmış
  • Burak Akyürek
  • Zafer tunç

Grj Dans Programında bir koreografi nasıl hazırlanır ve yetenekli dansçılar sizlere yetenekleri nasıl sunar sorularına yanıt alabiliyorsunuz.  Oldukça yetenekli olan dansçılar 2 grup halinde sizlere tüm yeteneklerini ve farklı dans akımları üzerinden sunuyor.  Bu anlamda programın öğretici yanı olduğunu da ifade edebiliriz.

GRJ Dans nerede yayınlanıyor?

GRJ dans programı, Türkiye’de dansa farklı bir açış katmaktadır. Oldukça eğlenceli dans akımlarını takip edebileceğiniz bu program daha önce de ifade ettiğimiz gibi belgesel niteliği taşıyor. Exxen platformu üzerinden her hafta yüklenen yeni bölümleri ile istediğiniz zaman çok rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. GRJ Dans nerede yayınlanıyor sorusuna sizler için bu şekilde yanıt verebiliriz. Exxen platformu içeriklerini sürekli olarak güncellenmektedir. Bu anlamda platforma üye olmanız halinde her gün yeni içerikleri karşınızda görmeniz mümkün olur.

Exxen Nedir?

Exxen platformu 1 ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Türkiye’nin en popüler online içerik hazırlama ve yayınlama platformudur. Acun Ilıcalı önderliğinde hazırlanan bu platform bir çok farklı kategoride yayınlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyor. TV 8’i satın alması sonrasında yeni içerikler ile insanlara yenilikler sunan Acun, Exxen ile farklı bir dünya oluşturmaya devam ediyor.

Exxen fiyatları ne kadar? Exxen ücretsiz üyelik

Exxen 7 günlük ücretiz deneme süresi ile sizlerle. Aynı zamanda 1 aylık paketi  9,90 lira olarak duyuruldu. Bunun yanında reklamsız abonelik ücreti ise 19,90 lira olarak açıklandı. Acun yaptığı açıklamalar ile Exxen platformunun ilk 3 hafta içinde 500 bin aboneye ulaştığını ve 3 ay hedeflerinin ise 1 milyon seyirci olduğunu ifade etti. Siz de bu platforma rahat bir şekilde üye olarak GRJ dans programını rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Grj Dans 3. Bölüm İzle, Grj Dans Video izle, Grj Dans Yeni Sezon Tek Parça, Grj Dans Exxen 3. Bölüm Seyret

3 Görüntülenme
Grj Dans 3. Bölüm

Grj Dans 3. Bölüm

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap