Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

BBC First dizisi Guilt Gain ekranlarında Türk izleyicisi ile buluştu. İskoç yapımı dizi suçluluk duygusunu anlatıyor. İki kafadar kardeş yaşlı bir adamın ölümüne neden oluyor, ancak olayı örtbas ediyor. Fakat daha sonra yaşlı adamın akrabaları işin içinde farklı bir şeyler olduğunu seziyor. Böylece olaylar gelişmeye başlıyor. Bu kara komedide hatalar ve kardeş düşmanlığı tırmanırken, vicdan azabı çeken Jake, kurbanın Amerikalı yeğeni Angie’ye aşık oluyor. Kardeşi Max ise bu durumdan oldukça rahatsız. Şantaj, zina ve tehlikeli bir kara para aklama planı… İş çok başka noktalara doğru ilerlemeye başlar.

Guilt Gain İzle

Guilt dizisi ile bilinmesi gereken ilk şey, dizideki herkes birer suçlu. Tamamiyle masum bir karakter yok. Aslında kardeşlerin arabayla çarptıkları yaşlı adam pankreas kanseriydi ve herkes bu yüzden öldüğüne inanmıştı. Kardeşler de rahatlamıştı. Fakat, ABD’den gelen yeğen sorular sormaya başlayınca işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor. Max, Jake’e her şeyin kontrol altında olduğunu söyleyip duruyor ama güvende olduklarını düşündüklerinde her seferinde yeni bir tanık veya ipucu ortaya çıkıyor. Bu durum kardeşler arasında güvensizlik doğmasına da neden oluyor. Jake, Max’e göre biraz daha panik bir karakter ve Ruth!a olan ilgisi bazı şeyleri yanlış yapmasına da sebebiyet veriyor.

Guilt Seyret

Dizi insanı kendisine çeken bir yapıya sahip. Gerilim asla azalmıyor ve yine de, kardeşler arasındaki çarpık ilişkiden başlayarak, insani bir duygunun özüne sahip bir yapım. Başarısız bir rock müzisyeni olan ve şu anda bocalayan kullanılmış bir plak dükkanı işleten Jake aslında gayet sempatik bir karakter. Kardeşine göre çok daha vicdanlı ve özünde gayet iyi biri. İşlediği suç için sürekli vicdan azabı çekiyor. Max ise kardeşinden çok daha farklı. Kibirli, kendini beğenmiş, kontrolün sürekli kendisinde olmasını isteyen bir tip. Kardeşini yer yer küçük görüyor ve bu işin altından asla kalkamayacağını düşünüyor. Ancak, bu fikirlerinin hepsi boş. Çünkü Max o kadar yansıttığı gibi güvenilir bir adam değil.

Guilt Ücretsiz İzle

Jake için suçluluk kişiseldir, yanlış olduğunu bildiğiniz bir şeyi yaptığınızda hissettiğiniz bir şeydir. Max için bu, hiçbir ahlaka veya duyguya bağlı olmayan yasal bir kavramdır ve eğer paçayı kurtarırsanız, suçlu değilsinizdir. Suçluluk konusundaki bu felsefi farklılık kardeşlerin arasındaki sorunların kaynaklanmasında da başrol oynuyor. Kardeşler aslında birbirlerini sevseler de görüş farklılıkları yüzünden yaşanan olaya da çok değişik açılardan bakıyorlar. İkisi de eğer başlarına bir şey gelecekse diğeri yüzünden geleceğini düşünüyor. Guilt izlemek için Gain abonesi olmak gerekiyor. Platform birçok BBC First dizisini bünyesine kattı ve bu diziler dünyada da epey ses getirmiş yapımlar. Guilt bu dizilerden sadece birisi ve çok daha iyi yerli ve yabancı diziler de yerli dijital mecra Gain’de izleyenleri bekliyor.

2 Görüntülenme
Guilt Gain İzle

Guilt Gain İzle

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap