İlginizi Çekebilir
True Beauty Dizi Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

Hakim, ATV İzle

Hakim, ATV İzle
+ - 0

Hakim, ATV İzle

Türk televizyonlarında bugüne dek pek çok uyarlama dizi gördük. Bunların arasına bir yenisi daha eklendi. ATV’de yayına başlayan Hakim dizisi de uyarlama dizilerden biri. Elbette bizim izleyicimize yönelik çeşitli değişiklikler olacaktır, ancak dizi genel anlamda bir Amerikan dizisi olan Your Honor’dan uyarlanmış bir yapım. Your Honor hayli başarılı bir yapım ve konunun Türkiye’de de ilgi çekeceği bir gerçek. Orjinalini izleyen Türk izleyiciler Hakim dizisini de merak ediyor. Dizi hukuk ve suç dünyasını anlatan bir yapım ve saygın bir hakimin başından geçenleri anlatıyor. Yerli versiyonda da birçok önemli isim yer alıyor.

Hakim, ATV İzle

ATV’de yayınlanan Hakim dizisinin yönetmenleri Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir. Uyarlama senaryo ise Yılmaz Şahin ile Çağla Kızılelma tarafından yazıldı. Başrolde Erdal Beşikçioğlu yer alıyor ve hakim Ömer Arif Derman’a hayat veriyor. Tecrübeli oyuncu Yurdaer Okur ise hakim Ömer’in başına büyük belalar açacak olan mafya babası Azem Demirkıran’ı canlandırıyor. Dizide ayrıca Hasibe Eren, Uğur Yücel, Ebru Özkan, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Burcu Kara ve Naz Çağla Irmak gibi hem usta hem de genç oyuncular yer alıyor. Dizi daha yayınlanmadan en büyük ilgiyi gören tarafı da zaten güçlü bir oyuncu kadrosundan oluşması.

Hakim, ATV İzle

Dizinin genel konusu ise orjinal yapım Your Honor ile hemen hemen aynı. Ömer saygın bir hakimdir ve mesleğinden dolayı güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Eşi bir süre önce hayatını kaybetmiştir ve tek varlığı oğlu Ozan’dır. Annesinin ölümünden bu yana babasıyla arası soğuk olan Ozan bir gün bir trafik kazası geçirir ve bisikletle gezen bir genci ezer. Aşırı derecede panikler ve hemen babasını durumdan haberdar eder. Bir hakim olan babası adaleti temsil etmesinin verdiği görev bilinciyle oğlunu polise teslim edecekken ölen çocuğun ülkenin en büyük mafya babası olan Azem Demirkıran’ın oğlu olduğunu öğrenir. Bu insanların evladını hayatta bırakmayacağı aşikardır ve hemen oğlunu teslim etmekten vazgeçer.

Hakim, ATV İzle

Ömer her ne kadar adalet duygusundan şaşmış olsa da babalık duyguları daha ağır basar ve oğlunu korumak için mücadele eder. Fakat, Azem de bu arada boş durmamaktadır ve oğlunun katilini aramaktadır. Olay seçkin bir kanun adamı ve bir mafya babası arasında geçen kedi fare oyununa dönüşecektir. Birisi oğlunu korumaya çalışan, diğeri ise intikamını almaya çalışan bir babadır. Tüm bu olaylar yaşanırken yanlışlıkla kendi yaşlarında bir gencin ölümüne sebep olan Ozan da psikolojik olarak çökmüştür. Hakim dizisi izlemek için dizinin yayınlandığı gün ATV ekranlarında olmak yeterli. Hem kadro hem de konu olarak Türk izleyicisinin seveceği türden bir yapım. bölümler ilerledikçe orijinal yapım olan Your Honor ile nerelerde farklar yaşanacağı daha da netleşecektir.

Hakim, ATV İzle

Yorum Yap