İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Katarsis
  3. Her Şeye Evet Netflix İzle

Her Şeye Evet Netflix İzle


Her Şeye Evet filmi “Yes Day” olarak Netflix platformunda yayınlandı. Film hakkında her şey sizlerle… Bunun yanında oyuncu kadrosu, IMDb’deki puan durumu fragman videosu karşınızda…

Her Şeye Evet Filminin Konusu

Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen aile konulu filmlerden olan modern ve çılgın bir tür de diyebileceğimiz bir filme hoş geldiniz. Bu dönemde ebeveynlerine her istediğini yaptırmak isteyen çocuklara fazlaca denk geliyoruz. Her isteklerini yapalım derken geride aşırı derecede yorgun düşen anne ve babalar görüyoruz. Anne babalar çocukların her istediğini yapmak istemese de sonunda kabul ediyorlar. Çocuklar da bu galibiyetin tadını çıkarmaya bakıyor. Yani “Her Şeye Evet” denilmek istenmese de çoğunlukla çocukların istekleri gerçekleşiyor.

Fakat şimdi bu filmdeki anne babalar çocuklarının isteklerine evet deme challenge’ı ile karşı karşıya… Sonunda çocukların istekleri yerine geliyor bir şekilde. Ebeveynler açık camlı arabalarıyla oto yıkama işlemine giriyor birkaç öğün üst üste dondurma yeme isteği ile karşı karşıya kalıyorlar.

Bu sahnelerde komedi teması gelmeye başlıyor.  Aile filmi olarak şekillenen film eğlenceli bir hal almaya başlıyor. llison ve Carlos adlı anne baba rolünü canlandıran Jennifer Garner ve Edgar Ramirez’dir.

Her Şeye Evet Netflix İzle

Her Şeye Evet Film’inin Yorumu

Şimdiye kadar kusursuz film çekilmediği gibi bu filmde de kusurlar görünüyor bir şekilde. Beklenmeyen sahneler çocukların hayal gücünden yetersiz bir miktarda yararlanılmış olmasından kaynaklanıyor. Filmde aksiyon olsun diye çekilen sahnelerde daha yaratıcı işler çıkarılabilirdi. Misal dondurma sahnesi… Ya da camı açık olan araçla oto yıkamacıya gitmek bunların yerine daha da yaratıcı sekanslar gelebilirdi.

Her Şeye Evet filminin IMDb puanı ise 5,7 oldu.

Tom Lichtenheld ve Amy Krouse Rosenthal isimli çocuk kitabından uyarlama olan 2021 yılı yapımlı “Yes Day” ile alakalı söylenebilecek sözler bunlar aslında. Genel hatlar dahilinde izleme olanağı sağlayan bir konu barındırmakta oluşu en büyük artısı aslında. Bunun yanı sıra eğlenceli ve hoş gelen alt metinler de filmi ayrı bir renge büründürüyor. Büyük oranda akıcı bir halde olması ve kısmen de kısa süresiyle izlenmeyi hak ediyor diyebiliriz. O zaman size iyi seyirler dileriz.

Her Şeye Evet Netflix İzle

Yes Day Filminin Oyuncu Kadrosu İse Şu Oyunculardan Oluşuyor.

Jennifer Garner, Edgar Ramírez, Jenna Ortega , Julian Lerner , Everly Carganilla, Tracie Thoms, Alana Baer, Megan Stott.

Jennifer Garner kimdir?  

Jennifer Garner genellikle reklam filmlerinde, cilt bakımı ve güzellik temalarında karşımıza çıksa da aslında onu beyazperde “Elektra” filmiyle de biliyoruz.

Jennifer Garner, asıl CIA ajanı olarak rol aldığı “Alias” adlı diziyle, dünyaca bilinen bir oyuncu olma ünene kavuşmuştu. Sonrasında birden fazla televizyon dizisi yapımında rol aldı. Sinemada ise  “Daredevil” filmiyle başrolde  görüldü.

Her Şeye Evet Netflix İzle

Jennifer Garner’in, tam adı  Jennifer Anne Garner’dir. 17 Nisan 1972 tarihinde Houston/ Teksas /ABD’de dünyaya gelmiştir. Amerikan asıllı oyuncu, ayrıca modellik yapmaktadır. Annesinin adı Patricia Ann’dır. Annesi İngilizce öğretmenliği yapmıştır. Babası ise William John Garner’dır. Babası ise bir kimya mühendisidir. Kendisinden büyük olan kız kardeşi Melissa Garner Wiley’dir. Susannah Garner Carpenter ise kız kardeşidir.

Kendisi 4 yaşında iken babasının işi vesilesiyle Batı Virginia Eyaletine taşındılar.  Kendisi üniversite çağına kadar burada yaşadı.

Ailesi ona  hayallerini gerçekleştirmesi için her zaman destek olmuştur.

Jennifer Garner, Lise çağında saksafon çalmaya başladı. Yüzme sporuyla ilgilendi.  9 sene boyunca bale yaptı. 1990 yılında “George Washington Lisesi”nden mezun oldu. Liseden hemen sonra Denison Üniversitesi Kimya Bölümüne yerleşti. Ama onun istediği bölüm sahne sanatlarıydı. Bu yüzden kimya bölümünü bırakıp dramada bölümünde eğitim gördü.  1994 yılında üniversiteden mezuniyetini aldı.

Her Şeye Evet Netflix İzle

Mezuniyetinden sonra, New York şehrinde bir arkadaşına yaptığı ziyaret sırasında kariyerini  tiyatroyla devam ettirme kararı aldı. Bu onun oyunculuğa en yakın olduğu dönemin başlamasıydı. New York şehrine yerleşen sexy oyuncu, bir tiyatro ile anlaşarak haftalık sadece 150$ kazandığı bir rolde oynadı. Bu rol Garner’a bir çıkış yolu oldu ve Daniele Steele romanından uyarlanan bir televizyon filminde “Zoya” televizyon yapımının setine girdi.

Sonraları düşük reytinglerde olan “Time of Your Life” ve “Significant Others” isimli TV dizilerinde rol adlı.

Yorum Yap

Yorum Yap