İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli dizi
  3. Hercai 63. Bölüm izle

Hercai 63. Bölüm izle

hercai-63-bolum-izle

Hercai 63. Bölüm

Hercai, son yayınlandığı bölümde izleyicisine yine büyük sürprizlerle dolu bir bölüm sunmuştu. 7 Mart Pazar günü yayınlanan ve yayınlandığı akşam büyük bir televizyon izleyicisini ekranlara kitleyen 62. bölüm sonunda yine heyecan dorukta kaldı. Dizinin Reyyan’ı saklıyor olduğu riskli hamilelik durumunu bu bölümde de devam ettirmek için büyük gayret sarf etmişti. Peki bu gayret 63. bölümde de devam edebilecek mi?

14 Mart Pazar günü Hercai 63. Bölüm ile Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Oldukça heyecan verici şekilde sona eren 62. bölümün devamını izleyiciler oldukça merak ediyor. 63. Bölüm ise dizinin kaldığı yerden, Miran’ın annesi Dilşah Hanım’ın Reyyan’a o öldükten sonra Miran hakkında kurduğu planları anlattığı yerden devam edecek. Dilşah Hanım’ın kötü planlarını Reyyan duyunca bakalım nasıl bir tepki verecek.

Hercai 63. Bölüm Fragmanı

Hercai 63. Bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Pek çok izleyici bu fragmanı merakla bekliyordu. Bu sebeple yayınlandığı an kısa sürede çok fazla sayıda izlendi ve izleyicileri yine şaşırttı. Fragmanda ilk dikkatimizi çeken dizinin son bölümünde kaldığımız nokta olan Dilşah Hanım ve Reyyan’ın konuşmasının devamı oldu. Reyyan’ın, Dilşah Hanım’dan duyduğu çirkin sözler sonrası artık Dilşah Hanım ile arasına büyük bir düşmanlık girecek gibi duruyor.

Hercai 63. Bölüm izle

Fragmanın ilerleyen sahnelerinde ise Reyyan’ın Miran’ın doğum gününü kutladığı bir sahne göreceğiz. Yani 63. Bölümde de Hercai izleyicilere romantik sahneler sunacak. Bir diğer çarpıcı olay ise bu bölümde Füsun’un, Reyyan’ın bebeğini öldüren kişi olduğunun ortaya çıkması olacak. Fragmanda Reyyan’ın annesi Zehra Hanım’ın Füsun’a saldırdığı bir sahne görüyoruz. Anlayacağınız Füsun yine yaptığı kötülüklerle bu bölümde de kötü karakter rolünü üstlenecek gibi. Cihan’ın ise Miran’ı bu konuda kötü yönde etkileyeceğini görüyoruz. Miran, Füsun’dan intikam almak için hiddetle çıkarken Reyyan onu durdurabilmek için günlerce sakladığı sırrını ortaya çıkarmak zorunda kalacak.

Fragmanın son sahnesinde Reyyan, Miran’a ölecek olduğu gerçeğini açıklıyor ve onu intikam yolundan geri döndürmeye çalışıyor. Fragmanın en çarpıcı ve beklenen kısmı da bu oluyor. İki bölüm önce Reyyan, hamileliğinin riskli olması sebebiyle doğumda hayatını kaybetme olasılığının çok yüksek olduğunu doktorundan öğrenmişti. Fakat bunu herkesten gizlemiş, özellikle Miran’a söylememe konusunda büyük bir kararlılıkla hareket etmişti.

Hercai 63. Bölüm izle

Bebeğinin hayatını kendi hayatının önüne koyan Reyyan, bu durumu kabul ettiğini ve her türlü sonuca karşılık bebeğini doğurmak istediğini kabul eden bir belgeye imza da atmıştı. Tabi bu bilgi sanıldığı kadar çok gizli kalmadı. Önce Dilşah Hanım bu belgeyi buldu ve bunu Reyyan’a şantaj yapmak amaçlı kullandı. Çünkü kendisi zaten Reyyan’ın, oğlu Miran’ın hayatından çıkmasını istiyordu. Daha sonra 62. Bölümde Reyyan’ın sırrını önce Azra sonrasında ise Zehra Hanım öğrenmiş oldu.

İkisi de Reyyan’ı ikna etmeye çalışmış fakat bunda başarılı olamamışlardı. Bakalım Hercai 63. Bölüm bu sırrı Miran’ın da öğrenmesiyle diziye nasıl bir yön verecek. 14 Mart 2021 Pazar günü 63. bölümüyle Atv ekranlarında yayınlanacak olan Hercai, izleyicileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Hercai Dizisi Hakkında

Yönetmenliğini Ali İlhan’ın yaptığı Hercai, Mia yapım imzasıyla ilk olarak 15 Mart 2019 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Senaryosunu Sema Ali Erol’un kaleme aldığı Türk yapımı dram ve aşk türündeki dizi, çıktığı ilk günden beri hem televizyonlardan hem de dijital medya üzerinden büyük bir ilgi görmüş, milyonlarca kişi tarafından beğenilerek izlenmiştir.

Hercai 63. Bölüm izle

Mardin’de geçen hikayede kökleri geçmişe dayanan bir intikam uğruna yaşananlar konu alınmakta. Her şey, Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey’in Nasuh Şadoğlu’na ortaklık teklif etmesiyle başlıyor. Bir de tabi ki torunu Reyyan’ı istemesiyle! Görünürde Midyat’a iş yapmak için gelmiş olarak gözüken Miran Aslanbey’in babannesi Azize Hanım ile çok daha farklı planları vardır. Miran’ın küçükken hem annesi hem babası ölüdürülmüştür. Büyük bir intikam hayaliyle büyüyen Miran, nihayet annesi ve babasının intikamını alacaktır.

Tüm bu planlar rayında giderken hiç olmaması gereken bir şey olur. Miran düşmanının kızına aşık olur! İntikamının başlangıcında rol oynayan ve kendi emelleri uğruna oldukça üzdüğü, hayatını mahvettiği kadına aşık olması ile Miran’ın da hayatındaki amaçlar değişmeye başlar. Hem anne babasının intikamı hem de aşkının peşinde aynı anda koşmaya çalışan Miran Aslanbey, ilerleyen bölümlerde asıl geçmişi öğrenmeye başladıkça intikamında da vazgeçmeye başlar.

Hercai Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinin ilgisinin giderek arttığı Hercai, oyuncu kadrosu ile de oldukça beğeniliyor. Dizinin başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü gibi iki kariyerlerinin başında olan, ilk kez başrolde gördüğümüz iki oyuncu yer alıyor. Ebru Şahin’i daha öncesinde İstanbullu Gelin’de yan rol olarak görmüştük. Son zamanlarda ise ünlü NBA oyuncusu Cedi Osman ile yaşadığı aşk ile magazinde yer almışlardı. Şahin, ilk kez başrol oynuyor olmasına rağmen izleyiciler tarafından oldukça beğenilmekte. Reyyan karakterine can veren oyuncuyu ilerleyen dönemlerde sık sık ekranlarda göreceğiz gibi duruyor.

Akın Akınözü ise daha öncesinde Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynadığı rol ile hafızalarımızda yer edinmişti. Kendisinin de ilk kez başrolünde olduğu bir proje olmasına karşın oldukça iyi bir oyunculuk çıkardığını söyleyebiliriz. Miran rolüyle özellikle genç kızların sevgilisi haline gelen oyuncu, yakışıklılığıyla da dikkat çekiyor.

Hercai 63. Bölüm izle

Dizinin diğer oyuncularında ise ilk göze çarpan kişi tabi ki Azize Hanım olarak rol alan Ayda Aksel oluyor. Usta oyuncu bir rolün daha içine girmiş ve adeta rolü yaşıyor diyebiliriz. Dizinin kötü karakteri olan ve tüm bu intikam oyunlarının ortasında yer alan Azize Hanım’ı yine büyük bir ustalıkla canlandırıyor ve izleyenlerin bile kendisinden nefret etmesine sebep oluyor. Yıllardır Türk dizilerinde pek çok rolde gördüğümüz Ayda Aksel Hercai dizisinde de oldukça beğenildi.

Dizinin diğer oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ise şu şekilde:

-Serhat Tutumluer, Reyyan’ın babası Hazar Şadoğlu rolünde

-Macit Sonkan, Reyyan’ın dedesi Nasuh Şadoğlu rolünde

-Serdar Özer, Reyyan’ın amcası Cihan Şadoğlu rolünde

-Gülçin Hatıhan, Cihan Şadoğlu’nun eşi Handan Şadoğlu rolünde

-İlay Erkök, Cihan ve Handan Şadoğlu’nun kızları Yaren Şadoğlu rolünde

-Cahit Gök, Fırat Aslanbey rolünde

-Güneş Hayat, Esma Demiralp rolünde

-Feride Çetin, Reyyan’ın annesi Zehra Şadoğlu rolünde

-Ahmet Tansu Taşanlar, Azat Şadoğlu rolünde

-Oya Unustası, Gönül Aslanbey rolünde

-Güven Hokna, Miran’ın annanesi Şükran rolünde

-Gülçin Santırcıoğlu, Sultan Aslanbey rolünde

-Ebrar Alya Demirbilek, Gül Şadoğlu rolünde dizide yer almaktadır.

Hercai’nin Esinlenildiği Kitap

Hercai, asıl olarak dijital olarak hikaye paylaşma ve keşfetme platformu olan Wattpad’de yayınlanmış bir kitaptır. Sümeyye Koç tarafından kaleme alınan kitap okuyucuları tarafından oldukça beğenilmiştir. Daha sonra yayınevlerinin de dikkatini çekmesi ile Epsilon Yayınevi bu kitabı yayınlayarak okuyucularına sunmuştur. Hercai ve Hercai II: Meftun olarak iki kitap şeklinde basılmıştır.

Daha sonra ise büyük bir ilgi çeken bu kitap televizyon yapımcılarının da dikkatini çekmiş ve bir dizi haline dönüştürülmesine karar verilmiştir. Hem kitapları okuyup hem de diziyi takip eden okuyucu ve izleyiciler dizi ile kitap arasında pek çok farklılık olduğunu söylemekteler. Dilerseniz sizler de hikaye içinde nasıl farklılıklar yapıldığını görebilmek için Hercai kitabına bir göz atabilirsiniz.

Diğer Atv Dizileri

Atv’nin en az Hercai kadar dikkat çeken pek çok başka yapımı da mevcut. Bunlar arasında yayınlandığı günden beri izleyicilerin büyük beğenisini toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisini örnek gösterebiliriz. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı aşk ve dram türündeki dizi her perşembe günü izleyicisiyle buluşuyor.

Bir diğer dikkat çeken yapım ise Pazartesi günleri yayınlanan Maraşlı dizisi. Yeni bir dizi olmasına rağmen oldukça rağbet görüyor diyebiliriz. Salı günleri ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yıllardır aldığı ilgiyi görmeye devam ediyor. Çarşamba günleri ise Burak Özçivit’in başrolünde olduğu Kuruluş:Osmanlı dizisi izleyicileri ekrana topluyor. Cuma günleri ise Atv, izleyicilerine Akıncı ile farklı bir seyir deneyimi yaşatıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap