İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Holy Family Netflix İzle

Holy Family Netflix İzle
+ - 0

Holy Family Netflix İzle

Holy Family Netflix İzle Son birkaç yıldır İspanyol yapımı film ve diziler Netflix’te büyük yer kaplıyor. Holy Family de platformun son İspanyol dizilerinden. Holy Family, Netflix için geliştirilen ve The House of the Flowers ve Some Has To Die’ın yapımlarından da sorumlu olan Manolo Caro tarafından yaratılan bir TV dizisi. Dizide Najwa Nimri, Alba Flores, Carla Campra, Macarena Gomez, Alex Garcia ve Laura Laprida rol alıyor. Dizi, arkadaşları ve komşuları önünde normal görünen çok garip bir ailenin annesi ve lideri Gloria’nın hikayesini anlatıyor. Ancak mahalleye yeni bir annenin gelmesiyle birlikte sırlar çözülmeye başlıyor.

Holy Family Netflix İzle de, Holy Family, çoğu izleyiciyi baştan sona çekecek gizemler, kırılma noktaları ve ifşaatlarla dolu garip bir aile draması. Gloria’nın ailesinin doğası, yalnızca izleyiciyi soru sormaya itecek bir şey değil, aynı zamanda, yanıt ortaya çıkmaya başladığında, çok tehlikeli bir insanla karşı karşıya olabileceğimizi gösteriyor. Bu, yalnızca tüm karakterlerin temelde kötü adamlar olduğu ve yalnızca çocukların gerçekten masum olduğu bir yapım. Herkesin karanlık bir sırrı var. Temelde her bölümde aile tanımına meydan okunuyor. elbette her ailenin dinamikleri farklı olabilir, ancak dizideki aile epey aykırı. 8 bölümlük dizi izleyiciyi yer yer geriyor yer yer de ürkütüyor. Bazı karakterlere öfke duymanız gayet normal.

Şaşırtıcı gelişmelerle dolu ve yavaş temposuna rağmen sürükleyici bir dizi. Oyunculuklar da üst düzey. Nimri, Money Heist’teki rolü sayesinde hayranların favorisi oldu ve burada aktris, kariyerindeki en karanlık karakterlerden birini geliştirmek için sahip olduğu en iyi araç olarak karizmasını zorlamaya devam ediyor. Nimri’nin karizması eşsiz. Ona iyi bir kadro eşlik ediyor. Money Heist’teki Nairobi rolüyle de hayranların favorisi haline gelen Alba Flores, burada daha çok destekleyici bir role sahip. Yine de oyuncu, sahnedeki diğer oyuncularla eşleşmek ve onları geçmek için her fırsatı değerlendiriyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanı inanılmaz derecede iyi; örneğin, her zaman harika olan Macarena Gomez. İzleyenleri resmen büyülüyor. Aynı zamanda, Laura Laprida ve Carla Campra gibi yeni yüzler de var.

Holy Family çok kadın merkezli bir hikaye, bu yüzden erkek rollerinin bir şekilde geride bırakılması mantıklı. Görsel olarak karanlık bir yapıya sahip. Bu da dizinin konusuna ve işleyişine uygun. Atmosfer depresif ve izleyici de bu durumdan etkileniyor. Holy Family tam olarak istediğini yapmayı, sizi asla var olmaması gereken bir ailenin hikayesine hapsetmeyi başarıyor. Hikaye bazı çok ilginç ahlaki sorunları gündeme getiriyor ve sonlara doğru beklediğiniz cevapların bazılarını size veriyor. Bazı cevapları ise izleyenlerin bizzat kendisine bırakıyor. Holy Family izlemek için Netflix platformuna üye olmak yeterli. Özellikle son zamanlarda yüklenen içerikler arasında en kaliteli yapımlardan biri olarak görülüyor.

Holy Family Netflix İzle, Holy Family Netflix. Bölüm izle, Holy Family Netflix Alt Yazılı İzle, Holy Family Netflix bölüm, Holy Family Netflix bölüm full izle, Holy Family Netflix bölüm izle, Holy Family Netflix bölüm izle dizibox, Holy Family Netflix bölüm izle kaçak, Holy Family Netflix Dizibox izle, Holy Family Netflix Dizipal İzle, Holy Family Netflix Ekşi, Holy Family Netflix Exxen, Holy Family Netflix Exxen Full İzle, Holy Family Netflix Exxen İzle,

Holy Family Netflix Exxen Seyret, Holy Family Netflix Fragman, Holy Family Netflix Full HD İzle, Holy Family Netflix Full İzle, Holy Family Netflix İmdb, Holy Family Netflix İzle, Holy Family Netflix kaçak izle, Holy Family Netflix Seyret, Holy Family Netflix Shot İzle, Holy Family Netflix Tanıtım İzle, Holy Family Netflix Tek Parça İzle, Holy Family Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Holy Family Netflix Video İzle, Holy Family Netflix Tanıtım

 

 

Holy Family Netflix İzle

İzlemedia Netflix İzle

Yorum Yap