İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen
  3. Hükümsüz Dizisi

Hükümsüz Dizisi

featured

Hükümsüz Konusu Nedir?

Exxen platformun iddialı dizileri arasında yer alan Hükümsüz dizisi büyük beğeni topladı. 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen platformu yepyeni içerikleri ile sizlere birçok hizmeti sunmaya devam ediyor. Exxen dizilerinin son derece başarılı yapımları arasında yer alan Hükümsüz konusu nedir sorusu da oldukça merak edilen konular arasındadır. Dizi hakkında sizlere önemli bilgiler sunacağız.

Hükümsüz, ismi duyurulması itibari ile büyük yankı uyandırmaya başladı. İlk başta dizi için Özgü Namal ismi ile anlaşılmıştı. Fakat Namal daha sonra diziden çıkmak zorunda kaldı. Onun yerine sonrasında Burçin Terzioğlu diziye dahil edildi. İlk sezonu gösterimde olan dizi izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Müslüm ve Ayla gibi başarılı yapımların yapımcısı olan Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği dizinin yöneteni ise Ömer Faruk Sorak yapıyor. Dizinin senaristliğini ise Mert Dikmen, oğulcan Kırca ve Fulya Özcan üstlenmiş durumda.

Hükümsüz Oyuncu Kadrosu

Hükümsüz dizi oyuncu kadrosu Alican Yücesoy, Burçin Terzioğlu, İsmail Hacıoğlu ve Hande Doğandemir gibi isimlerden oluşmaktadır. Şiddet konusuna değinen dizi ‘’Engellenebilir her ölüm cinayettir’’ sloganı ile harekete geçti. Kadına şiddet konusunu içeren dizinin çekimleri İzmir’de yapılmaktadır.

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan diziyi izlemek için Exxen üyei olmanız gerekmektedir. Exxen platformuna üye olduktan sonra platform içinde yer alan tüm dizileri ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Platform içerisinde dizi, film, belgesel, yarışma, talk Show ve yüzlerce içerik yer almaktadır.

Hükümsüz dizi katledilen hayalleri konu alan bir dizidir. Esma karakteri babasının hukuk bürosunda çalışan güzel ve güçlü bir kadındır. Filiz ise kırılgan ve inatçı bir avukat adayı. Yaşanan bir cinayet bu iki kadının yollarının kesişmesine neden olur. Dizi kadına şiddet konusunu son derece hassas bir şekilde ele alıyor. Başarılı oyuncuklar ile izleyenleri ekranlara kilitleyen dizi hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin.

Burçin Terzioğlu Kimdir?

Burçin Terzioğlu Hükümsüz dizinde Avukat Esma rolü ile karşımıza çıkıyor. 1980 doğumlu güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. 5 yaşında ilk kez kamera karşısına geçti. Çıplak Vatandaş ve Patron duymasın gibi filmlerde yer aldı. Bunun yanında kadın isterse, fırtına, ey aşk neredesin, ezel, merhamet, poyral karayel, hakan Muhafız, Kurşun ve Menajerimi ara dizilerinde de önemli roller üstlenmiştir.  Oynadığı dizilerin büyük bir kısmında başroldür.

Alican Yücesoy Kimdir?

1982 İstanbul Doğumlu oyuncu haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü Mezunudur. Aynı zamanda Bakırköy Belediye Tiyatrosunun Genel Sanat Yönetmenidir. Adı Zehra, Bir Başkadır, 9 Kere Leyla, Can Kırıkları gibi önemli yapımlarda yer almıştır.

Hükümsüz Hangi Kanalda?

Hükümsüz ile alakalı olarak merak edilen konular arasında hangi kanalda yer aldığı yer alıyor. Dizi herhangi bir TV kanalda yer almamaktadır. 1 Ocak 2021 Tarihinde yayın hayatına giren Exxen platformu üzerinden Hükümsüz dizinin takip edebilirsiniz. Dram konulu olan dizi her hafta yeni bölümleri ile Exxen üzerinden sevenleri ile buluşuyor. Dizi kaliteli oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çekiyor.

Hükümsüz Dizisi

Hükümsüz İzle

Hükümsüz dizisini izlemek isteyen dizi severler bunun için Exxen platformunu tercih edebilir. Dizinin sadece ilk bölümü TV8 ekranlarından yayınlandı. Diğer tüm yayınlanan bölümleri ise platform üzerinden bulmanız mümkündür. Kadına şiddeti konu alan bu dizi iki kadının bir cinayet ile yollarının kesişmesini konu alıyor. Oldukça kaliteli oyunculukların yanında senaryosu ile de dikkat çeken bu yapımı Exxen üzerinden rahatlıkla izleme şansına sahipsiniz. Exxen’i cep telefonlarınız ve PC üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Exxen Nedir?

Exxen Acun Ilıcalının Acun Medya Grubu tarafında oluşturulan bir içerik platformudur. Dizi, film ve bir çok içeriği üyelerine sunan dijital yayın platformu 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına giriş yaptı. Hükümsüz dizisi de o tarih itibari ile başladı. Önemli yapımlardan biri olan diziyi izlemek için ilk etapta Exxen üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Bunun için de platformun sizlere 2 önerisi vardır. Reklamlı ve ya reklamsız olarak içerikleri izleme şansına sahip olabilirsiniz. Reklamsız içerikler 19,90 TL aylık ücreti ile üyeliğe açık. Reklamlı olarak ise 9,90 TL aylık ücret ödemeniz halinde yayınları izleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap