İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Amazon Prime Video

Into the Badlands Amazon Prime Video İzle

Into the Badlands Amazon Prime Video İzle
+ - 0

Dövüş sanatları filmleri ve dizileri daima ilgi çeker. Bazen dövüş sanatı ustaları onlarca kişiyi tek başlarına halleder. Çok uçuk numaralar izleme şansımız olur. Başarılı kareografiler seyir zevkini de artırır. Dövüşler bazen çok kanlı olabilir. Into the Badlands de Prime Video’da yayınlanan başarılı bir dizi ve içerisinde bolca kavga sahnesi mevcut. Dizi kıyamet sonrası dünyasında savaşan baronlar ve onların yardakçıları hakkında bir yapım. Dünyanın tam olarak neresinde geçtiği ilk sezonda belli olmuyor ama konusundan anlıyoruz ki yedi farklı baron bu ülkeyi yönetiyor. Hepsinin karakterleri farklı.

Into the Badlands

Tüm baronların belli başlı ürettikleri ürünler var ve gelirlerini bu şekilde elde ediyorlar. Örneğin, hakkında en çok bildiğimiz baron, afyon haşhaş yetiştiren Quinn. Bir de yağmacı “göçebe” sürüleri var. Quinn’in sağ kolu, çocukken yetim bulduğu ve ailenin bir üyesi gibi davrandığı Sunny ana karakterlerimizden biri. Dizinin açılışında Sunny, bir grup göçebe tarafından kaçırılan MK’yi bulur ve onun bazı özel, karanlık güçleri olduğunu fark eder. Sunny ve kendi patronu dahil tüm baronlar birer dövüş sanatı ustası. Tabii diğer baronların da tıpkı Sunny gibi güvendikleri dövüşçüleri var. Elbette dövüş sahneleri de tıpkı Hong Kong yapımı Kung fu filmleri gibi aşırı derecede abartılı.

Into the Badlands İzle

Ancak bu abartı göze çok da kötü gelmiyor. Aksine, diziye ayrı bir eğlence sağlıyor. TV’de gördüğünüz en iyi dövüş sahneleri bu dizidedir desek yalan söylemiş olmayız. Her dövüşün, yağmurlu bir cadde, bir fabrika, bir orman vadisi gibi pitoresk bir yerde, hızla kanlı cesetlerle ve kopmuş uzuvlarla dolu dramatik bir tablo olduğu Kill Bill tarzında bir yapım. Her bir sekans, 40 dansçının aynı anda aynı şeyi yaptığı bir step dansı numarası gibi inanılmaz koreografiye sahip. İzlerken heyecanlanmamak elde değil. Kesinlikle çılgın ve televizyonda onun gibi başka bir şey yok. Aslında bir yenilik getirmiyor ama zaten olan bir şeyi en iyi şekilde işliyor.

Into the Badlands Ücretsiz İzle

Sunny daha sonra hamile sevgilisiyle birlikte kaçmak ve baronuna hizmet etmek arasında tercih yapmaya zorlanıyor. Bir kahramandan çok bir anti kahraman havası veriyor. Into the Badlands’i izlemek yeni bir çizgi roman serisine başlamak gibi. Kendi kuralları, sözleri, modası ve iş yapma şekliyle bu tamamen sürükleyici bir evrene sahip yapımlardan. İzleyicinin birçok farklı şeyi kabul etmesi ve yolculuğa devam etmesi gerekiyor. Aksiyon arayan seyirciler için kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım. Oyunculukların bir kısmı harika değil ve diyalogların bir kısmı biraz ince ayar gerektirebilir, ancak gördüklerinizin çoğu ilgi çekici ve ilginç. Into The Badlands izlemek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Tüm içerik platformları içerisinde en uygun fiyata sahip olan da bizzat kendisi.

Yorum Yap