İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?
+ - 0

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?

Belçika yapımı bir Netflix dizisi olan Into The Night bilim kurgu romanı olan The Old Axolotl uyarlaması bir yapımdır. 1 Mayıs 2020 tarihinde ilk sezonu yayınlanan dizi oldukça büyük bir ilgi gördü. Bu nedenle 2. Sezonun ne zaman olacağına dair çok fazla soru almaktadır. Özellikle dizi için Türk bir karakterin olması, Türk Netflix kullanıcılarının da ilgisini çekmesine neden oldu.

Dizi, 2. Sezon için Netflix’ten onay aldı. Into The Night dizisinin tanıtım filmi Youtube’dan da yayınlandı. Kendi kanalı üzerinden duyuru yapan platform 2. Sezon güneş gibi doğacak açıklamasını yaptı. Şu an için 2. Sezon tarihi ile alakalı herhangi bir bilgi verilmedi. Fakat çekimlere başlandığını ifade edebiliriz. İlk sezonun yolculuk başlangıcını ifade eden Netflix, daha çok uzun sürecek olan bir serüvenin başında olduğumuzun haberini vermiş oldu. 1. Sezonda Ayaz isimli bir Türk karakterini canlandıran Mehmet Kurtuluş oyunculuğu ile tüm dizi severleri kendisine hayran bırakmıştı. Yapılan açıklamalar üzerinden 2. Sezon kadrosunun ilk sezon kadrosu ile aynı olup olmadığını anlamak mümkün olmasa bile Netflix’in bu konuda bir bilgi paylaşmaması aynı kadronun devam edeceğini gösteriyor.

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?

Into the night nedir?

Dizi ilk sezonun son sahnesi ile izleyicileri büyük bir heyecan içinde bırakmıştı. Tüm bunların yanında 2. Sezon için tam bir tarih açıklanmamış olması da insanları merak içinde bırakıyor. Netflix platformu pandemi nedeniyle bazı dizileri yarım bıraktı. Fakat bazı diziler de devam ediyor. Bu anlamda tam bir açıklama beklemek daha doğru olacak gibi duruyor.

Stefano Cassetti, Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Jan Bijvoet, Osman Azizi, Mehmet kurtuluş gibi isimlerin oynadığı dizinin ilk bölümü bir uçakta geçiyordu. Gün ışığının insanlığı öldürmesi nedeniyle uçakta gün ışığından kaçmak zorunda kalan farklı ülke vatandaşı bir grup insanın maceralarını anlatan dizi 2. Sezonda da oldukça büyük bir merakla bekleniyor. Dizide orijinal dil olarak Felemenkçe kullanılmaktadır. Türkiye Netflix yapımları arasında yer aldığı Türkçe alt yazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile de izlemeniz mümkündür.

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?

Into The Night izle

Diziyi Neflix üzerinden izlemeniz mümkündür. Bir çok ülkenin içerik haznesinde yer alan dizi, Türkiye’de de uzun bir süre en çok izlenen diziler arasında yer aldı. Oldukça heyecanlı bir hikayesi olması, Türk karakterin dizi içinde yer alması ve oyunculuklar dizinin en dikkat çekici noktaları arasında yer alıyor. Into TheNight izle seçeneği ile dizinin ilk sezon bölümlerini izlemeniz mümkündür. İlk sezon 6 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 50 dakika ortalama ile sürmektedir. Çok heyecanlı bir yapım olması tek oturuşta bitirilen diziler arasında yer almasına neden oluyor.

Into The Night Yeni Sezon ne zaman?

Into The Night Konusu

Dizinin çok sevilmesinin de pek çok nedeni vardır. Kadrosunun farklı ülke vatandaşlarından oluşması bunda çok etkilidir. Polonyalı, Alman, İtalyan, Fas, Türk ve daha bir çok milletten vatandaş dizide yer almaktadır. Bu da her ülke vatandaşının kendine özgür bir şey bulmasına neden oluyor. Dizi de yer alan Ayaz karakteri için dizinin bel kemiği demek mümkündür. fakat diğer karakterler de bundan eksik kalmıyor. Bu anlamda rollerin çok iyi dağıtıldığını ifade etmek mümkündür.

Dizi kıyamet sonrasında dünya merkezli drama olarak isimlendirilebilir. Güneş’in öldürücü etkisi ile sürekli olarak Batıya gitmek zorunda kalan bir uçak içinde yer alan farklı ülke vatandaşlarının maceraları ele alınıyor. Bu anlamda ikinci sezon bizlere neler sunacak bu çok büyük bir merak konusu.

Netflix Nedir?

Netflix ilk olarak VCD ve DVD pazarlayan bir yapım şirketi olarak kuruldu. Fakat internetin gelişimi ile birlikte, çağın internet ile daha canlı olacağını sezerek online içerik üretme işine başladı. Yaptığı başarılı yapımlar sayesinde kısa süre içinde Türkiye’de de sevilen bir platform haline geldi. Yaklaşık 10 senedir bir çok ülkede hizmet veren Netflix’e üye olmak için farklı seçenekleriniz bulunuyor. Üyelik sonrasında da yapımları rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. En önemli özellikleri arasında sizlere önerilerde bulunması vardır.  Bu öneriler izlediğiniz yapımlara göre şekillenir. Çok geniş bir alan olduğu için aradıklarınızı daha rahat bulursunuz.

Yorum Yap