Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Süper kahramanlarla ilgili yapımlar her zaman izleyicinin ilgisini çekmiştir. Keza herkes süper güçlere sahip olmak ister. Uçmak, görünmez olmak, duvarların içinden geçmek, nesneleri zihin gücüyle hareket ettirmek herkesin hayalidir. Süper kahraman yapımlarında bunları yapabilen insanlar vardır ve dünyayı tehlikelerden kurtarmak için güçlerini kullanırlar. Masumlar için hayatlarını tehlikeye atarlar. Onlar bu yüzden kahramandır. İnsan hayatını kendilerinden üstün görürler. Sahip oldukları güçlere rağmen daima sevecen ve alçak gönüllüdürler. Peki tam tersi olsaydı? Bu kahramanlar güçlerini kullanırken ahlaki değerler bakımından eksik olsalardı? Bu furya Watchmen ile başladı. Başka bir amazon Prime yapımı The Boys ile devam etti. Bu sefer de karşımızda Invincible var.

Invincible İzle

Süper kahramanların iğrenç insanlar olabilme ihtimallerini farklı yapımlarda da gördük. Invincible animasyonu da benzer bir konuyu ele alıyor. Uzayın derinliklerinden gelen bir kahraman dünyamızı kötülüklerden koruyacağını söylüyor. Burada evleniyor ve çocuk sahibi oluyor. Gezegende başka süper kahramanlar da var ancak o en güçlüsü oluyor. Her şey gayet güzelken bir gün aniden dünyanın en güçlü süper kahramanlarını katlediyor. Omni Man hikayemizdeki en güçlü kahraman da olsa baş karakter değil. Öykünün ana karakteri kendisinin bir insanla evliliği sonucu dünyaya gelen Mark. Mark aslında sıradan bir lise öğrencisi, ancak daha sonra güçlerini keşfediyor.

Invincible Seyret

Mark da her genç gibi okulla, aşkla, dostluklarla ve genel ergen sıkıntılarıyla dolu bir hayat yaşarken süper güçlerini keşfetmesi hayatını tamamen değiştiriyor. Babası onun idolü. Tıpkı onun gibi olmak istiyor. Bu yüzden babasıyla birlikte alıştırmalar yapıyor. Suçlularla savaşırken Invincible, yani Yok Edilmez ismini alıyor. Ancak, babası ne onun ne de tüm dünyanın tanıdığı gibi birisi. Mark’ın annesinin de araştırmalarıyla Omin Man’in işlediği cinayetler ve yaptığı kötülükler ortaya çıkıyor. İnsanlara uzak bir gezegenden burayı korumak için dünyaya geldiğini söylemişti, fakat asıl amacı çok farklı. Onun ırkı evreni kontrol etmek ve gezegenleri köleleştirmek isteyen çok güçlü bir ırk.

Invincible (Prime Video)

Mark babasının gerçek yüzünü öğrenince işler çığrından çıkıyor. Çünkü Mark için bu dünya ve içinde yaşayan insanlar önemli. Özellikle de annesi ve dostları. Mark babasının gerçek planını öğrenince içindeki uzaylı kanı değil insan ruhu ağır basıyor ve babasına karşı savaşıyor. Ancak, dövüş çok da zorlu geçmiyor. Bu sırada Omni Man de dünyada kaldığı zamanda biraz insanlaşmış olacak ki onu öldürmeyip gezegeni terk ediyor. Dizinin ilk sezonunda yaşananlar kısaca bunlar. Tabii daha birçok farklı karakter ve yan öykü de var. İkinci sezon da merakla bekleniyor. İnvincible izlemek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Her ne kadar artık Türkçe içerik sayısı fazla olsa da bu dizi İngilizce alt yazılı olarak izlenebilir.

Invincible, Amazon Prime Video İzle

Invincible, Amazon Prime Video İzle

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap