İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım 2. Bölüm

İşte Bu Benim Masalım 2. Bölüm
+ - 0

İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım (2. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan İŞTE BENİM MASALIM Programı sizleri eğlendirecektir.

Gençliği zirveye taşıyacak bir dizi ! Aleyna TİLKİ ile macera dolu hayat. İşte Bu Benim Masalım, EXXEN’de en çok izlenilen diziler arasında yer almaktadır. Öğrencilik hayatı içerisinde aşk, sevgi, para, dans, kıskançlık, arkadaşlık, müzik ve ailenin yer aldığı bir dizi.

Dizide yer alan Aleyna TİLKİ başrol oynamaktadır. Türkiye’nin en kaliteli öğrenci ve aile hayatını anlatan, öğrencilik hayatında gençlerin aşk hayatları ve arkadaşlık bağlarının ne kadar önemli olmasını çok iyi derecede anlatmıştır.

İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım dizisi Exxen platformunda yayınlanan, Exxen platformunun ana dizilerinden bir tanesi. Exxen kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören dizi Exxen platformunda en çok izlenilen programlar arasında yer almaktadır.

Özellikle başrol oyuncuları ile büyük ilgi toplamış dizi Cuma günleri yayınlanmaktadır. Dizinin basına sunum açıklaması ise “Güçlü duygulara sahipler, hayalperestler ve herkesten farklılar.” şeklindedir. İşte Bu Benim Masalım dizisinde yeteneği sesi olan fakat sahneden korkan 17 yaşındaki bir yıldızın yükselişinin hikayesi anlatılmaktadır. Başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven oynamaktadır. Bakalım Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven önlerine çıkan bu engelleri nasıl aşacaklar ya da aşmayı başaracaklar mı?

Her hafta yeni bölümü Cuma günleri yayınlanmakta olan dizinin şu ana kadar sadece 1 bölümü yayınlandı. 26 Şubat 2021 Cuma günü ise 2. bölümü yayınlanacak. İzleyicileri tarafından büyük ilgi ile karşılanmış olsa da IMDb puanı olarak oldukça düşük bir puan almıştır…

İşte Bu Benim Masalım Hakkında

Başrollerini Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in paylaştığı İşte Bu Benim Masalım dizisi Exxen platformunda yayında.

Dizinin yayınlanması her Cuma günü gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra dizinin şu ana kadar 1 bölüm yayınlanmasına rağmen seyircileri tarafından oldukça izlendi. Fakat IMDb’nin görüşü bu yönde değil.

Her ne kadar IMDb puanı düşük olsa da dizinin başrol oyuncuları şuan yükselişte olan isimler arasından çıkmıştır. Acun Ilıcalı’nın Exxen projesinde görüldüğü gibi ünlü isimleri dizilerinde ve programlarında oynatıyor. Üstelik Acun Ilıcalı’nın dizilerinde ve programlarında oynayan ünlü isimler ana bölümü dizi oyunculuğu olmayan insanlardan oluşuyor. Buna rağmen yüksek bir başarı elde etmiş olan Acun Ilıcalı’nın bu programda da başarıya ulaşacağına gönülden inanıyoruz.

 İşte Bu Benim Masalım dizisi başrollerin güzel seslerinin yanı sıra sahne korkuları olmasını anlatmaktadır. Başrol oyuncularının bu engeli nasıl aştıklarını konu alan dizinin 2. bölümü merakla bekleniyor. Gelecek bölüm hakkında twitter’dan şimdiden 100.000 üzerinde tweet atılmış durumda.

İşte Bu Benim Masalım IMDb Puanı Hakkında

İşte Bu Benim Masalım dizisi özellikle başrol oyuncularını yakından seven insanlar başta olmak üzere birçok kişi tarafından sevildi.

IMDb ilk bölümü yayınlanan dizinin puanını belirleyince herkes şaşırdı. Çünkü Türk dizi tarihindeki en düşük puanı almıştı. IMDb’nin İşte Bu Benim Masalım dizisi için puanı 1,7 oldu. Bunun üzerine dizi hayranları tarafından karşı çıkmalar gelse de ünlü fenomen hesaplardan da tersi eleştiriler gelmiştir. Bundan önceki en düşük IMDb puanına sahip olan Cumali Ceber ile ilgili de eleştiriler bu konudan sonra oldukça gündemdeydi.

Acun Ilıcalı bünyesindeki bir dizinin bu denli düşük puan alması beklenmezdi. Senaristliğini Deniz Gürlek ve Melek Seven’in yaptığı dizinin IMDb puanı açıklandıktan sonra senaristlerden veya Acun Ilıcalı’dan bir açıklama henüz gelmedi. Platformda bu kadar izlenme yakalamış ve üstelik kaçak dizi sitelerinde de 300.000 üzeri topladığı iddia edilen bu dizinin puanın bu kadar düşük olması açıkcası bizleri şaşırttı.

Bakalım ilerleyen günlerde açıklamalar neticesinde bizleri neler bekliyor…

İşte Bu Benim Masalım Başrolü: Aleyna Tilki Kimdir?

İşte Bu Benim Masalım dizisi ile oyunculuk hayatına da adım atmış olan Aleyna Tilki kimdir? Acaba oyunculuk performansı da sesi kadar büyük yankı uyandıracak mı?

Aleyna Tilki, 2008 yılında Konya’da doğmuştur. Annesi Trabzon’un Of ilçesi doğumlu babası ile Konyalıdır. Yetenek Sizsiniz ekranlarında “Gesi Bağları” söyledikten sonra duyulan Aleyna’nın asıl çıkış noktası ise 2016 yılında olmuştur. 16 yaşındayken Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın şarkısında vokal olarak yer almıştır. Cevapsız Çınlama şarkısı ile milyonlarca dinlenen Aleyna Tilki Türkiye Youtube rekorlarını kırdı ve 1 yıl içerisinde 480 milyondan fazla izlendi…  Aleyna, Cevapsız Çınlama şarkısı ile en çok izlenen şarkı klibi unvanını almıştır. Aynı zamanda şarkı MusicTopTR resmi listesinde 2. numaraya yerleşmiştir. 2017’de çıkardığı ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari” yayınlandı bu şarkısı ile de 1. numara olmuştur.

Yayınladığı bütün şarkılar milyonlarca izlenen Aleyna, sesi ile büyük bir ün salmış durumda. Henüz 16 yaşındayken elde ettiği büyük başarıyı gerçekten sonuna kadar hak etmektedir.

İşte Bu Benim Masalım Başrolü: Cemal Can Canseven Kimdir?

İşte Bu Benim Masalım dizisi ile dizi oyunculuğuna adım atmış olan Cemal Can Canseven izleyicilerin gözdesi olmuş durumda.

Cemal Can Canseven, 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Annesi Rize doğumlu babası ise Selanik göçmenidir. Ayrıca kendinden 9 yaş büyük bir ablası vardır. Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlamış olan Cemal Can Canseven, üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarım ve İletişim bölümü okumaya başlamıştır. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’ye kaydolmuş ve DJ eğitimine başlamıştır.

Yetenek Sizsiniz yarışması öncesinde herhangi bir televizyon tecrübesi bulunmayan oyuncu Yetenek Sizsiniz yarışmasında 1. olmuştur. Cemal Can Canseven’ın adı duyulduğu zaman şüphesiz ki en yakın arkadaşı Danla Biliç’te akıllara gelmektedir. Cemal Can Canseven’in üniversiteden arkadaşı olan Danla Biliç ile aralarında mükemmel bir uyum ve dostluk var. Dostlukları daim olsun diyoruz ve acaba Danla Biliç’te İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol alır mı diye düşünüyoruz…

Exxen: İşte Bu Benim Masalım

Exxen platformunun en çok izlenen dizisi olan İşte Bu Benim Masalım seyircileri tarafından çok sevilen çok tutulan bir dizi oldu.

İlk bölümünün bile yüzbinlerce izlendiği bilinen dizi hakkında IMDb puan yorumu şok etkisi yaratmıştı. IMDb’nin İşte Bu Benim Masalım puanının 1.7 olması herkesi şaşırttı. Fakat yinede izleyicileri tarafından oldukça desteklenen ve benimsenen bir dizi olmuş durumda. Henüz 1. bölümü yayınlanmış olmasına rağmen belirli bir hayran kitlesi edinmeyi başarmış dizinin başrolleri bu önemli rolü üstleniyor diyebiliriz.

Exxen platformunda  İşte Bu Benim Masalım izlemek için Exxen’e kayıt olabilir ve 7 günlük ücretsiz sürümü başlatabilirsiniz. 7 günün sonunda beğenmezseniz üyeliğinizi durdurabilir veya aylık reklamlı 9.90 TL, reklamsız 19,90 TL karşılığında üyeliğinizi yenileyebilirsiniz. Aylık satın alımdan ziyade yıllık satın alımlarda 2 ay ödeme yapmıyorsunuz!

Exxen Hakkında

Exxen Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu bir internet yayın platformudur. Tıpkı BluTV, Netflix gibi platformlar gibi Türkiye’de yoğun ilgi gören platform günden güne geliştirilmekte ve kullanıcı sayısı artmakta.

Exxen platformu biraz acele bir çıkış yapmış ve tamamen test edilmemesine rağmen 2021 yılında yayın hayatına başlamıştır. Bunun üzerine birkaç aksaklık yaşansa da şu anda platformda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Acun Ilıcalı’nın projeleri her zaman yüksek yerlere ulaşmayı başarmış projelerdir. Acun Ilıcalı bu projesinde de tüm dünyaya EXXEN platformunu yaymayı amaçlıyor. “Biz nasıl onların İspanyol dizilerini izliyor isek onlarda gördüklerinde bu Türk dizisi bu güzel bir dizidir desinler istiyorum.” ifadeleri ile de bu fikrini belirtmiştir.

Exxen platformu üzerinden İşte Bu Benim Masalım dizisini izlemek için EXXEN sitesine giderek kayıt olmanız gerekiyor. Ücretsiz üyelik sürecini de denemeyi unutmayın…

İşte bu Benim Masalım Oyuncuları

 • Aleyna Tilki.
 • Cemal Can Canseven.
 • Hasan Denizyaran.
 • Merve Sevin.
 • Göksun Büyükkahraman.
 • Faruk Ara

İşte bu Benim Masalım Oyuncuları

 • Aleyna Tilki.
 • Cemal Can Canseven.
 • Hasan Denizyaran.
 • Merve Sevin.
 • Göksun Büyükkahraman.
 • Faruk Ara

İşte Bu Benim Masalım 2. Bölüm İzle, İşte Bu Benim Masalım Video izle, İşte Bu Benim Masalım Yeni Sezon Tek Parça, İşte Bu Benim Masalım Exxen 2. Bölüm Seyret, Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven

Yorum Yap