İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

İşte Kadınlar izle | İşte Kadınlar Exxen izle

İşte Kadınlar izle | İşte Kadınlar Exxen izle
+ - 0

İşte Kadınlar Exen İzle

Kadınların çalışma hayatında daha fazla olarak yer alması sadece kendileri için değil yaşadıkları toplum için de büyük bir önem taşıyor. Ülkemizde kadına verilen değerin ne kadar büyük olduğu tartışılmaz. Kadın girişimciler için de gerekli her türlü imkan sağlanıyor. Devlet kurumları, özel kurumlar, kamu ve özel bankalar kadınları iş hayatına sokma ve kendi işletmelerini kurma konusunda maddi olarak destekliyor. Halkımız ve medyamız da bunları göz önünde bulundurarak onlara manevi destek vermekten çekinmiyor. Exxen’de yayınlanmaya başlayan İşte Kadınlar da kadın girişimcileri anlatan belgesel bir yapım. Somer Sivrioğlu’nun sunduğu programda ülkemizin farklı yerlerinde yaşayan girişimci kadınlarımız anlatılıyor.

İşte kadınlar son bölüm izle

İşte Kadınlar yeni bölümleriyle her hafta, cuma günü Exxen ekranlarında olacak. Tarım ve üretim sektöründe yer alan farklı kadınların öyküleri anlatılacak. Bu yolda çekilen zorluklar, çevrelerinin tepkileri ve gösterdikleri azim hikayesi izleyiciyle buluşturulacak. Şu ana kadar sadece bir bölüm yayınlandı, ancak yeni bölümler de yolda. Somer Sivrioğlu kadınlarla hem sohbet edecek, hem hikayelerini dinleyecek hem de gerektiğinde onlara yardım edecek. Programın fragmanlarında ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun bu hanımlara yardım ettiği sahneler gösterilmiş ve büyük ilgi görmüştü. İşte Kadınlar reyting kaygısı olmayan, tamamen sosyal sorumluluk projesi tadında bir program. Herkesin bu kadınları tanıması ve örnek alması gerekiyor. Acun Ilıcalı da bunun bizzat bilincinde.

İşte kadınlar izle

Kadınların sosyal yaşamdaki yeri bir ülkenin medeniyet göstergelerinden biri. Biz bu konuda dünyadan epey ileride sayılırız. keza, birçok Avrupa ülkesinden bile önce kadın hakları konusunda büyük adımlar atmış bir ülkeyiz. Belgeselde hem şehirli hem de köylü kadınlar yer alıyor. Sosyo kültürel durumları ne olursa olsun fırsat verildiğinde kadınların tek başına neler başarabileceği kanıtlanıyor. Sadece birer başarı öyküsü değil, aynı zamanda birer hayat öyküsü. Çünkü, kadınlarımız kurdukları işleri hayatlarının temeline almış durumda ve patron da olsalar en ağır işleri yapmaktan asla çekinmiyor ve gocunmuyorlar. Günümüzde “erkek işi”, “elinin hamuru” gibi kavramların artık ne kadar yersiz olduğunu kanıtlıyorlar.

İşte kadınlar exxen izle

Devletin ve özel sektörün sunduğu kredi ve imkanlardan yararlanan on binlerce kadın kendi işlerinin patronu olmuş durumda. Kimileri birbirinden güzel yemekler yaptıkları lokantalar açıyor kimileri tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor kimileri ise hizmet sektöründe yer almayı seçiyor. Seçtikleri alan her ne olursa olsun ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve kimseye muhtaç olmadan hayatlarını sürdürüyorlar. Ekonomik özgürlük genel özgürlüğün de temelini oluşturuyor. Somer Sivrioğlu bu programda, yani İşte Kadınlar ‘da, özgür ve güçlü kadınların hikayelerini bizlere ulaştırıyor. İşte Kadınlar’ı Exxen’de izlemek için platforma üye olunması gerekiyor. Exxen’de reklamlı ve reklamsız üyelik seçenekleri yer almakta. Kayıt esnasında bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Dileyenler için spor paketi tercihi de var.

 

Yorum Yap