1. Ana Sayfa
  2. It's Alright

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle
+ - 0

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

Kore dramaları yani kısaca K-Dramalar özellikle Squid Game’in dünya çapında başarısından sonra büyük ilgi görmeye başladı. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen platformunda da izleyiciler için birden fazla Kore dizisi seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri de It’s Alright, This is Love. Dizinin ismi farklı mecralarda It’s Okay, That’s Love şeklinde de geçiyor. Adından da anlaşılacağı üzere bir aşk dizisi, yani romantik. Yer yer komedi unsurları da serpiştirilmiş. Tüm hikaye iyi yazılmış, büyüleyici ve akıllara durgunluk veren ve oyuncular mükemmel performanslarıyla izleyiciyi büyüleme konusunda hayli başarılı. Yürek parçalayıcı olduğu kadar iç açıcı da ve sadece 16 bölüm sürse de etkisi uzun sürüyor.

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

It’s Okay, That’s Love 2014’te SBS kanalında yayınlandı ve akıl sağlığı teması etrafında dönüyor. O dönemler için böyle bir konu Kore televizyonları açısından cesur bir karar olarak algılandı. Çok satan bir yazar ve radyo DJ’i olan Jang Jae Yeol zeki ve karizmatik olduğu kadar aslında geçmişi de karanlıklarla dolu biri. Bunu çocukluğuna dair geri dönüşlerde net olarak görmek mümkün. Şiddet dolu bir evde büyümüş ve babasının sürekli annesini dövdüğüne şahit olmuş. Elbette bu şiddetten kendisine düşen payı da almış bir genç. Radyo yayınlarından biri sırasında, annesinin sadakatsizliği yüzünden travma geçiren, sakin, bazen huysuz ama çoğu zaman sevecen bir psikolog olan Ji Hae Soo ile tanışıyor.

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

Genç kadının kendisi de eski erkek arkadaşı tarafından aldatıldığı için kendisinde de bir bağlanma korkusu var. Annesinin engelli babasını başka bir adamla aldattığını gördükten sonra, Hae Soo ilişkilerden korkar hale geldi ve seks fobisi geliştirdi. Bu, Jae Yeol ile ilk başta anlaşamamasının nedenlerinden biri, çünkü duyguları büyümeye başlasa da ona güvenmeyi zor buluyordu. Tabii dizinin ilerleyen bölümlerinde bu konuyu aşıp aşamayacağı en önemli merak konularından biri. Dizideki romantizm klişe konulara dayanmıyor. Tamamiyle orjinal. İlgi görmesinin başlıca nedenlerinden biri de bu.

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

İkilimiz kendilerini ev arkadaşı olarak bulurlar ve baskın kişilikleri aslında bir güç mücadelesi başlatır. Dizinin bir diğer önemli oyuncusu da dünyaca ünlü K-Pop grubu EXO’dan D.O.. Kendisini Han Kang Woo karakteriyle görüyoruz. Jae Yeol’un en büyük hayranı, kendisi gibi bir yazar olmayı hayal eden bir lise öğrencisidir. Onu bir akıl hocası olarak görür ve tıpkı ana karakterde olduğu gibi annesine şiddet uygulayan, alkolik bir babaya sahiptir. Dizinin ilerleyişinde etkisi epey büyük. It’s Alright, This is Love Kore dizisini izlemek için Exxen üyesi olmak gerekiyor. Yerli dijital platformlarımızdan olan Exxen’de başka birçok Kore yapımı dizi bulmak ve izlemek mümkün. Reklamlı ya da reklamsız paketlerden biri seçilip üye olunabilir. Ayrıca spor paketi de mevcut.

It’s Alright, This is Love, Exxen İzle

Yorum Yap