İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı film
  3. Joy Filmi İnceleme

Joy Filmi İnceleme

Joy Filmi

Joy Filmi İnceleme

8 Ocak 2016 tarihinde Türkiye’de vizyonda yayınlanan ve Jennifer Lawrence’in bize göre en iyi filmlerinden birisi olan JOY’u bu yazımızda sizlerle beraber inceleyeceğiz. Bu filmin en ilgi çekici tarafı ise gerçek hayattaki girişimci ve cesur bir kadının yükseliş hikayesini konu almasıydı. Kadının ismi tahmin edebileceğiniz üzere Joy Mangano. Filmde onu canlandıran kişi ise Jennifer Lawrance. Bu film aynı zamanda “Başrolde En İyi Kadın Oyuncu” Altın Küre ödülünü kazanmıştır.

Joy Filmi Konusu Ne?

Tek başına 3 çocuğuyla ve diğer evdeki bireylerle ayakta kalmaya çalışan Joy Mangano’nun 4 kuşağa yayılan aile hikayesi filmde anlatılıyor. Aşk acısı, ticaret hayatının zorlukları ve maddi sıkıntılarla yüzleşen Joy, yine de ayağa kalkıp büyük işler başarmanın yollarını arayacaktır.

Joy Filmi İnceleme

Bu Filmi Kimler İzlemeli?

Bizce bu filmi öncelikle her cesur kadın izlemeli. En azından vaktinizi boşa harcamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu film kimine ilham kaynağı kimine de bir umut ışığı olacaktır. Şimdiden sizi uyarıyoruz filmi izlerken çok gaza gelebilirsiniz ve heyecanınız tavan yapabilir. He bu arada şuna da değinmeden geçmeyelim. Bu film sadece kadınlara özel değil tüm girişimcilere hitap eden bir filmdir.

Joy Filmi İnceleme

Kaç Puanı Hak Ediyor?

JOY filminin İmdb puanı 6.6 iken biz bu puanın kesinlikle çok daha fazlasını hak ettiğini düşünüyoruz. Ve Summa Films ekibi olarak da kendi puanlama sistemimizi geliştirdik ve bizim için bu film 8.1 puana çıkmış durumda.

Son olarak eğer filmi izlemediyseniz izledikten sonra yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. Bakalım film severler bu filmi beğenecek mi? Açıkçası bizde çok merak ediyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz..

Yorum Yap

Yorum Yap