İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film izle

Kağıttan Hayatlar Ne Zaman yayınlanacak?

Kağıttan Hayatlar Ne Zaman yayınlanacak?
+ - 0

Kağıttan Hayatlar Ne Zaman yayınlanacak?

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olacağı Kağıttan Hayatlar filminin vizyona gireceği geçtiğimiz sene duyurulmuştu. İsmi Mücadele Çıkmazı olarak belirlenen film son bir değişiklik ile Kağıttan Hayatlar adı ile Netflix yapımları arasındaki yerini alacak. Filmin yeni gösterim tarihi ise 12 Mart olarak belirlendi. Netflix üyesi olanlar 12 Mart tarihinde bu filmi izleme şansına sahip olacak.

Çağatay Ulusoy’un uzun zamandır konuşulduğu yapımlardan biri olan Kağıttan Hayatlar filminin ne zaman Netflix’te yayına gireceğe belli oldu. Film için kilo alan ve belirli çalışmalar yapan ünlü oyuncu çekimleri tamamladı ve yeni filminin yayın tarihini bekliyor. Filmin ilk olarak ismi Mücadele çıkmazı olarak belirlenmiştir. Sonrasında da ise Kağıttan Hayatlar olarak değiştirildi. Çağatay Ulusoy filmde çöp toplayarak geçinen bir babanın hayatını anlatacak. Oldukça büyük bir merakla beklenen filmin tarihi 15 Mart olarak belirlenmişti. Fakat sonrasında alınan bir karar ile bu tarih 12 Mart Cuma gününe çekildi. Filmi bu tarihte Netflix üzerinden izleme şansına sahipsiniz.

Kağıttan Hayatlar Ne Zaman yayınlanacak?

Can Ulkay tarafından yönetilen film aynı zamanda son derece güçlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir.  Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülklü ve Selen Öztürk’ün başrolünü paylaştığı dizi 1 saat 36 dakika kadar sürecek. Dram tarzında olan filmin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem tarafından yazıldı. Filmin fragmanı 1 Mart 2021 tarihinde yayınlandı. Geçtiğimiz sene Ağustos ayında çekimlerine başlanan film geçtiğimiz günlerde sizlerin karşısında olacak.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy 1990 senesinde hayata geldi. 2010 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra ilk oyuncu deneyimini Adını Feriha Koydum dizisinde yaşadı. İstanbul Üniversitesi orman Fakültesi mezunu olan yakışıklı oyuncu, oyunculuk derslerini Ayla Algan’dan almıştır. Aynı zamanda Altan Gördüm ve Vahide Perçin’in sanat okulu 35 Buçuk’da da dersler almıştır. Bir çok dizi ve film projesinde yer alan oyuncunun boyu 190’dır. Aynı zamanda 42. Altın Kelebek Ödülleri En iyi Erkek Oyuncu ödülü vardır.

Kağıttan Hayatlar Konusu

Filmin konusu ise oldukça dokunaklı olacağa benziyor. Kağıttan Hayatlar, hayatın engellerine karşı mücadele etmeyi bırakmaya ve çöp toplayarak çocuğunu geçindirmeye çalışan babanın hikayesi anlatılıyor. Sekiz yaşındaki çocuğun hayatına adanan Mehmet’in hikayesi için 12 mart Günü ekranlarınızın başına geçebilirsiniz.

Netflix Türkiye için yeni yapımlar üretmeye devam ediyor. Siz de bu yapımları izlemek için Netflix üyelik açabilirsiniz. Son derece başarılı yeni yapımları sizlere sunan Netflix aynı zamanda farklı konu başlıkları altında belgeseller, yarışmalar ve bir çok farklı tür de programlarda barındırmaktadır. Tüm bu seçenekleri takip etmek için Netflix’e çok kısa süre içinde üye olabiliyorsunuz. Üyelik için site sizden çok yüksek bir ücret de talep etmiyor. Bu anlamda yapmanız gereken ise sadece bizi takip etmek.

Kağıttan Hayatlar Fragmanı izle

Filmin fragmanın da netflix üzerinden izlemeniz mümkündür. Bir babanın sokakta tanıştığı 8 yaşında bir çocuk ile hayat mücadelesini anlatan film, oldukça dokunaklı sahnelere sahip. Çağatay Ulusoy’un özel olarak hazırlandığı ve beklentilerinin çok yüksek olduğu Kağıttan Hayatlar fragman izle seçeneği ile karşınızda. Aynı zamanda filmi de 12 mart tarihinde izlemeniz mümkündür. Oldukça güzel sahneler sunan film hakkında bilgi almak için yapmanız gereken de bizi takip etmeye devam etmektir. Fragmanlar, yeni içerikler, filmler hakkında tüm gelişmeler ve çok daha fazlasını buradan anında görme şansına sahipsiniz. Güvenilir içerikler hakkında sizlere sunduğumuz bilgiler sayesinde siz de tüm içerikleri anında izleyin.

Kağıttan Hayatlar Ne Zaman yayınlanacak?

Netflix Nedir?

Netflix ilk başlarda VCD ve DVD satmak adına kurulan bir yapım şirketi olsa da sonrasında internetin gelişmesi ile birlikte doğru adımlar atarak önemli bir dijital platform haline geldi. Hem kendi ürünlerini hem de başka yapım şirketlerine ait ürünleri kendi online platform yapısı üzerinden izleyicilere sunmaktadır. Netflix Türkiye seçeneği sayesinde çok sayıda dizi ve filmi izleme şansına sahipsiniz. Yerel olarak farklı yayınlar insanlara aktarılmaktadır. Kişilerin izledikleri programlara göre onlara öneriler getirilmektedir. 4 farklı paket sunması, her keseye uygun fiyatlar ile insanlara hizmet verdiğini gösteriyor. Kağıttan Hayatlar filmini de bu platform üzerinden rahat bir şekilde izleme şanssına sahipsiniz.

Yorum Yap