İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Kidding, Gain İzle

Kidding, Gain İzle
+ - 0

Kidding, Gain İzle

Jim Carrey, çocuklar için uzun süredir devam eden bir kuklacılık ve hayat dersleri dizisinin sunucusu olan Bay Pickles olarak günlük işi tehlikeye giren Jeff Piccirillo’yu oynuyor. Gain’de yayınlanan Kidding dizisinde akıl sağlığını yavaşça kaybeden bir komedyeni izliyoruz. Ölüm hakkında bir bölüm yapmak isteyince çevresinden olumsuz tepkiler alıyor, çünkü karakterin iyi ve sevimli olması gerekiyor. Her şeyi çizginin ötesine taşıyan anlardan ziyade kederi işlemeye yönelik cesur girişimler görsek de Jeff aslında kendisini tam olarak ifade etme şansı bulamıyor. Öfkesinin sebebinin bu olduğunu söylemek mümkün. Üzgün ​​palyaçoların dünyasında, insanlara istediklerini vermek istedikleri için ne kadar ağladıklarını içten içe saklayanlar vardır. Ve bir de içsel karanlığını olabildiğince erken ve sık salanlar. Jeff de bunlardan biri.

Kidding, Gain İzle

Keskin öz farkındalığı, olağanüstü yazımı ve sürekli olarak harika oyunculuğuyla Carrey’i uzun süredir ilk kez bir dizide görüyoruz. Dizide hem mizah hem de trajedi var. Carrey aile tarafından işletilen, düşük bütçeli bir dizi olan Mr. Pickles’ Puppet Time’dan Jeff Pickles’ı canlandırıyor. Jeff’in ikiz oğullarından biri olan Phil’in ölümünden sonra tüm bunlar tehlikeye girer. Bir yıl sonra, kamuoyundan uzaklaşan Jeff, karısı Jill’den uzaklaşır. Ölen oğlunu hatırlattığı için de diğer oğlunu görmek istemez. Bu karakterin atlatamadığı bir travma olarak karşımıza çıkar.

Kidding, Gain İzle

Jeff’in patronları da o tamamen iyileşmeden programa devam etmesini istememektedir. Tek düşündükleri reytingler ve kazanacakları paradır. Baş kostüm yapımcısı ve kuklacı Deirdre kendi ev hayatı sorunlarıyla karşı karşıyadır ve Jeff’in iç krizine sempati duymaktadır. Jeff Connan O’Brein’in programına konuk olur. O gün diğer konuk Danny Trejo’dur. İki tip arasında inanılmaz bir tezatlık vardır. Aslında herkes Jeff’e saygı beslemektedir. Trejo bile programda söylenen şarkıları ezbere bilmektedir. Çünkü, çocukları da Jeff’in programını çok sevmektedir. Jeff o an kendisinin hiçbir önemi olmadığını, insanların aslında canlandırdığı karakter olan Mr Pickles’ı önemsediğini anlar. Jeff, gerçek anlamda hiç kimsenin umrunda bile değildir. Neler yaşadığı ile kimse ilgilenmemektedir.

Kidding, Gain İzle

Gain’de yayınlanan Kidding dizisinde im Carrey, Catherine Keener, Frank Langella, Judy Greer, Cole Allen, Juliet Morris, Justin Kirk, Ginger Gonzaga, Tara Lipinski gibi isimler rol alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Michel Gondry var. Dizi asla klişe bir ağlayan palyaço hikayesi değil. Komedi ve trejdi bir arada yer alıyor ve izleyeni kimi zaman güldürürken kimi zaman da gözyaşlarına boğmayı başarıyor. Bunda Jim Carrey’nin harika oyunculuğunun da payı büyük. Kidding aslında göz önünde olmasına rağmen bir türlü fark edilemeyen bir adamın hikayesi. Ünlü olan Jeff değil, Mr Pickles ve Jeff bundan rahatsızlık duyuyor. Kidding ve daha birçok yerli ve yabancı dizi Gain platformunda izleyicileri bekliyor. Yeni sezonda çok farklı yapımlar da olacak.

Kidding, Gain İzle

Yorum Yap