İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kıyma

Kıyma Blu TV İzle

Kıyma Blu TV İzle
+ - 0

Kıyma Blu TV İzle

Yerli ve yabancı dijital platformların rekabeti büyük ölçüde sürüyor. Netflix, amazon Prime ve Disney Plus gibi dünya devi içerik üreticilerinin yerli rakipleri ise Exxen, Gain ve Blu TV gibi mecralar. Hepsi de izleyenleri kendilerine çekebilmek adına orijinal içerikler üretiyor. Blu TV aralarında en aktif olan yerli platformlardan biri ve bünyesinde yer alan Kıyma Blu TV İzle dizisi son dönemlerin en çok ilgi gören yapımlarından biri olma başarısını gösterdi. Dizi büyük bir beğeni topladı ve kısa zamanda hafife alınmayacak sayıda bir izleyici kitlesine ulaştı. Gerek konusu gerekse de oyunculuklar halk tarafından beğeni ile karşılandı.

Büyük şehirde barınma çabası içerisindeki küçük insanları anlatan Kıyma Blu TV İzle konusu ise genel olarak şöyle: Poyraz, Tufan ve Ömer üç yıl hapiste yatmışlardır. Artık normal bir hayat yaşamak isteyen bu üç arkadaş Adana’dan İstanbul’a gelirler ve bir kebapçı açmak isterler. Kanunsuzlukla işleri bitmiştir ve temiz bir hayatı arzulamaktadırlar. Helal para kazanıp hayatlarını idame ettirmek isterler. Dükkanları da bunun için anahtarları olacaktır. Fakat, işler pek de planladıkları gibi gitmez. Onlar suçtan uzak kalmak istese de suç onları bırakmaz. Açacakları kebapçı için dükkan kiralamak isterken dolandırıcıların gazabına uğrarlar ve tüm paralarını kaptırırlar. Elbette paralarının peşine düşmek ve kurtarmak isterler.

Bu üç kafadarın paralarını geri almaları hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu amaçla ilerlerken bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Şehrin en büyük mafya babalarından biri olan Dayı’nın dikkatini çekerler ve onun güvenini kazanırlar. Dayı büyük bir racon sahibidir ve sözü her yerde geçer. Fakat Dayı’nın oğlu Yiğit babasının bu yeni üç gözdesini ilk günden sevmez ve onları bir düşman olarak beller. Kendi yolunda engel olarak görür ve babasının onlara karşı olan teveccühünü kıskanır. Üç arkadaşın onunla hiçbir derdi yokken sürekli karşılarına çıkar ve baş düşmanları olur. Poyraz, Tufan ve Ömer bu yeni suç dünyasında Yiğit ile mücadele etmek zorundadır ve hiçbir korkuları yoktur.

Kıyma Blu TV İzle dizisi “Sıfır Bir Adana” ve “Sokağın Çocukları” dizilerini yapan ekibin elinden çıkmış bir yapım. Yani Adanalı olmak olgusu dizide epey yer kaplıyor. Zaten kadroda diğer dizilerden tanıdık isimler de yer alıyor. Dizinin kadrosunda ise Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) yer alıyor. Karakterler diğer iki dizideki karakterlere neredeyse bire bir benziyor. Aksiyon ve polisiye tarzındaki Kıyma dizisini izlemek için Blu TV abonesi olmak yeterli Platformda daha pek çok yerli ve yabancı film ve dizi yer alıyor. Yeni yapımlar ve eski yapımların yeni sezonları da yolda ve dinleyicilerin beğenilerine yakın zamanda sunulacak.

Kıyma Blu TV İzle, Kıyma İzle, Kıyma Seyret, Kıyma Video İzle, Kıyma Full İzle, Kıyma Tek Parça İzle, Kıyma Tanıtım İzle, Kıyma Shot İzle, Kıyma Dizipal İzle, Kıyma Dizibox izle, Kıyma Exxen İzle, Kıyma Exxen, Kıyma Exxen Seyret, Kıyma Exxen Full İzle, Kıyma İzle, Kıyma Video İzle, Kıyma Full İzle, Kıyma Tek Parça İzle, Kıyma Tanıtım İzle, Kıyma Shot İzle, Kıyma Dizipal İzle, Kıyma Dizibox izle, Kıyma Exxen İzle, Kıyma Exxen, Kıyma Exxen Seyret, Kıyma Exxen Full İzle, Kıyma Seyret, Kıyma Alt Yazılı İzle, Kıyma Full HD İzle, Kıyma Türkçe Alt Yazılı İzle, Kıyma İmdb, Kıyma Ekşi, Kıyma Fragman, Kıyma Blu TV İzle

 

Kıyma İzlemedia İzle

Yorum Yap