İlginizi Çekebilir
Kıyma Ulaş Ünal
  1. Ana Sayfa
  2. Kıyma

Kıyma BluTV 2. Sezon 7. Bölüm İzle

Kıyma BluTV 2. Sezon 7. Bölüm İzle
+ - 0

Kıyma BluTV 2. Sezon 7. Bölüm İzle, Büyük şehirde barınma çabası içerisindeki küçük insanları anlatan Kıyma Blu TV İzle konusu ise genel olarak şöyle: Poyraz, Tufan ve Ömer üç yıl hapiste yatmışlardır. Artık normal bir hayat yaşamak isteyen bu üç arkadaş Adana’dan İstanbul’a gelirler ve bir kebapçı açmak isterler. Kanunsuzlukla işleri bitmiştir ve temiz bir hayatı arzulamaktadırlar. Helal para kazanıp hayatlarını idame ettirmek isterler. Dükkanları da bunun için anahtarları olacaktır. Fakat, işler pek de planladıkları gibi gitmez. Onlar suçtan uzak kalmak istese de suç onları bırakmaz. Açacakları kebapçı için dükkan kiralamak isterken dolandırıcıların gazabına uğrarlar ve tüm paralarını kaptırırlar. Elbette paralarının peşine düşmek ve kurtarmak isterler.

Bu üç kafadarın paralarını geri almaları hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu amaçla ilerlerken bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Şehrin en büyük mafya babalarından biri olan Dayı’nın dikkatini çekerler ve onun güvenini kazanırlar. Dayı büyük bir racon sahibidir ve sözü her yerde geçer. Fakat Dayı’nın oğlu Yiğit babasının bu yeni üç gözdesini ilk günden sevmez ve onları bir düşman olarak beller. Kendi yolunda engel olarak görür ve babasının onlara karşı olan teveccühünü kıskanır. Üç arkadaşın onunla hiçbir derdi yokken sürekli karşılarına çıkar ve baş düşmanları olur. Poyraz, Tufan ve Ömer bu yeni suç dünyasında Yiğit ile mücadele etmek zorundadır ve hiçbir korkuları yoktur.

Kıyma İzle dizisi “Sıfır Bir Adana” ve “Sokağın Çocukları” dizilerini yapan ekibin elinden çıkmış bir yapım. Yani Adanalı olmak olgusu dizide epey yer kaplıyor. Zaten kadroda diğer dizilerden tanıdık isimler de yer alıyor. Dizinin kadrosunda ise Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) yer alıyor. Karakterler diğer iki dizideki karakterlere neredeyse bire bir benziyor. Aksiyon ve polisiye tarzındaki Kıyma dizisini izlemek için BluTV abonesi olmak yeterli Platformda daha pek çok yerli ve yabancı film ve dizi yer alıyor. Yeni yapımlar ve eski yapımların yeni sezonları da yolda ve dinleyicilerin beğenilerine yakın zamanda sunulacak.

Kıyma BluTV 2. Sezon 7. Bölüm Konusu

Ömerler arabalarını kimin yaktığını bulup intikam almak için harekete geçerler. Yiğit içeride kaçma hazırlıkları yaparken adamı Ahmet de arabayı yakmıştır. Ömerler Ahmet’in peşine düşüp onu yakalarlar ancak Yiğit de bu esnada hapishaneden kaçmıştır ve Ömerleri bitirme niyetindedir. Kimsenin henüz hesaba katmadığı şey ise Ömerlerin eski bir düşmanının tekrar ortaya çıkmasıdır.

Kıyma BluTV 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı İzle

 

Kıyma İzlemedia İzle

Yorum Yap