İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm seyret, 1. Sezon 10. Bölüm video izle, 1. Sezon 10. Bölüm full izle, 1. Sezon 10. Bölüm tek parça, 1. Sezon 10. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 10. Bölüm shot izle, 1. Sezon 10. Bölümü izle

Hasan Can Kaya ile konuşanlar programı ara vermeden yine en güzel anıları ve en güzel bölümleri ile devam etmektedir. Yine her zaman olduğu gibi, gelen seyircilerin okudukları üniversitelerde yüzde kaç burs ile okuduklarını bilen ve çoğu zamanda da burun estetiği yaptıranları bilen Hasan Can Kaya herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümde arkadaşlarının sevgilisinden ayıran kişilerden tutunda, sinsi sinsi planlar ve işler çevirenleri izleyeceğiz. Gelen konuklardan Fevzi’ nin askerden beri iş aramadığı dokuz aydan beri yattığı ve yatmanın hoşuna gittiğini söylemesi üzerine Hasan’ ın birde üstüne bir manitan olsa güzel olur demesinden sonra tüm salon kahkahaya boğuldu. Gelen konuklardan birinin sürekli Araplara vb. ırklara benzemesinden şikayetçi olan konuğun anlattığı dramda salon tarafından yeterince gülünç karşılanmıştır.  En utandığınız anlar nelerdir sorusuna cevap olarak gelen, en yakın arkadaşıma aşık oldum cevabı ile tüm konuşanlar ekibi ooo çekmeye başlamıştır. Hasan Can Kaya’ nın bu durumu da kullanmaması tabi ki de olmazdı.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 10. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap