Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 06, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm seyret, 1. Sezon 11. Bölüm video izle, 1. Sezon 11. Bölüm full izle, 1. Sezon 11. Bölüm tek parça, 1. Sezon 11. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 11. Bölüm shot izle, 1. Sezon 11. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7xf132

Her bir bölümü izleyicilerin merakla beklediği konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm ile karşınızda. Hasan Can Kaya’ nın günden güne artan performansı ve tutulması ile her bir önceki bölümden daha bir heyecanla beklenmektedir. Şimdi bu bölümde bizleri neler karşılayacak hep birlikte izleyelim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İlk dakikalarda saçlarının gürlüğü ile dikkat çeken konuşanlar ekibinden bir abiye saran Hasan Can Kaya, adamın saçlarının aşırı gür olduğunu üzerinden benzete benzete yürümeye devam etmektedir. Bu bölümde ayrıca olarak gelen izleyicilerin birçoğunun müzikle uğraşması ama bu uğraşmalara rağmen yıllardır bir yerlere gelememe durumu ile Hasan yine bel kemiklerinden vura vura siz izleyicileri gülmekten kırıyor. Hasan Can Kaya’ nın en büyük fanteziniz nedir sorusuna? Gelen cevaplardan birinin Sakarya spor ile Avrupa yurt dışı deplasmanına gitmek olduğunu söyleyince tüm salon yıkılmaktan geçiyor. Sevgililerini tek tek aldatandan tutunda, yaptığı tüm üçkağıt işlerini anlatan abiden gülmekten kırılacaksınız bu bölümde de.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 11. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

Yorum Yok

Yorum Yap