İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm seyret, 1. Sezon 12. Bölüm video izle, 1. Sezon 12. Bölüm full izle, 1. Sezon 12. Bölüm tek parça, 1. Sezon 12. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 12. Bölüm shot izle, 1. Sezon 12. Bölümü izle

Karşınızda yeni bölümüyle Hasan Can Kaya’ nın yönettiği konuşanlara hoş geldiniz. Eğlenceli ve yeni bölümüyle de bizleri estirecek olan konuşanlar programında bu bölümde bakalım bizi neler bekleyecek. Hasan Can yine kimlerin damarına basıp, kimlerin üstüne oynayacak birlikte izliyoruz.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İlk dakikalarda bizleri Toprak adında konuşanlara gelen bir seyirci karşılıyor. Kendisi bu süpervizör olarak bir Korelinin yanında çalışmakta ve bu durumdan oldukça şikayetçi kendisini Korelinin Kayserilisine geldim olarak tanımlayarak tüm salonu kahkahaya boğuyor. Hasan Can’ ın sevgilin var mı sorusuna, hayır ve çok mutluyum diyerek Hasan’ ın esprilerine ve laflarına maruz kalıyor. Arabanızın arkasına ne yazardınız sorusuna da, adı tahtaya yazılı konuşanlar ekibinden ve seyircilerden oldukça bir hayli komik ve enteresan cevaplar geldikçe gülmekten alıkoyamayacaksınız kendinizi. Alkol nezlesi olan bir bayan konuşanlar izleyicisi alkol içemediğini ve bu durumdan çok rahatsız olduğunu dile getirdi. Bunun bir alkol nezlesi hastalığı olduğunu söylese de gülmekten kimseyi inandıramadı. İyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 12. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap