İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm seyret, 1. Sezon 13. Bölüm video izle, 1. Sezon 13. Bölüm full izle, 1. Sezon 13. Bölüm tek parça, 1. Sezon 13. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 13. Bölüm shot izle, 1. Sezon 13. Bölümü izle

Konuşanlar hız kesmeden kaldığı yerden devam ediyor. Bugünde bizleri yeterince güldürecek olan Hasan Can Kaya en güzel anılarla ve aile ortamı olan bir ekiple bizleri bu zor pandemi günlerinde oldukça eğlendirmeyi ve güldürmeyi başarıyor. Şimdi hep beraber bu bölümde neler olacak onlara bakalım ve değerlendirelim.

 

Kariyer planlaması yapan seyircinin daha doğrusu kariyer planlaması yapmaya çalışan seyircinin daha tam net olarak ne yapmak istediği belli olmayınca verdiği değişik cevaplar üzerine Hasan Can Kaya tarafından baya bir alay konusu olmaktadır. Fanteziniz nedir sorusuna ise Badeden gelen cevap muz olunca ve konu konuşanlar kitlesi olunca doğal olarak iğrençlik ve kahkahalar havada uçmaya başladı. Badenin verdiği cevaplar ise konuşanlar seyircisini daha da çok heyecanlandırdı.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen ExxenKonuşanlar Tıklayınız.

Programın sonunda ise verdiği ilginç cevaplar ve konuşanların kitlesi ile Musa konuşanların bu bölümünde aldığı çarpılarla günü birinci olarak kapatmaktadır. Bizleri yine her zaman olduğu gibi gülmekten ağrıtan konuşanların geri kalan kısımlarını izleyebilirsiniz, şimdiden iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 13. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

Yorum Yap